Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

małymiś

kiedyś sie wyśpię

Polecane posty

mamusie dzieci 5mcznych wzwyż,moj synek własnie jutro konczy 5mcy,jest radosnym fajnym dzieckiem,ale..no własnie ale mam pytanie czy Wasze dzieci miały podobnie,młody jest bardzo ruchliwy,lubi siedziec na kolankach,leżec na brzuszku,opanował przekrecanie sie z plecków na brzuszek,a moje zmartwienie polega na tym ze on to robi takze w nocy przez sen,niby nic strasznego pewnie musi to przejsc,zasypia sam w swoim łóżeczku bez problemu ,spi jakies 3,4 h pieknie spokojnie a jakąs godz przed karmieniem(jescze je w nocy-butla) zaczynaja sie harce,no lóżeczko to palc manewrowy;-))) ),zadzera nózki,obraca o 180stopni,no i cwiczy przekrecanie a to jzu go wybudza na maxa,wstaje daje smoka,zaypia ,potem butla,potem sen spokojny jakies 2-3h i nad ranem znow pływanko,wiec go zgarniam do nas do wyrka,ufff czy Wasze maluszki tez tak mają lub miały? czy młody sie usokoi jak skoordynuje swoje merdajace kończyny?piszcie kobietki piszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malymiś>>>> moja Oliwia ma juz coprawda 6 miesięcy ale ty przynajmniej masz o tyle spokoj że sam sie bawi,bo moja to budzi sie i jak jej nie wezmę do siebie to krzyczy i tak sukcesywnie co 1,5 - 2 godziny,a rano wstaję do pracy,a to juz mniej zabawne... tym bardziej ,że przesypiala juz całe noce... nie wiem co jest powodem... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja majeczka ma dziewięć miesięcy a ja od dziewięciu miesięcy nie przespałam ani jednej całej nocy ,budzi się kilka razy i to od urodzenia więc zazdroszczę że twój maluch przesypia bez pobudki chociaż 4 godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×