Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alinka mik...

jakiego operatora telewizji cyfrowej polecacie?

Polecane posty

Gość alinka mik...

chodzi mi głównie ,zeby były bajki dla dzieci ,bo my z mezem b.rzadko ogladamy tv,no i tanio.Doradzie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaada
tylko nie N!!!! Przez pól roku nie przysyłają rachunków potem niby kończy ci się umowa chociaż nic o tym nie wiesz i nagle z 39 zł robi ci się 100!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem że
nie cyfra plus.boże broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam tego typu...
ja mam polsat i jestem w miarę zadowolona.tyle że moje dziecko nie siedzi ciągle przed telewizorem bo jej na to nie pozwalamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka mik...
mój mały tez nie siedzi cały czas ,ale itak zna wszystkie bajki z jim jam ,disney junior na pamiec ,bo leca same powtórki i dlatego chcialabym zmienic operatora .Ale chcialabym jak najtanszy abonament,bo tak jak pisałam my z mezem praktycznie nie ogladamy tv wiec po co wyalac tyle kasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmunt izdebka
Telewizja jest zła. Diabeł w niej siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
my mamy n i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
tylko nie N!!!! Przez pól roku nie przysyłają rachunków potem niby kończy ci się umowa chociaż nic o tym nie wiesz i nagle z 39 zł robi ci się 100! bo jak kończy się umowa to i automatycznie pakiet promocyjny który normalnie kosztuje coś koło 100zł.nikt przecież nie każe ci korzystać z telewizji za 100zł ,możesz napisać do nich że chcesz zakończyć umowę i odesłać dekoder .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam n i dostaje
normalnie rachunki.no i polecam baby tv.moj synek ma 9ms a ma tam swoje ulubione postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała wredota
ja też polecam N, już kilka lat korzystam ijestm zadowolona. Trzeba dotrzymywać warunków, pamiętać kiedy kończy się umowa. Napisać wypowiedzenie i ... czekać na telefon w sprawie nowej oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączę się - TYLKO NIE N!!! To chyba najgorsza firma z jaką współpracowałam. Telefonicznie załatwialiśmy formalności, zestaw (antena i dekoder) miał dotrzeć kurierem.Odebrałam, pokwitowałam.I popełniłam błąd. Wieczorem po otwarciu paczki okazało się, że nie ma jednej bardzo istotnej części.Reklamacji mi nie uwzględniono, ponieważ "powinnam sprawdzić paczkę przy kurierze i dopiero wtedy pokwitować odbiór". Pan z BOK przyznał, że ktoś z magazynu musiał się pomylić i nie włożył danej części, ale wina jest po mojej stronie.Ta część kosztowała nas tyle ile kilka miesięcy ich abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja polecam cyfrę+
ale na kartę. Mam tą telewizję już od roku i sobie chwalę. Karty kupuję na Allegro na 5 miesięcy wychodzi 50-80zł, a dzieci mają MiniMini i różne takie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odradzam cyfre jest najdrozsza na rynku!!!! my mamy N od 2 lat i jestem zadowolona chyba 7 lub 8 kanałów dla dzieci i to w wiekszosci fajnych - u nas disney króluje, do tego Liga Mistrzów dla męza (wszystkie mecze kolejki) i cos z 6 kanałów kobiecych my płacimy 68zł i w tym mamy HBO i iles tam kanałów w HD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama sama w domu...
ja mam polsat +, mamy pakiet familijny jest kilka kanałów z bajkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my obskoczyliśmy już wszystkich i tak: - polsat- bez zastrzeżeń, ale zmieniliśmy ze względu na małą ilość kanałów sportowych - cyfra- pierwszy rok spoko, a później zaczęły się problemy, najdrożej ze wszystkich - n- póki co mamy pół roku i nie narzekam, bez problemu Reasumując polsat lub n. Ze względu na pakiety kanałów dla nas najlepsze jest n. Może warto pomyśleć o tv na kartę? Moi rodzice mają i kilka kanałów z bajkami tez jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy N juzjkaies 2,5 roku, co do konczenia sie umowy, to w jej terminie maz zadzwonił do eNki i pwiedział , że chce przedłużenia umowy o ile zaproponuja mu cos fajnego, bo jak nie to zrywa umowe i wtedy ja bym wziała z nowa lepszą ofertą , zaproponowali wszytskie kanały z HBO jedynie chyba cinemaxu nie mamy i do tego 4 filmy nam daja za free teraz mamy np Shreka Forever , a za wszytsko płacimy 68zl :) No i mój wynek uwielbia babyTv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałem się na tą sieć http://www.multiplay.pl/ i jestem zadowolony z tej decyzji. Sporo oszczędzam, mam bogaty pakiet programów. Nie żałuję tej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zdecydowałam już kilka lat temu na netie i nie narzekam, ceny mają przystępne, wybor pakietow tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lama455
ja wlasnie teraz przeszlam do netii, jak na razie jest wszystko ok i dopiero za pol roku zaplace za telewizje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytaT6
Jeśli nie wiesz na co się zdecydowac to najlepiej skorzystaj z porównywarki telekomunikacyjnej www.panwybierak.pl , ja korzystałam z niej kiedy nie wiedziałam co wybrać i jestem zadowolona , bo dzięki niej wybrałam najlepszą opcję dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Netie jakies 6 lat, nie musze pamietac o niczym, dbac o nic. Skonczyla sie umowa, zadzwonili po kilku mc czy chce nowa i obnizyli abonament o 10 zl. Zdarzaja sie "wypadki" jak w kazdej sieci, chyba dwa tyg bylam bez neta, bo konsultant nie sprawdzil mozliwosci modemu, nim zmienil mi umowe. Za to potem zupelnie za free, podwoili i mi predkosc internetu, bo ktos tam niedopatrzyl. Potrzebowalam nowy sprzet, bo stary modem sie wieszal (po 5 latach uzytkowania, )wystarczyl telefon i dwa dni i smigal nowy. Nc+ masakra, lekko zawialo, tracil sygnal i trzeba pilnowac terminow. Najpierw mielismy Cyfre+ poten N , jak sie polaczyli zmienilam operatora. Vectra co chwile miala przerwy. Naziemna nie ma bajek, a corka tylkiem zgniotla antene przy przeprowadzce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×