Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kombinezon damski jak to działa?

Polecane posty

Gość gość

Witam, jestem mamą 2 mc dziecka i mam wciąż spory brzuch. Chciałabym nosić kombinezon na lato, taki z szybkim dostępem do piersi. Ale jak w tym się załatwić? Nie śmiejcie się - nie wiem. Czy trzeba się od góry rozebrać, aby skorzystać z toalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inaczej się nie załatwisz. Kombinezony trzeba ściągać od góry, więc się nie nadają na wizyty w publicznych toaletach, bo góra ci może się wytarzać na brudnej obsikanej podłodze. Takie ciuchy to albo na krótkie wypady bez wizyt na siku, albo jak jesteś u siebie, albo krewnych/znajomych, gdzie w łazience możesz się swobodnie rozebrać i ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej! To bez sensu jest! Może w takich krótkich i luźnych spodenkach można jakoś bokiem;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam sobie kiedyś taki dresowy kombinezon długie spodnie i krótki rękawek , wyglądałam w nim , nieskromnie powiem super:) kupiłam więc, założyłam wieczorkiem na grila i było ups, jakież było moje zdziwienie gdy musiałam iść do łazienki i rozebrać się prawie cała aby się załatwić. Załozyłam go tylko raz , podoba mi się, ale jest tak niereformowalny że szok.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a jak ci się wydaje? Widziałaś w kroku napy? Nie? To po co głupio pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ma trzy krotkie, sikam przez nogawke, mam jeszce jeden dlugi nigdy nie zalozony, nie chce mi sie go sciagac przy sikaniu calego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można sikać przez nogawkę? penisa masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam krótki i sikam przez nogawki to żaden problem w takim bo luzny dół jest prawie jak w spodnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa i się nigdy nie obszczywasz? A skoro takie luźne te nogawki to ci chyba krocze i gacie widać jak siądziesz i nogę na nogę założysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty pierdzielisz jakie gacie a spodnicy nie chodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumie dlaczego mialabym sie obsikać wg ciebie obszczać pijana nie chodzę . Majtek mi nie widac a nawet gdyby to nie mam problemu czyste majtki noszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sikasz przez nogawkę od kombinezonu to jeszcze jestem sobie w stanie wyobrazic.... ale co z majtkami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnei też nie da się sikać przez nogawkę przy okazji majtki do jednej pachwiny zbierając. Przecież jak kombinezon luźny to trzeba jedną nogawkę przytrzymywać (skoro taki luźny, że da się sikać to przecież obie nogawki są luźne), drugą ręką podwinąć drugą nogawkę, do tego drugą ręką jeszcze majtki podwinąć. I może jeszcze to wszystko w publicznej toalecie "na małysza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtki zdejmuje normalnie co wy jakieś niedorobione jesteście nawet wyobraźni nie macie czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jak inaczej jak nie na Małysza sika się przez nogawkę? Siadacie tymi kombinezonami na desce? Fe! A potem pewnie hop na fotel. :o Poza tym piszecie o krótkich spodenkach w tych kombinezonach czyli jeśli są krótkie i tak luźne że możecie sikać to na bank widać wam pi|pę jak siadacie gdzieś z nogą na nodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale jak majtki zdejmujesz normalnie? To gdzie te spodnie mają krok? W kolanach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w spodnicy ci widac? Nie masz za grosz wypbrazni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdejmuje kombinezon do połowy, trzymam w jednej ręce z boku i sikam. Nie mam z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popłakałam się od śmiechu czytając jak wy sikacie przez nogawke. Serio. Jakby was ktoś widział, otworzył drzwi w tej toalecie to by miał ubaw po pachy. Dawno nie było tu takiego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No czyli jednak ściągasz ten kombinezon, żeby się odlać przez nogawkę. To nie pisz, że nie. Równie dobrze zamiast odwalać cyrk z laniem przez nogawki mogłabyś jak człowiek go zdjąć, załatwić się i z powrotem ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za problem sciagnac kombinezon do sikania? Przeciez nie sika sie co 5 min ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenita od rodryga
NIGDY WIECEJ KOMBINEZONOW!!!!!! dziewczyny, co ja mialam, to najwiekszemu wrogowi nie zycze. mialam kombinezon, wiecie w kolorze blekitno szarym, no piekny, wygladalam nie chwalac sie dobrze. Bylam na imprezie, impreza prawie jak wesele na 50 osob w lokalu. Bawilam sie dobrze, tance prawda, drinki, nie moglam sie opedzic od absztyfikantow, szplki na obcasach szare. Poszlam do kibelka bo chcialo mi sie siusiu, zdejmuje spodnie. Spodnie. Tzn (wypita) zapomnialam, ze nie mam spodni i wydalo mi sie ze zdjelam, ten kombinezon z cieniutkiego materialu, siadam na klopie i szcze. I kur... szcze tylko ze przez kombinezon. no kurrrr..... Panika, co robic, jak wyjsc z tej lazienki. Mam obszczane gacie. Same rozumiecie. A jeszcze od tej sali gdzie byly tance do lazienki prowadzil duzy hol z kanapami, przed lokalem ludzie pala. Gdzie uciec? jak sie schowac? ech to moja wielka poracha. Dalej wam nie bede mowic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jeszcze wymyślisz? :o nie chwaląc się kiepsko ci to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie chwaląc się kiepsko ci to wychodzi" A Ty umiesz po polsku się porozumiewać? :D "Nie chwaląc się"??? X Co do tej babki od sikania przez nogawkę: kituje zwyczajnie. Najpierw wcale kombinezonu nie ściąga, potem magicznie majtki jej się udaje a na koniec ściąga całą górę a i tak przez nogawkę sika i to na Małysza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, kombinezon to alternatywa dla sukienki, bo można ubrać kombinezon i też elegancko wyglądać ;) Ja kupuję tutaj https://naia.com.pl/kombinezony bo mają bardzo duży wybór i świetnie skrojone kombinezony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się ostatnio uczę chodzenia w kombinezonach, bo raczej to dla mnie nowość i powiem że mogą w stu procentach zastąpić nieraz sukienkę przy jakiś bardziej uroczystych wydarzeniach jak komunie, chrzciny itp. Sama mam kombinezon w necie kupowany ostatnio, to jest ten model lejdi.pl/p8530,czerwony-kombinezon-wieczorowy-cekinami-z-koronka-szerokie-nogawki-kombinezony.html. Super leży na ciele, trafiłam z rozmiarem bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to się trzeba uczyć chodzenia w kombinezonach? :D Wiem że to spam ale śmiesznie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×