Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwonaa

Jestem w ciąży.Czy mogę sama zacząć brać Feminatal N czy lekarz musi mi zalecić?

Polecane posty

Oczewiście ,że możesz brać,to są witaminy które można a nawet powinno się przyjmować przed zajściem w ciąże.NO i gratulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę mam za 3 tyg., już kupiłam witaminy ale boję się brać że mnie lekarz skrzyczy że sama sobie zleciłam. Ale z drugiej strony to może mi brakować jakiś witamin, których posiłki nie dostarczają. Tymbardziej że właśnie zaczęłam 5 miesiąc a im dalej tym podobno wzrasta zapotrzebowanie na witaminy. Niewiem czy czekać do wizyty?! Boję się!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatabum
iwonko, super, że założyłaś kilka nowych tematów i że jesteś w ciąży, ale czy mogłabyś sie zdecydować w którym tyg. lub m-cu? Raz piszesz że zaczęłaś 5 m-c, a raz że jesteś w 12 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alausiaM
u nas jest tak ze gin zapisuje witaminy dopiero po obejrzeniu wynikow z krwi, nigdy w ciemno i nie jest zwolennikiem brania kiedy sie ciezarnej zachciewa ja wyniki mialam b dobre a witaminy zaczekam brac w 19 tygodniu dopiero nie ma co na sile przedobrzac a bralam prenatal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee....
to może to nie byly witaminy,skoro ona nie wie w którym miesiącu,czy tyg jest.A swoją drogą wychodzi ,że to pierwsza wizyta,bo już lekarz na pewno jakies witaminki zaleciłby :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to będzie moja trzecia wizyta u lekarza, nie licząc tej gdzie miałam robione tylko USG. Po drugie lekarz zlecił mi jak do tej pory tylko kwas foliowy i to mnie właśnie martwi. A po trzecie czy ja użyłam słowa JESTEM w 12tyg. ciąży. Czy na tym forum nie można pisać o rzeczach o które już minęły tak jak 12 tydz. mojego dzidziusia. Doskonale wiem w którym tyg. ciąży jestem!!!!!!!!!! Moje maleństwo właśnie zaczęło 17 tydzień z czego bardzo się cieszę! A tratatatabum i eeeeee..... proponuję z większą uwagą czytać to co piszą innne przyszłe i obecne mamy! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatabum
iwonko, nie denerwuj się tak :-) Bo jutro wyskoczysz z pytaniem " Zdenerwowałam się. Czy mogę pić herbatę?". też cię pozdrawiam :-) trzymaj się i mniej nerwów życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminatal jest bezpieczny możesz go brać sama bez lekarza jedną tabletkę dziennie. Podczas karmienia piersią też możesz. Ja brałam przez całą ciążę i jak karmiłam. Lekarz mi polecił. Oczywiście przy następnej wizycie wspomnij że bierzesz Feminatal lekarzowi. Gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanciaaaaaaaaa
iwona skoro lekarz nie zalecil witamin, najwyrazniej nie ma takiej potrzeby, zeby je lykac bo ja tak chce to jest lekarz wie co robi mi zapisla dopiero w 19 tyg, mojej przyjaciolce juz w 10, bo miala niedobor jezeli badania sa ok, to po co przedobrzac, pozniej mozesz zalowac swoja droga, czemu nas sie o to pytasz a niwe gin, to do niego powinnas kierowac co i kiedy brac zreszta jezeliu chcesz wszystko na wlasna reke robic to juz twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FEMINATAL N
To nie jest tak ,że jak lekarz nie zaleci to nie trzeba brać.Mój gin w ogóle nie zalecił mi brania kwasu foliowego..i co?A feminatal nie jest witaminą którą można brać dopiero w 2 trymestrze.Do Agilki-jeżeli nie wiesz nic na temat tych witamin to poprostu się nie wypowiadaj.A tak dla Twojej wiadomości to prosze p0oczytaj sobie.......... http://sklep.apteka-cito.pl/product_info.php?products_id=1613&osCsid=392c551f655b4cbc6d24a1316e0af5c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam się Was sanciaaaaaaaaaaaaaa bo chyba na tym forum można się poradzić innych ciężarnych. A może któraś z Was akurat była w takiej sytuacji. A z lekarzem codziennie się nie widuję! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_dwójki
Ja też brałam Feminatal przez 2 ciąże i podczas karmienia. Zresztą nadal biorę. Wejdż sobie na www.feminatal.pl. A nie możesz do lekarza na przykład zadzwonić? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fialka
Dziewczyny-wątpkiwości wasze niech rozwiewa gunekolog a nie Jola87:)Nie panikować prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 tydz. to jest 4,5 miesiąca, feminatal czy inne witaminy bierze się po odstawieniu kwasu foliowego czyli ok. 4 miesiąca. Tylko hmm ja np. do ginekologa chodzę co 3 tyg. i wkażdej chwili do niego mogę dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka10
Andziu 74,nie zgadzam się z Tobą, to wszystko to indywidualna sprawa. Mnie lekarz kazał brać feminatal już przed ciążą, jak \"starałam się\" i biorę go cały czas (jestem w 34 tygodniu). Ale z lekarzem najlepiej się skontaktować, przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z ciężarówką
Feminatal N to lek bezpieczny dla ciężarnych i możesz spokojnie go brać. Jeśli możesz skontaktuj się z lekarzem, albo poinformuj go przy najbliższej wizycie, że bierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×