Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama_nnatallki

Kokon dla dziecka

Polecane posty

Wydać 500 zł na rzecz która tylko chwilę będzie używana? Przecież to absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek dzbanek
hm, a po co mu to? No "trochę" kosztuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się to wydaje zuełnie nieotrzebne. soro kosztuje oużywasz 4 mce a otem będziesz miała kłoot bo dziecko nie będzie chciało bez tego zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_nnatallki
No wlasnie dlatego Was pytam.Podoba mi sie to ale wczesniej przyznam ze nie słyszałam o czymś takim... Cenowo rzeczywiscie troszkę dużo, dlatego rozważam za i przeciw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek dzbanek
Za taką cenę kupiłabym dobre nosidełko, no chyba że rzeczywiście nie musiałabym patrzeć na wydane pieniądze, to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z okolicy Żywca
według mnie zbędna rzecz, teraz jest dla dzieci mnóstwo różnych wynalazków, bo mamy chętnie kupują dla maluchów co tylko się da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biednymałyslimak
Nie no nie jest to zle. Jak masz kasę to mysle ze zaraz po powrocie ze szpitala rzeczywiscie to sie moze sprawdzić. Najwyżej potem sprzedaż. Młode mamy widze po sobie że jednak szukaja najlepszych rozwiazan i takich właśnie nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwefwer
Totalna bzdura. Ktoś to wogóle kupuje? Może poprodukujmy trochę bzdetów i zaróbmy krocie? Niech dziecko ma wygodny materac i miły kocyk. Starsze może przytulać pieluszkę czy przytulankę i efekt będzie wystarczający. Żadne też gadżety nie zastąpią kochającej matki lub ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaała
A niech wymyślaja. Od zawsze tak było,a my kupujemy...A jak było z chustami ? Wszystkie narzekałyśmy, śmiałyśmy się a teraz co druga z nas tego używa. Tak i bedzie z kokonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etttnaaa
Dokładnie ten z babymama jest chyba najlepszym rozwiązaniem i uwazam ze jesli mamy coś kupić to warto sie zdecydowac własnie na taki kokon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esssmerka
Oj tak, tutaj rzeczywiscie zawsze znajdziecie wiele ciekawych informacji i rozwiazań dla naszych maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie , namów go na
Jejku to nosidełko (ostatni link ) jest dla dzieci do 20 kg :D a czy ktoś ma kręgosłub ze stali? Kto by dzwigał takiego kloka wielkiego ...bo to już chyba 3 lub 4 letnie dziecko będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko zainwestuj lepiej
w psychiatrę bo cierpisz na zakupoholizm i to rzeczy zbędnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam powiem, ze to jest genialny wynalazek. Dziecko pieknie spi, nie wybudza sie, bez porownania lepiej niz na plaskim materacyku. Tutaj we Francji jest to bardzo popularne, uzwywa sie je nie tylko w domu, ale sa tez w szpitalach dla wczesniakow (mniejsze rozmiary). Mialam, testowlam i polecam kazdemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tu widzę kryptoreklamę. Jakiś sprzedawca wszedł sobie na forum, zakłada topik który rzekomo ma mu pomóc dokonać wyboru, który z produktów warto dla dziecka kupić, a wszystkie jakimś cudem z jednej firmy.... Mnie to śmierdzi. Bo normalnie mamy sobie podpowiadają pewne produkty,ale wtedy są one z różnych firm - nie jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscb
wychowuje drugie dziecko i nie slyszalam czyms takim.drogie jest ale czy faktycznie potrzebne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka miała taki kokon i bardzo sobie go chwaliła, dziecko spokojniej spało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzuchatka termin na maj 2017
Hmm trochę dziwny ten leżaczek i rzeczywiście tyle kasy na coś co starcza tylko na 4 miesiące...sama nie wiem, ja zastanawiam się nad takim kokonem: https://www.tinystar.pl/Kokon-niemowlecy-Szare-Gwiazdki/246 koleżanka miała i ponoć do 8 miesiąca dziecko w nim spało a kosztuje trzy razy taniej, sama nie wiem czy to przydatne. Miałyście coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kokony są z roku na rok coraz bardziej popularne, zresztą sama się nie dziwię, bo dają olbrzymi komfort. Ostatnio zamówiłam na http://www.dobramama.pl/ (teraz jest kod rabatowy: dlamamy) i Kacperek bardzo szybko w nim zasypia. Zdecydowanie warto wypróbować, może nie każdemu dziecku się spodoba, ale większości powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta strona to chyba nie jest dobramama, a raczej http://babymama.pl/ - tam mają zniżkę z tym kodem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona77
Na tej stronie znalazłam taki kojec-kokon dla niemowląt - fajna sprawa, w sumie niedrogi, miałyście okazję używać? Co wybrać ten cocoonababy czy taki zwykły kojec? Tu link do tego taniego: www.babymama.pl/kojec-bawelniany-dla-noworodka-szary-grochy-supermami-p5203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super polecam kokon gniazdko ja kupiłam w czwartym miesiącu i żałuję ze od poczatku nie miałam ani przy pierwszym dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwalniasnow
@Marzena32 - Wszystkie pościele i akcesoria szyte są z wysokiego gatunku polskich w 100% bawełnianych tkanin, barwionych bezpiecznymi barwnikami. Posiadają również certyfikaty bezpieczeństwa: Certyfikaty Instytutu Włókiennictwa, FIRA, Atest PZH oraz Certyfikat „Tekstylia godne zaufania” OEKO–TEX® Standard 100 (tkaniny nie zawierają toksycznych składników).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogi ten kokon, my mamy gniazdko z sleepee i myślę że sprawdza się podobnie a kosztuje ok 150 zł w zależności od modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam te gniazdka, ma moja bratowa. Na święta z kolei kupuje jej kocyk też ze sleepee, bo non stop o nim mówi że fajny , że fajny skład itd. Więc mikołaj będzie dobry i czeka właśnie na kuriera :) swoją drogą dresing ma naprawdę oryginalny no i w końcu polska firma,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×