Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

konto w banku o ktorym nie wiedzialby maz

Polecane posty

Gość gość

Chcialabym sie was zapytac co najlepiej zrobic w mojej sytuacji. Od 3 lat zajmuje sie dzieckiem w domu, maz daje pieniadze na dom, zakupy itp. Przez 3 lata udalo mi sie z tych pieniedzy odlozyc 10 000zl. Chcialabym zalozyc konto w banku o ktorym maz by nie wiedzial. Czy US sie przyczepi do tego, ze nie zarabiam i bede od tej kwoty musiala placic podatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
US nie ma nic do takich drobnych kwot. Pytanie dlaczego chowasz pieniadze przed mezem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chce od niego odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra też ma takie konto. Idzierz do banku zakładasz konto wpłacasz co masz a potem robisz wpłaty jak masz jakieś drobne i tyle ,nie musisz mieć karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak macie wieksze oszczednosci, to przelej od razu sobie i tyle. Ja mam taki plan na wypadek klpotów w malzenstwie. Mam wszytskie hasla itd do kont oszczednosciowych.WW biore kase i mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge przelac bo on ma przyslowiowa lape na koncie. Pieniadze mem teraz pochowane w domu w miejscach do ktorych on nie zaglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:22 maz moze Cie ubiec, nie myslalas o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvjvjcjgjgkgi
Jak sie boisz na siebie to wez dowod/akt urodzenia dziecka i zaloz na dziecko. Ja mam na corke zalozone konto (spoko, maz wie :-)) ale tylko ja jestem uprawniona do transakcji :-) No i corka jak skonczy 13l. Teraz ma 6l. To jest zwykle konto oszczednosciowe, raz w msc moge bezplatnie wyplacic kase w okienku bo karta jest dopiero od 13r.z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up orientuje sie ktos od jakiej kwoty US sprawdza konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jakie sa standardy powiem Ci, ze przelewalismy 50 tys euro na polskie konto i urzad do tej pory sie nie przyczepil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy kwocie wyższej niż 40 000 na koncie, sam bank ma obowiązek powiadomić US o takim fakcie. Poniżej tej kwoty - nikt sie do ciebie nie przywali, skarbówka nie kontroluje prywatnych kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale przecież czasem z banku przychodzą jakieś listy czy coś więc jeśli mąż odbierze pocztę szybciej niż ty to i tak się wyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:04 czy przelewalas z zagranicznego konta na polskie? Skarbowka do 5 lat moze sie upomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z zagranicznego, z tym ze to oczywiscie legalne, zaoszczedzone pieniadze.Trzymamy papiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj w skarpecie, najbezpieczniej albo w biustonoszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż konto na mamę jeżeli boisz się ze mąż korespondencję przejmie z banku. Albo podaj adres do korespondencji - adres swoich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mamę załoz konto i sobie tam kase przelewaj:) co miesiac drobne kwoty i nikt sie nie przyczepi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:49 tak wlasnie o tym myslalam i napomknelam juz o tym mamie. Musialabym miec pelnomocnictwo do tego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urząd Skarbowy nie kontroluje prywatnych kont! Z banku też nikt nie zadzwoni do skarbówki, istnieje coś takiego jak ochrona danych osobowych. Bank może udostępnić dane klienta (w tym informację, ile ma na kocie) jedynie na żądanie prokuratora i to w przypadku, kiedy ma nakaz (np. istnieje podejrzenie, że pieniądze pochodzą z przestępstwa). Autorko, załóż konto internetowe, bez karty, nic nie powinno przyjść do domu, a dla pewności podaj adres do korespondencji do swoich rodziców. Popieram w pełni Twój pomysł. Ja też mam swoje konto, gdzie odkładam kasę. Rozwodu nie planuję, ale z facetami nigdy nic nie wiadomo, lepiej się zabezpieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:11 Maz te znie wie, ze cos odkladasz? Jesli sie zaznaczy, ze odmawia sie wydrukow na adres domowy to nie przyjdzie, jednak reklamy moga przychodzic, typu reklama zmiany konta badz zmiana oprocentowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego chcesz od niego odejść jesli można spytać i jak ci się udalo 10 tysi odłożyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wiesz jak ktos zarabia i odklada to cos innego, ja nie pracuje od 3lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce odejsc bo mnie zdradza. Staralam sie mscznie odkladac 200-300zl. Czasem mowilam mezowi, ze ide do kosmetyczki/fryzjera/po nowy ciuch. Podciagnelam kwote jaka placilam w sklepie np Mowilam, ze kupilam w prywatnym sklepiku a poszlam to tanszego supermarketu. Zawyzalam tez doladowania telefonu, mowilam, ze musze kupic prezent do kogos bliskiego itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, kobieto. Tak właśnie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowilam, ze ide do resto /kawiarni z kolezanka a po prostu zapraszalam ja do domu i sama cos gotowalam. Kupilam uzywane ubranka dziecku zamiast nowych, no ale na tym krzywda mu sie nie stala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mądra i rozsądna kobieta,odkładaj ile jeszcze mozesz,on cie wali w rogi to ty go też,no moze w troche inny sposób.Wyciagaj ile tylko sie da,odkładaj,skoro juz teraz czujesz po kościach ze to małżenstwo sie pomału sypie to pewnie kiedys nastapi ten koniec.Dziewczyno wykorzystaj go skoro to prawda z ta zdrada to nie miej skrupułów,podwyz poprzeczke,wymyslaj zakupy,drogie leki,odżywki dla dziecka,narzekaj jak to życie podrożało i ciągnij kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak robie tylko on nie jest glupi, ostatnio kupilam leki kolezance placilam karta na ktora, on ma wglad. Pozniej ona mi kase oddala, on mysli, ze bylo to na moje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze kombinujesz,no fakt na karte ma wgląd,musisz tak kombinowac zeby wiecej w gotówce dawał,jakies owoce,warzywa,jakis ciuch dla siebie i dziecka niby z ryneczku,tam gdzie nie mozna płacic karta. Te konta teraz mało opłacalne,w sumie na jedno wychodzi jak będziesz w skarpecie trzymała,za prowadzenie konta prowizja,bedziesz jeszcze dopłacała.A może jakąś lokate z możliwościa dopłat.Obojetnie co,rozsądną kobietą jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×