Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem zawiedziona prezentem pod choinke od męża

Polecane posty

Gość gość

Przypadkiem wczoraj znalazła prezent schowany dla mnie. Jest to zestaw: perfumetka, balsam do ciała i woda perfumowana. za wszystko zapłacił 75zł... serio??? za taki szajs 75zł? i ta woda PERFUMOWANA?? przecież normalnie kosztuje to dużo mniej-balsam kupuję dla siebie za 10-15 zł, perfumetka - nie wiem może do kilku zł kosztować,a woda perfumowana-ze 20zł.. nie dość,że przepłacił to jeszcze ta woda perfumowana... już w tej cenie wolałabym samą perfumę o dobrej jakości.. liczy się gest.2 lata temu też dostałam zestaw z avonu, a po później mówił,że mam zapach jak stara babcia hehehe a sam mi je kupił. przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej jakości za 75zł hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu nie zna się na prezentach i nie umie ich kupować. Faceci tak mają, mój to już jest chory na samo hasło "zakupy" dlatego zawsze go lekko naprowadzam co bym chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jakieś prowo. Dobra "perfuma" za 75 zł? Woda perfumowana za drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za tłumaczenie "faceci tak mają?" ???? :o :o Mój facet mnie słucha. Słucha, zapamiętuje, bo myśli o mnie. Też nienawidzi zakupów (podobnie jak i ja) ale jak już się gdzieś razem wybieramy, widzi, słucha i koduje np, że w takim a takim sklepie strasznie mi się spodobał jakiś szal, albo że w Empiku spodobał mi się konkretny kalendarz książkowy w dany motyw, albo że wąchałam w Sephorze śliczne perfumy. Wiadomo, że nie kupuję na co dzień wszystkiego co mi wpadnie w oko, ale on wtedy to zapamiętuje i nim nadejdzie jakaś tam okazja, ja już zapomniałam, że coś mi się spodobało, a tu miła niespodzianka. Wszystko zależy od podejścia. Jak się jest ze sobą, słucha się wzajemnie, wie co się lubi, co się drugiej połówce podoba, to naprawdę zrobienie prezentu (i wcale nie mówimy o drogich rzeczach :o ) to nie jest problem. Jestem mężatką z 13letnim stazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, przesadziłam z tą perfumą.. jednak jest wiele innych rzeczy, które przydałyby się mi,np. torebka, portfel(mój już stary,aczkolwiek lubię go),może jakiś ciuch, bielizna, a nawet randka niespodzianka. Wiele razy wspominałam czego potrzebuję lub mi brakuje. A znów dostanę zestaw jak 2lata temu. Ja staram się mężowi robić prezenty zgodnie z jego potrzebami,zainteresowaniem czy gustem.. pod choinkę kupiłam mu zestaw narzędzi MacAllister'a,bo lubi majsterkować. Heh,nie potrafię udawać i kłamać,bo zaraz po mnie widać,ale postaram się nie zrobić przykrości. Smutno mi.Wiem,że to tylko prezent,ale jakoś tak dziwnie. Pod koniec grudnia mam urodziny i ciekawa jestem czy coś dostanę.Mężowi na urodziny kupiłam skórzany portfel,bo potrzebował. Podejrzewam,że nic jak co roku. Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mysli o Tobie. Moj zapomnial o rocznicy, niby gledzil ze dostane zalegly prezent. I tak juz czekam od sierpnia. Na swieta tez nic nie dostane jesli dama sobie nie kupie. Wiec w du. mam i nie chce nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha a co to jest perfuma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie perfumą tylko perfumami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie perfumą tylko perfumami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się na zapas, może to dla kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm ja bym się msrtgola jakbym znalazła seksowna bieliznę schowane s pod choinką zestaw kosmetyków bo to był powodem do złości bycia zawiedziona itp a tak weź wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie rozczarował mój chłopak na urodziny, do tego stopnia że na samą myśl o prezentach świątecznych jest mi smutno. Ode mnie dostał coś bardzo drogiego o czym marzył (odkładałam pieniądze pół roku) a sam kupił mi prezent na ostatnią chwilę, wisiorek i sam się zdziwił że był taki tani, bo kompletnie nie znał sie na biużuterii i myślał że jak coś jest za szklaną witryną to będzie bardzo drogie. A wiedział o jakim innym marzyłam, tylko tak późno się za to wziął że nie zdązyłby za mówić. Albo szkoda mu było kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może go naprowadz troszkę i np w sklepie jak będziecie przechodzić obok takich zestawów powiedz mimochodem ciekawe kto kupuje taki badziew naprawdę są ludzie którzy to komuś dają?? Tylko upewnij się że słucha jeśli po tych słowach i tak dostaniesz taki prezent to sorry ale ma cie lekko w czterech literach i też kupuj mu takie zestawy poprostu nie ma się co wysilać jak druga osoba nie wsadzi nawet minimum od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mi kiedys kupil zelazko z parownica i jaki byl z siebie dumny ze mnie slucha, a ja mialam ochote go walnac. Bo tak wspomnialam ze przydaloby sie nam takie no ale kurcze to prezent do domu a nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza543
Mój jest lepszy☺ Kupił mi kurtkę nawet fajną ale uważajcie Pani w sklepie nie odpiela zabezpieczenia. Paragon jest w torbie a sklep w innym mieście ☺.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZwyklaBabka87
Jak ja swojemu kupiłam skarpety ze sklepintenso.pl to ciekawe co powie :D On mnie NIGDY nie zaskoczyl prezentem chyba już od 3 lat wiec ja to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest perfumetka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezenty pod choinkę powinny dostawać tylko dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam wagę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×