Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy NAJWCZEŚNIEJ poczułyście ruchy dziecka?! Pytam mamy, które poczuły szybko.

Polecane posty

Gość gość

j.w :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 tydzień, ale tylko wieczorem kiedy leżałam na boku i nie codziennie. W drugiej ciąży. W pierwszej poczułam późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13tydz 1ciaza maly wulkan energii i tak mu zostalo do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczyna się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miedzy 12-13 tyg. Takie gilgotanie w brzuchu, gdy tylko zjadlam jablko. Chociaz lekarz mowi ze to nie mozliwe... Teraz w 28 tyg nadal jest nademiar *****iwy, on chyba nie spi:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez czuje bulgotanie po jablku, a w ciazy nie jestem;) W 1 ciazy poczulam wczesnie, bo ok 16/17 tygodnia, najprawdopodobniej to juz byly ruchy, bo z perspektywy czasu i doswiadczenia to nie wiem na pewno. W 2 w 18 tygodniu i to na bank juz byly pierwsze ruchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ciaza 16 tydzien II ciaza 17 tydzien III ciaza 18 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 tydzień. Podobno szybkie wyczuwanie ruchów jest związane z ulokowaniem dziecka w macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez 16tydzin lekarz powiedzial ze wczesnie pierwsza ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 czy 13 tc to fizycznie niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 tydzien pierwsza ciaza niezle sie male kotlowalo a z czasem tylko przybralo to na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13/14 tc. Tak wiwm ze to nie mozliwe i sama bym w to nie uwierzyla ale tak wlasnie bylo:) i pamietam ze bylo to w pracy tak nagle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 tc I ciąża, mały kangur :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaa... byłam w ciąży 3 razy, wiem co to ruchy i nie raz teraz nie będąc w ciąży czując jelita myślę sobie "jak w ciąży" ☺ Jak bączek wędruje to tak samo nawet jakby dziecko wypychało rączkę czy nóżkę ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, w 12 czy 13 tc to co najwyżej ruchy jelit, czuć je lepiej bo już wtedy macica jest trochę powiększona a jelita przesunięte. Ale nie, i tak będą się upierać ze czują "dzidziusia" :) ja najwcześniej czułam w 16 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz chyba problem z gazami jak czujesz przesuwanie jelit, ja czegos takiego nie doswiadczylam nigdy, dlatego bedac w ciazy bardzo szybko odczulam ruchy dziecka, w 20 tyg na polowkowe chodzilam 2x bo tak sie wiercil ze pomiarow nie mozna bylo zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak i tylko Twoje takie *****iwe... Ja tez po pierwszej ciazy raz test robilam bo mialam takie ruchy jelit, ze 'kopalo'. W ciazy ruchy jelit czuc mocniej i bardziej, a po ciazy to juz w ogole czasem czuj*****ange w brzuchu, 2 razy bylam w ciazy i jakies doswiadczenie mam, pierwsze dziecko tez sie ruszalo bardzo i prawie non stop. Taka prawda, ze z czuloscia wspominacie zwykle gazy w 12-13tc, tak jak i ja prawdopodobnie pomylilam te pierwsze ruchy ze wzdeciem, bo pewna nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszemek
Ja w ogóle nie poczułem no i nic się nie urodziło.Nie wiem dlaczego,ani nic nie bulgotało,ani nie nie wypychało,nic ,zero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×