Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy obniżyć poziom w łóżeczku?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam pytanie. Córka ma 6,5 miesiąca. Sama jeszcze nie siada choć próbuje i gdy leży na brzuszku podnosi sie na łokciach i kolanach ( jak do raczkowania). Kiedy obniżałyście swoim dziecka łóżeczka? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obniżyłam za późno, czyli, jak dziecko miało 9 miesięcy. Samo już stawało na nóżki i niefortunnie wypadło z łóżeczka. Na szczęście nic się nie stało. Jak zacznie stawać samo, to czas na obnizenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak obnizylam poziom dna lozeczka, chociaz dzieci potrafia sie wspiac po szczebelkach z dnia na dziec, trzeba pilnie obserwowac maluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy, jakmasz trzy poziomy to juz teraz, bo dziecko jest bardzo *****iwe i ciagle probuje co moze nowego. Tym bardziej jak staje na raczki. Jak masz lozeczko turystyczne i dwa poziomy to ten pierwszy poziom jest nieco glebszy, wiec spokojnie do momentu raczkowania mozesz zostawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obnizylam jak syn miał równo 7 miesiecy, 2 dni później mnie zszokowal bo stanął sam w łóżeczku. Byłam w kuchni i nagle usłyszałam jego głośny śmiech. Wchodzę do jego pokoju a on zadowolony się śmieje. Nawet nie chcę myśleć co by było gdybyśmy go nie opuścili... Autorko spokojnie możesz wkrótce opuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×