Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koniec programu 500 plus

Polecane posty

Gość gość

Znajoma mi dzis tak mowila. To prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu jaka ona zazdrosna musi byc skoro tak ludziom przygaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem o co jej chodzilo. Oni dzieci miec nie moga i cos ja chyba kluje w tym temacie, bo my mamy 2je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mam nadzieję, że jak będzie inna opcja to to zlikwiduje, bo jak nie stać na bachory to się ich nie klepie, proste kuźwa jak patyk. Się myśli rozumem który Bozia dała a nie dupąąąąąąąąąąąą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby to teraz takie mundre a głupie jak wuj, klepią dziecko za dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:20 d**e to ty masz na glowie! Tysiace kobiet dzieki 500+ moze pozwolic sobie na kolejne dziecko, nie tracac przy tym obecnego standardu. Niewyobrazam sobie oddac roczniaka do zlobka, do 3 rz dziecka, napewno zostane z nim w domu, gdyby nie bylo 500+ , zylabym od - do, a takie zycie to wegetacja i wiecej dzieci bym nie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby nie tracić czasu przez te lata następne-weż słownik ortograficzny i trochę postudiuj, bo walisz byki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od słownika, przeczytaj co napisałaś. Może jakaś poprawna składnia by się przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - a ja murzę zapieprzać min. na te twoje dzieci ........ i gdzie mi brakuje na leki , i to jest mądre podejście pieprzniętych pisowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - a na wuj nam takiej patologi jak ty, która żyje kosztem biednych pracujących podatników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że 500+ wspomaga głównie patologie które myślą tylko o rozpłodzie. Jak dla mnie program do zakończenia. Jeśli nie do zakończenia to do dłużej zmiany. Nie rozumiem dlaczego jeśli ktoś ma 1 dziecko z rozsądku to nie dostaje nic. Rozsądnym ludziom nie pomagają, a karyną z 5 dzieci dają możliwość siedzenia na tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak 500+ koniec, teraz ma być 1000+. Poszukaj na internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomagają Karynom nie Karyną. Co to za dziwne twory językowe? A teraz na poważnie: 500 + tak,ale tylko dla pracujacych rodziców,bo dziecko to nie biznes a patologia z pewnością tak sądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałem, przed wyborami są wstanie zrobić wszystko. Mam nadzieję, że Polacy wreszcie się obudzą i skończą tę komedię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 18:57, dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed 500+ tez ludzie z dzieci robili sobie zrodlo utrzymania, ten zasilek nie ma nic wspolnego z patolami, a jedynie moze pomoc podjac decyzje o dziecku ludzia ktorzy chca miec wiecej, ale finansowo by nie dzwigli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 19:01 no to co ? 500 zł ma starczyć na wychowanie dziecka ? Wydaje mi się, że oni wydają to bardziej na siebie niż na dzieci. Nie starcza na kolejne, to po co je robić? Bo się chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niestety,ale ten program wspomaga nie tylko normalne rodziny,ale również patologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty pieprzysz że dzieciorobom standard życia podtrzymuje. A ja mam w d***e takie standardy, żeby płacić podatki wyższe, bo jakaś nóg nie składa. Jest rodzinne starczy a jak za mało to do chłopka w pole tam też standardy wyższe bo dopłaty mają a nie żeby takie nieroby i lenie na d***e do emerytury jechały z kasy ciężko pracujących. Jestem za to za jednorazową opłatą zacerowania dziury tym co tak bardzo kochają dzieciaczki że wywalają jak z torpedy jedno po drugim zrobione zwykle po pijaku i dla kolejnego 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo nici chirurgicznych pójdzie ale jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze napisane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze trzeba bylo myslec o edukacji i pracy zanim nastawilas peeezde jakiemus chamowi i lapy po pieniedze pofatnikow. Serio, jak pincet+ sie skonczy, a sie skonczy to urzadze impreze zeby to uczcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym dał po tysiąc albo tysiąc pięćset przecież należy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co niektóre tu betony mają zdanie o Polakach . Powiem tak program 500 plus nędzie i będzie bo konitki by teraz ruazyły na Belweder jakny ktoś to zabral, po za tym jakmwam tak żał d**y ciśnie to urodzcie npięcioro dzieci i wychowajcie wy leniwe, zazdrosne korfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To polityka prorodzinna. Na jedno dziecko nie ma, bo w interesie państwa jest, by rodzice decydowali się właśnie na więcej niż jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A co na tym zyskasz? Serio pytam. Nie będziesz płacić mniej podatków, pensja też Ci nie wzrośnie. Ciekawa jestem czy wiesz, na co jeszcze idą nasze podatki, czy tylko wiesz o 500 plus :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:39 niech rośnie dług publiczny :D A co tam... Inflacja to też pestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle dostają niepracujący rodzice z 2 dzieci: -darmowe mieszkanie - dopłaty mieszkaniowe - zasiłek okresowy - 900 zł - zasiłek celowy -100 -150 zł - zasiłek rodzinny - około 200 zł ( zależy od wieku dziecka) - 500+ - 1500 zł - żywność z Caritasu to powiedzmy 400 zł - opłacone posiłki dla dziecka w przedszkolu lub szkole. Nie opłaca się pracować jeśli nie masz możliwości dobrych zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×