Odpowiedz na ten temat

Kolorowe kredki Łódź

• gość 2017.12.10 [21:15]
    Też rozważałam opcję tego przedszkola ale jak pozbierałam informacje to włos zjeżył mi się na głowie. Pani dyrektor nigdy wcześniej nie nie była nawet przedszkolanką więc zero praktyki w przedszkolu. Panie wychowawczynie to studentki. Co za wartość? Przedszkole to zwykły biznes bez przypadkowych ludzi. Sale małe bo to blok mieszkalny. I ciągle jacyś goście przyjeżdżają do dyrekcji i robią sobie w przedszkolu posiadówki. Zgroza.
  • gość 2017.12.11 [19:07]
    Omijajcie to przedszkole szerokim łukiem! To zwykła przechowalnia, panie nie mają podejścia do dzieci, w salach jest wiecznie bałagan, jak grupy są łączone to dzieci robią co chcą wszędzie pełno porozrzucanych zabawek , dzieci leżące na dywanie wpatrujące sie w sufit i wiecznie otwarte drzwi od wc i wydobywający sie stamtąd zapach. Mało zabawek albo popsute. Panie wychowawczynie zajęte plotkami i pisaniem sms-ów.
    Liczy sie tylko kasa i jak jeszcze wyciągnąć pieniądze od rodziców, dobro dziecka nie jest tam brane pod uwage.
  • gość 2017.12.28 [14:59]
    Czytając opinie , sama już nie wiem czy mam posyłać dziecko do tego przedszkola.
    Proszę o informację na temat oddziału na Opolczyka, jesteście mamy zadowolone czy wręcz przeciwnie?
  • gość 2018.01.02 [21:35]
    Absolutnie nie polecam tego przedszkola ani na Wojewódzkiego ani na Opolczyka. Na temat oddziału na Opolczyka już wypowiedzieli się tu rodzice w bardzo nieprzychylny i krytyczny sposób więc nie będę kopał leżącego. Polecam za to Przedszkole ABC na Olechowie, do którego przepisałem swoje dziecko z Kolorowych. Tam opieka jest bardzo dobra, jedzenie bardzo smaczne i nie ma żadnych skandali ani problemów a to bardzo ważne.
  • gość 2018.01.03 [10:26]
    Mam pytanie czy przedszkole ma już dofinansowanie czy nadal trzeba płacić?
  • gość 2018.01.03 [21:04]
    zasada numer 1 płać i płacz, płacz i płać.
  • gość 2018.01.05 [18:23]
    Przedszkole przechowalnia. Nie polecam.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...