Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jedna z tłumu

KOBIETY ZOBACZCIE CO WAS CZEKA !!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość ja ona xxxxxxxxx
nie dla mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej mnie obrzydzają te sutki niż krew ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowne, ja tez juz tak chce, miec dzidziusia na brzuchu.Tylko dlaczego ona sie nie ogolila??? I te dzieci biorace udzial w porodzie rodzinnym mnie troche zdziwily.czy ich nie bylo jak mamie lecialo tyle krwi, bo to jednak troche traumatyczne przezycie dla nich (moim zdaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to najlepiej się nierozmnażajmy bo to wszystko tak strasznie wygląda. Poród jest ogromną męką dla kobiety, ale za to ile jest później radości z bycia matką. Rozumiem kobiety, które nie chcą mieć dzieci, ale nie myślcie, że poprzez pokazanie tych zdjęć sprawicie że zniechęcimy się i nie będziemy chciały rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletna nuda
fizjologia, tez tak przyszlas na swiat czy ci sie podoba czy nie haha! L)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje tym chlopcom
ze matka musze ogladac w takim stanie, bo to moze odbic sie w przyszlosci na ich zyciu seksualnym.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak dla mnie to też
poroniony pomysł by dzieci w tym uczesniczyły, reszta - normalka, po prostu fizjologia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jxjhdfgx
ohyda, poród w szpitalu wygląda o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llloooo
Wiem co nas czeka. wiele z nas juz to przeżyło, wiele nie moze sie tego doczekać, wiele chętnie przeżyje to jeszcze raz. Dla wszystkich, które to przeżyły to najpiekniejsze wspomnienia w życiu. Czego i Wam drogie bezdzietne życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i to wyglada nieciekawie
ale jeden usmiech malej istotki wynagrodzi wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaneńka maleńka
Jak wogóle mozna tak zarosnąć między nogami i dać dziecku przyjść na świat przez takie świństwo? Kobieta niechluja, a na dodatek pokazuje zaniedbaną dupę całemu światu. A sutki, rozumiem że to fizjologia, ale żeby aż tak strasznie się rozciągneły? Mój Boże, i jeszcze te dzieci przy niej. straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to dziwne co napisze ,ale wzruszyły mnie zdięcia tej maleńkiej dziewczynki co urodziła się przedwczesnie.Ja akurat nie przyglądalam się tej pani co rodzila,ani jej narządom,tylko patrzyłam na to wszystko w aspekcie macierzyństwa,bo sama rodziłam naturalnie 2 razy,a mąż odbierał poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerti
po co robic z tego przedstawienie i mezów angazowac nie mowiac juz o dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż jak chce to może uczestniczyć,ale dzieci?,to głupi pomysł,i bardzo nierozważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I właśnie dlatego będę miała
cesarkę na życzenie :) Po to są możliwości współczesnej medycyny, żeby z nich korzystac. Nie mam zamiaru przeżywać tej traumy. Ale bezdzietne, które myślą, że takie zdjęcia powstrzymają jakąkolwiek kobietę, która chce być matką, przed macierzyństwem - są śmieszne. Pomijając wątpliwe intencje. Czyżby czysta złośliwość? W takim razie chybiona, bo każdy głupi wie, jak wygląda poród i nie wiem, kogo to ma szokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta racja niezrozumiała dla mnie jest intencja autorki topiku. Albo to gówniara, która jeszcze nie ma okresu, albo facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaa
a cesarka to na pewno wspanaiale wyglada:) zero krwi, cipy i brudu:) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna się robić ordynarnie,poród to fizjologia,rzecz znana z pradziejów.Po co ten cały cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to i tak nie zrazi...bede rodzić pod koniec pazdziernika i co z tego...chcę naturalnie, jak nie da rady to bedzie i cesarka:) Ale po to jesteśmy, przyszłe Mamy zeby rodzić dzieci...tak jestesmy stworzone...i myslę, że zadnej przyszłej mamy to nie odrzuci... Chociaż te dzieci przy tym to lekka przesada faktycznie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej stronie są o wiele gorsze zdjęcia, to kobieta przynajmniej wydaje się schludna i zadbana (oprócz tego gąszczu na dole) Mnie nie zniechęca, wręcz przeciwnie :) faktycznie- dzieci przy porodzie = pomyłka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buskowianka
mam 18 lat. Wiedziałam że poród odbywa się przez pochwę, ale czy to nie zagraża kobiecie?? No bo przecież nie tylko ważne jest żeby dziecko było zdrowe, ale też matka która je rodzi.! Jakoś zauważyłam że najmniej się wszyscy przejmują matką: niech sie porozrywa , niech w ogóle jej cipa peknie, ale dziecko ma być zdrowe. I czy matka która przeszła takie męki , ma jeszcze siłę po porodzie spojrzeć na to dziecko , kochac je? Może sie mlę ale naprawdę zdrowie matki powinno być brane także pod uwagę... poza tym potworna głupota to poród : 1.W domu 2.Nago 3.Przy mężu i dzieciach (totalne upodlenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_paj
zgadzam sie z poprzedniczka.nie chcialabym rodzic nawet przy mezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabojadka
o jesty nie moglam patrzec na tą cesarkę, poród naturalny o niebo lepszy bo dziura już jest, zawsze była i zawsze będzie, kobiety zawsze tak rodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I właśnie dlatego będę miała
Nie rusza mnie cięcie i krew przy cesarce. Normalka, jak przy każdym zabiegu. Chcę sobie oszczędzić bólu i upokorzenia. I na szczęście mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×