Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

KOBIETKI GDZIE kupujecie dobre jakosciowo majtki i staniki???

Polecane posty

Gość gość

poleccie cos..juz sama nie wiem gdzie najlepiej oplaci sie kupic bawelniane majtki i staniki dobrej jakosci ,ale zeby nie przeplacac. Kiedy widze ceny w galeriach to az mi sie nie chce kupowac..kawalek szmatki i to nie bawelna a poliester i kupa kasy za to.. na allegro raczej bym sie nie odwazyla bo podobno wszystko z chin i podrabiane..pisza ze z bawelny a majtki przysylaja smierdzace chinszczyzna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staniki mam z Marksa&Spencera - nie mam nic im do zarzucenia, nie rozciągają się po obwodzie a to dla mnie najważniejsze. Majtki aktualnie z Etam, mam je kilka mcy i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H&M naprawdę świetny sklep i nie jest tak drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w hm są majtki takie ,ze szkoda kupowac..szmata sie robi po kilku praniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep ETAM i Estotiqo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem moze ja tylko tak trafiłam ale stanik z hm super się trzyma a piorę go bardzo często. Za to nie jestem zadowolona ze staników w Esotiq. Zdeformował się dosłownie po kilku praniach. Mowa oczywiście o bawełnianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrą jakościowo bieliznę ma intimissimi. Nie należy do najtańszych ale opłaca sie kupować, ponieważ starcza na bardzo długo. Nie wiem z jakiego miasta jesteś ale w kilku są outlety w których kupimy za fajna cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiecie o tanich majtkach za 5 złotych????marka MORAY..POLSKA FIRMA...kupuje ktoras z was tak tanie majtki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam kiedyś w tesco na promocji taką taniochę :D Chyba 2zł za sztukę, ale bawełniane. Kupiłam ze względu na krój "nie włażący w dupę". Rozciągnęły się, raz namoczone standardowo w vanishu podziurawiły się. Nie wiem czy w takich cenach kupi się coś lepszego, te syntetyczne chyba trwalsze będą. Etam na zalando ma spoko promocje nieraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limetka1
Ja wolę sprawdzoną bieliznę - zmysłową i skuteczną np. w zwalczaniu cellulitu. Możesz taką zakupić np tutaj http://orirose.pl/ nie dość , że wygodna to nie aż taka droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanic Esotiq. Trwałę i nie rozciągają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staniki w lidlu , poleciła mi koleżanka, na początku ją wyśmiałam,ale kupiłam na próbę stanik z tych laserowo ciętych i byłam zachwycona,teraz zawsze jak mają być staniki to kupuję,większość jest bardzo wytrzymała,ale to tylko dla pań tzw proporcjonalnych,jeśli masz bo mały obwód z duży biust to raczej nic nie wybierAsz bo rozmiary są raczej standardowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wierna fanka hμ od wielu lat.Staniki piore codziennie.Mam ich z hμ z 5 wiec mniej wiecej kazdy piore 2razy w tygodniu.Dla mnie jak na stanik za okolo 50zl jakosc doskonzla! Ladne i db jakosciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sklep ETAM ! Lubię też kupować w ESTOQIO , lubię też staniki z H&M i F&F :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak można kupić stanik bez przymierzenia??? :o I co to są niby rozmiary "standardowe"? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło o to, że są tam najpopularniejsze rozmiary, mały wybór. Odnośnie mierzenia, pierwszy stanik rzeczywiście kupiłam na oko, okazał się idealny, następny był ciasny więc oddałam, do Lidla mam dosłownie parę kroków. Można kupić kilka kroków i rozmiarów i spokoknoe w domu pomierzyć i oddać te, których nie chcemy. Teraz jest mi wstyd że dawniej potrafiłam wydać 150 zł za stanik takiej samej lub gorszej jakości niż ten z Lidla. Żeby nie było nigdy niczego nie piorę ręcznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellisse vom Guard
Ja majteczki na ryneczku-świetne są tureckie (jak większość Turcji) - Donella. 8zł i są super!!! Tak samo jak tureckie piżamy. H&M nieznoszę. Dostaję klaustrofobii jak mam iść do galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Najpopularniejsze rozmiary? Czyli bez problemu ja kupię moje 65F a moja siostra swoje 70DD? Bo to są właśnie chyba jedne z nabardziej potrzebnych i najlepiej schodzących rozmiarów, z tego co mi mówiły brafiterki (i by się zgadzało, jak chcę kupić to z popularniejszymi modelami muszę się spieszyć, inaczej zostają mi zakupy przez internet :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zes/raj sie z ta brafiterką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lidlu trzeba dobrze patrzeć. Ja kupiłam 65b jak założyłam to cycki miałam z przodu, a miseczki od pachą. Do tego strasznie nie proporcjonalny. Majtek z lidla nie polecam ze słynnej "esmary". Po kilku praniach robią się boby i rozciągają do wielkości wiadra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.byann.pl Ja z tej strony zamawiam fajną bieliznę. Dobra ena w stosunku do jakości, duzy wybór. Bielizna nie rozciaga sie i nie spiera. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubię rzeczy z lidla. Bieliznę też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka 12356780
Ja korzystam z http://www.evostyle.pl mam przynajmniej pewność dobrej jakości bielizny i innych ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedni dobór bielizny jest ważny- w końcu nosimy ją cały czas, dlatego kupując kieruję się nie tylko wyglądem ale przede wszystkim wygodą. Figi nie mogą się wżynać w skórę lub być za luzne, muszą być też miękkie ;) Kupiłam niedawno kilka par majtek z firmy Alles, okazały się bardzo wygodne i śliczne, na żywo lepiej wyglądają niż na zdjęciach ;) Śmiało mogę polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowaa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! wON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowaa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!! WON ściero reklamowa ze spamem sraalesa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majty różne,staniki gaia,ava.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.10.2016 o 20:22, Gość gość napisał:

a co powiecie o tanich majtkach za 5 złotych????marka MORAY..POLSKA FIRMA...kupuje ktoras z was tak tanie majtki?

Właśnie wczoraj mi przyszła paczka z moraja i polecam 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×