Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joan-ga

Jesli dotknęło Was nietrzymanie moczu po urodzeniu dziecka?

Polecane posty

To kiedy to było- bezpośrednio po porodzie czy zaczęłyście mieć taki problem jakis czas pózniej? Moje dziecko ma teraz półtora roku i zaczęłam mieć teraz taki problem- zastanawiam sie czy to skutek "uboczny" porodu czy za pózno żeby "zwalać" winę na poród i szukać przyczyny gdzieś indziej? Proszę o mądre rady bo martwię się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie za to dotknelo nietrzymanie tamponu:O z moczem jest ok.kiedys sie kapalam i nagle patrze a tu tampon plywa !:O przy zalatwianiu sie sam wypada.mysle ze to od porodu.corka ma prawie 4 lata.kiedys nie mialam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko ma prawie 2latka
i też mi sie zaczęło teraz, czuję się okropnie z tym, nie czuję się kobietą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAśka33
ja jestem po dwóch porodach i nie mam tego problemu. Miałam bezpośrednio po porodach kilka dni coś takiego, że musiałam natychmiast iść do toalety, bo jeśli zwlekałam rzeczywiście troszkę popuszczałam. A ćwiczycie mięśnie kegla stale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam nietrzymanie moczu od razu po porodzie (jeszcze w szpitalu). Gdy urodziłam byłam chora, miałam straszny kaszel i co zakaszlałam zawsze popuściłam ale ćwiczyłam ostro mięśnie kegla i już nie mam z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedzi. Liczę na to, że jeszcze wpisze się ktoś komu przytrafiła się taka dolegliwość dopiero jakiś czas po porodzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×