Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda19...

Kobietki, ile mialyscie lat gdy urodzilyscie pierwsze dziecko?

Polecane posty

Gość mloda19...

I czy bylyscie juz po slubie, czy moze zaczekalyscie z tym az dzidzius troche podrosnie? a moze slub w czasie ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosialkaa
ja mialam 23 a slub wzielismy rok pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie mam dzieci (choc bardzo bym chciala), ale moje kolezanki maja dzieci: 2- w wieku 24 (w czasie ciazy slub) 1- w wieku 19 lat (-II-) 1-w wieku 22 (slub przed) ale zadna z tych ciaz nie byla planowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbbcccccccc
23- rok i 2 dni po ślubie. Ciąża planowana,a raczej działana od dnia ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak urodzilam kube mialam 23lata teraz urodze drugiego brzdaca(planowanego ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaa
urodzilam w wieku 25-u lat, slub w trakcie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikczka
22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka
pierwsze 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie ja jestem
Dziewczyny, nie obraźcie się, ale jak to czytam, to jestem pzrerażona. Nie dziwię się teraz zjadliwości wobec mlodych dziewczyn, że jak się pobierają młodo, to napewno z powodu ciązy. Dziewczyny jak to jest , że większość z Was wychodziła za mąż w ciązy?? Czy skoro wyszłam za mąż mając 23 i nie jestem w ciąży to oznacza, że należę do mniejszości??? To jest nienormalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub
Ja brałam ślub w wieku 24 lat i urodzę moje maleństwo prawie w drugą rocznicę ślubu w wieku 26 lat. ciąża była planowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ślub - 20 lat 1-szy dzidziuś - 22 lata 2-gi dzidziuś - 24 lata 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka
do taka sobie ja jestem Nie byłam w ciaży ,gdy wychodziłam za mąż.Po prostu chciałam być młodą mamą/oboje studiowaliśmy/.Po skończeniu studiów poszłam spokojnie do pracy,a dziecko juz odchowane do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee
Taka sobie chyba nie doczytałas. Własnie wiekszość dzieczyn wziela ślub a dopiero potem zaszła w ciaze. Po za tym nie ty jesteś od oceniania czy to kolejność sluszna czy tez nie. Jeśli ktoś zrobil coś odwrotnie to jego sprawa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybka i jak dalas rade na studiach ihs bralas czy przenioslas sie na zaoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka
Mąż miał indywidualny tok studiów/artystyczne/,ja wzięłam roczny wychowawczy,póxniej na zmianę jakos ciągnęliśmy,nie było łatwo,ale nie załuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie bo ja tez mysle nad tym by starac sie o dziecko na studiach. ale ja myslalam o ihs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĄZA NR 1.Pierwsza ciążę nosiłam mając 23 latka. Okazało się, że jest to ciąża bliźniacza więc od razu zostałam rzucona na głęboką wodę a trzeba doodać, że nie byłam mężatką. Mój związek był na dotarciu(partner po przejściach).Urodziłam bliźniaki i od razu obiecałam sobie,że niedam się zdominować. Pogodziłam wychowanie dzieci, ukończenie studiów tylko facet zdradził mnie z moja \"przyjaciółką\". CIĄŻA NR2. Otoczona prawdziwą opieką męża jako dojrzała 29-letnia kobieta pozwoliłam się sobie czuć fatalnie.Kilkakrotnie odpoczywałam w szpitalu gdy miałam dośc.Urodziłam trzecią dziewczynkę i natychmiast popadłam w błogie lenistwo przeplatane z depresją. A morał z tego taki moja droga,że nie ważne czy masz męża, kochanka czy jesteś samotna.Dzieci z jednej strony potrafią nas motywować do działania, a z drugiej powodują,że masz prawo jako matka mniej się starać o samą siebie.Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 23
pierwsze urodziłam kilka dni przed swoimi 20 urodzinami a drugie 3 lata póxniej a slub wziełam w trakcie pierwszej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×