Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem w ciąży?

Polecane posty

Gość gość

Witam, staramy się z chłopakiem o dziecko(odkleiłam dwa miesiące temu plaster antykoncepcyjny evra) jestem obecnie trzy dni przed okresem ale nie zanosi się na to, dodam że powiększyły mi się piersi a sutki zmieniają się w ciągu sekund. Na teście wyszła druga blada kreska, ale beta wyszedł 0.100mlu. Czuje teraz trochę obolałe podbrzusze i w niektórych momentach źle się czuje. Czy ciąża przed test beta jest wykluczona?(5 dni przed okresem robiona beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jeszcze tematów założysz? Na tą chwilę brak ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma ciąży na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zrob bete po okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawami takimi jak powiekoszone puersi itp nie sugerowalabym sie. Tez mi sie kiedys wdawalo ze mam wszystkie objawy ciqzy tymczasem ciazy brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kuźwa jesteś w ciąży..urojonej :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie to ciaza urojona. Ale moja dobra rada - nie wkrecaj sobie tej ciazy poczekaj az dostaniesz okres do tego czasu uzywki w odstawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie dopatruj sie na sile objawow ciazy. Piersi sa obrzmiale i bolace przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam ze ludzie moga być tak chamscy dla siebie.. kobieta kobiecie, wiadomo ze każda w swoim czasie jest gotowa na ciąże, ale tu zamiast wsparcia usłyszymy tylko „jesteś w urojonej ciąży” czy tak powinny brzmieć słowa otuchy? Damskiej solidarności? Ludzie proszę was bądźcie dla siebie ludźmi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam objawy bardzo podobne jak na okres (piersi, ciągnięcie podbrzusza), tyle że czułam, wręcz byłam pewna, że jestem w ciąży. Dodatkowo byłam bardzo płaczliwa pomiędzy owulacją a wykonaniem testu, płakałam dosłownie z każdej okazji. No i dwa dni przed planowym okresem miałam krople krwi wielkości dwuzłotówki na majtkach, także wykonanie testu to była formalność. Poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki i rób test :) Mam nadzieje, że cykl po antykoncepcji masz w porządku. A skoro masz jeszcze 4 dni do okresu, możesz spytać partnera podczas współżycia czy czuje jakąś różnicę (możesz mieć tam w środku mniej miejsca niż dotychczas). Wiem, że dużo dziewczyn tak ma, i u mnie było to czuć, ale nie gwarantuję że u każdego to działa. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bqnk ciaza urojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego z chłopakiem, a nie z mężem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostałam jeszcze okresu a powinnam, ciąża urojona a instynkt to coś innego i pewnie żadna z tych hejterek nie ma dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie mnie denerwuje wtykanie nosa w cudze życie- co kogo obchodzi czy dziewczyna chce mieć dziecko z mężem czy chlopakiem. Może mieć nawet z obcym facetem i nikomu nic do tego. Jeżeli test wyszedł pozytywnie i nadal nie ma okresu idź do lekarza, zrobi usg i będzie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz ze po takim czasie na usg byłoby widać? Mam zdjęcie z przed miesiąca macicu byłaby różnica gdybym była w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usg macicy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać zarodek. U mnie w 6tygodniu było słychać serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma ciąży. Przestań się wkręcać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłabyś się nie udzielać kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciaza urojona to sie nazywa poczytaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co to ciąża urojona i wiem jakie były pierwsze objawy mojej ciąży to ze chciałam poczytać opnie innych kobiet nie oznacza ze uroilam sobie ciąże i ogarnij się kobieto bo z tego co widać to nic nie wiesz na ten temat a się wtrącasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem wiecej niz ty sama sie ogarnij i idz do ginekologa i na inme badania :) powdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co kochana dostalas okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u ginekologa wykrył wczesna ciąże :) dziękuje za odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jaki sposób wykrył ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×