Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dagusia82

koniec umowy o pracę , zasiłęk dla bezrobotnych itd.

Polecane posty

Witam, może ktoś się orientuje w tym temacie: Do końca listopada mam umowę o pracę. Nie przedłużą mi tej umowy. Wiem , że do końca macierzyńskiego płaci zus tak? czy mam szansę na zasiłek jak byłam zatrudniona na 3/4 etatu- na rekę 1100 zł? mam zaległe urlopy, czy dostanię za nie kasę? Jak ktoś się orientuje jak to jest to bardzo proszę o odp. miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterchefffff
kryterium zasiłku jest takie, że przez 12 miesięcy w ciągu ostatnich 18 miesięcy trzeba pracować na pełny etat lub jeśli to nie był pełny etat, to ale składki musiały by być odprowadzane jak z pełnego etatu. Co do urlopu, to zależy od pracodawcy, ale pewnie Ci wypłaci ekwiwalent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterchefffff
Jaki zarobek masz wpisany na umowie? Bo żeby dostać zasiłek musiałabyś mieć 1500 zł brutto. Jak długo tam pracowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp. na pewno się nie załapię bo nie mam 1500 na pewno. Pracuję tam 5 lat z tym, 3,5 roku na cały etat, potem pół roku na pół etatu i od stycznia tego roku na 3/4 Jeszcze jedno, muszę jakieś pismo do zuz-u napisać żeby mi wypłacali dalej macierzyński, czy to automatycznie z pracy wysyłają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterchefffff
Ty składasz wniosek do pracodawcy a on powinien to przekazać do ZUSu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×