Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Korepetycje z angielskiego dla ucznia z pierwszej kl podstawowej czy juz zapisa

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się czy juz powinnam dziecko zapisać na korepetycje z angielskiego? Chodzi do pierwszej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś go zapisać już jak nauczy się mówić teraz to jest stracony nic z niego nie będzie nawet zdania nie ułoży taki jest już zmarnowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenisko
Dokładnie, ja również jestem zdania, że w dzisiejszych czasach znajomość dodatkowego języka to podstawa. Oczywiście nie ma co dziecka zmuszać na siłę, bo to może przynieść odwrotne skutki do oczekiwanych. Przymuszone do nauki, może stracić w ogóle chęć na edukację. Ja próbuję zachęcić swoje dzieciaki poprzez różnego rodzaju gry, gdzie przy okazji uczą się dodatkowych słówek. Póki co widzę, że przynosi to spore efekty i dzieciaki chętnie uczą się i poznają ten język. W przyszłym roku planuję wysłać je na obóz językowy, gdzie będą miały okazję nie tylko podszkolić język, ale poznać również nowych znajomych. Myślę, że warto rozważyć tego typu wycieczki, ponieważ to od nas rodziców w największej mierze zależy to, kim staną się nasze dzieci w przyszłości. Jeżeli zainteresował cię temat wycieczek, to sprawdź https://www.atas.pl/pl/obozy-krajowe jest to firma, która od lat organizuje różnego rodzaju wycieczki, a przez to że mają oni wyspecjalizowaną kadrę dydaktyczną, masz gwarancję, że twoje dziecko jest w dobrych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×