Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teneryffaa

Kiedy dzieci z rocznika 2008 idą obowiązkowo do zerówki ?

Polecane posty

Już się pogubiłam... Czy wiecie może kiedy rocznik 2008 ma obowiązek pójścia do zerówki i szkoły ? Czy będą to roczniki łączone np: 2007-2008 lub 2008-2009 ? Dyrektorka w przedszkolu powiedziała że przyjmie moje dziecko do grupy 5 latków, która już istnieje ... a moja córka dopiero w grudniu skończyła 3 latka, niby rocznikowo jest 4 latką, ale tak sie zastanawiam i byc może okaze się ze w grupie będa dzieci starsze nawet o 2 lata - jezeli bedą z początku 2007. Nie wiem czy da sobie radę z takimi dużymi dziećmi. Jakby obowiazek szkolny był dla rocznika 2007-2008 wspólny, to moze to i lepiej, bo pójdzie z tymi dziećmi do szkoły ,ale jezeli obowiazek będzie dla dzieci 2008-2009, to co ? Będzie 2 lata w grupie 5 latków, żeby poczekać na te dzieci z 2009 roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka też jest z końca 2008 roku. Od 2014 roku dzieci maja obowiązek iść do 1 klasy jako 6latki a nasze akurat w tym roku skończą 6 lat!:( Więc w 2013 roku trzeba je posłać jako 5latki do zerówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie orientujesz się czy zerówka w przedszkolu czy w szkole ? Czyli rocznik 2008 bedzie pierwszym obowiązkowym ? To znaczy że w klasie mogą mieć dzieci z 2007, kótrych rodzice z wyboru puścili do szkoły jako 7 latki ? Kurcze nasze dzieciaki będą miały przekichane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×