Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młodamama

jestem mamą 10 miesięcznej marty

Polecane posty

Gość młodamama

co może jeść już takie dziecko bo nie wiem czy ją dobrze odżywiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamama
ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline_22_1983
Hej ja jeszcze nie mam dziecka, ale moja znajoma ma i podaje swojej małej azupki warzywne na króliczku lub kurczaczku. Do tego uwielbia kiszone ogórki, kapustkę, je chude ryby (ale w małych ilościach i rzadko). Je budynie, galaretki,, warzywka i owoce. Z mięs kurczaka i królika gotowanego. To chyba wsZystko. Przepraszam za nieład w mojej wypowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu synkowi podaje takie zupki jak:krupniczek,ryzową,rosołek,kluseczki lane,pomidorowa(bez śmietany) ,jarzynową oczywiście wszystkie te zupki sa słabo doprawione. Mały lubi bardzo ziemniaki wiec jakieś delikatne do tego mięso +gotowana marchew, daje też kasze i ryz z sosem lub warzywami+mięso. Maly dosatje danonki ,w tym miesiacu tez można podać dizecku własnej roboty budyń i kisielek. Od 10 miesiaca można dać bułki,chlebek + delikatną wedlinke i prawdziwe masełko i śniadanko jest już gotowe. A co do ryb to wstymałabym się ostatnio w programie na tv1 lekarz mówił że najwczesniej to pod koniec roku a najlepiej to ok 2 lat bo to śilny alergen.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×