Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kafeteria to wielkie zło ostrzegam

Polecane posty

Gość gość

Jakis czas temu kiedy byłam na L4 czesto z nudów tutaj zaglądałam . Niestety szerzy sie tutaj nienawiśc, podłosc , wrednosc , egoizm itd Ponieważ często trzeba sie tutaj " bronić " bo zalewają nas aroganckie i bezczelne wpisy niektórych kafetrianek i mnie one zaczęły sie udzielac . Bardzo sie zmieniłam w kilka tygodni .Na całe szczescie w czas sie opamiętałam i zerwałam z kafeterią . Zdałam sobie sprawe ze " wredna " stałam sie równiez dla domowników i innych ludzi . ostrzegam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba słabą psychikę masz, skoro ulegasz wpisom, które cię nie dotyczą i sie nimi przejmujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie zrozumiałas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię tutaj czytać mądre wpisy. Są tematy, z których można dowiedzieć się naprawdę sporo interesujących rzeczy. I po to tu jestem. Gdybym miała przejmować się tym, co ktoś myśli o tym, co napisałam, albo - co kłóci się z moimi przekonaniami, to już dawno wylądowałabym u psychiatry. Autorko, nie bierz tego do siebie. Traktuj to miejsce z uśmiechem, dystansem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zgadzam sie, sama mam takie przemyslenia od kilku dni. Generalnie bije z kazdego watku negatywna energia, niektore posty sa bardzo toksyczne, madre temate nie sa podtrzymywane. Wszedzie wyzwiska, nienawisc. Na watku o emigracji pisza same prostaki, jak w temacie nie ma "osrusa" to nikt sie nie udziela. Na watku o gwiazdach to samo, tylko negatywna energia. A wszystkie tematy o ksiazkach sa stare, w nowych nikt sie nie udziela. Kiedys bylo inaczej, teraz kafe zeszla na psy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że szerzy się tutaj brak kultury, empatii, wyśmiewanie się z różnych przykrych rzeczy, to też każdy widzi, ale tak jest na każdym forum lub pod każdym linkiem w danym serwisie. Ale to komentujący sam sobie wystawia ocenę... Nie trzeba więcej nic dodawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko popieram, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynie na staraczkach i wątkach typu "listopadówki, sierpniówki" dzięwczyny naprawdę się wspierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza polska rzeczywistość. Tacy jesteśmy - niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bendziesz się smażyć w piekle za to co tu piszesz autorko, stwórco kafeterii jest pan Bóg i siedzą tu jedynie stworzenia boże. Jest tu jak jest bo Bóg tak chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dovakhin
Tu.nie chodzi o kafeterie ale o to jacy rzeczywiście ludzie są gdy nie muszą udawać bo chroni ich anonimowość.. i to jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak będzie dopóki plucie w necie jest anonimowe i bezkarne . No nie oszukujmy się jakby to wyszło co nawet Ja tu napisałam czasem w nerwach i w złości to bym się wstydziła jak cholera Boże nawet wolę sobie nie wyobrażać No ,ale to nam tylko odzwierciedla internety tu jest bajka i bujda i trzeba umieć to odrealnienie odróżnić od życia w realnym , prawdziwym świecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłaś się po tygodniu pisania na kafeterii? Wybacz, ale to są tylko wpisy ludzi, których nie znasz, większość to spamerzy i hejterzy.. Tego nie należy brać tak bardzo na poważnie, tu przychodzą również ludzie, którzy chcą się "wyżyć" a w życiu codziennym nie mają na kim... Nie bierz takich for internetowych tak bardzo serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dovakhin
Pod swoimi danymi i zdjęciami na portalach spolecznosciowych sprawiamy pozory lepszych niż w rzeczywistosci. Piękne zdjęcia wakacje znajomi rodzina... a na forach anonimowo zawodnik wredni plujacy jadem.. która wersja nas samych jest bardziej prawdziwa? Chyba właśnie ta druga.. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwa jest ta pierwsza, to jacy jesteśmy sprawia to kiedy włączają nam się hamulce, tak samo błędnym jest powiedzenie, że "po alkoholu wychodzi dopiero jacy jesteśmy". Sztuczne ustawianie hamulców nie określa jacy jesteśmy. Jak ktoś się naćpa i zacznie wydurniać na haju to tę będzie pokazanie naszego prawdziwego 'ja"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dovakhin
A to.każdy piszac na kafe pije? Portale spolecznosciowe to obraz tego jak chcemy byc postrzegani. Nawet same dodawanie zdjęć przez kobiety w ładnych strojach pełnym makijazu do tego przerabianie zdjec. Nie zawsze w realu taka kobieta wygląda jak na tych zdjeciach. Wielu panów myślę mogła by to.potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dovakhin
To taki głupi przykład odbiegajac trochę od tematu. A np rodziny? Na fb super malzenstwo w rzeczywistosci przemoc nalogi zdrady.. o ktorych pełno tutaj tematów. Anonimowosc. . Pod imieniem i.nazwiskiem byloby inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×