Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olcia39876

krwawienie w ciazy

Polecane posty

Gość olcia39876

dowiedzialam sei ze jestem w ciazy robila test i bylam tydz temu u lekarz ktory to potwierdzil a dzis mialam krwawienie przypominajca miesiaczke boje sie ze stracilam ta ciaze nie wiem co mam robic moze zrobic test jeszcze raz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłoś się jak najszybciej do lekarza - albo do Swojego, a jeśli nie dasz rady to gdzieś na Izbę Przyjęć - jesteś w ciąży, więc na pewno Cię przyjmą i sprawdzą co się dzieje. Nie wolno bagatelizować żadnego krwawienia w ciąży!!!!! Na forum nikt Ci nie odpowie - idz do lekarza!!!! Przyczyn krwawień może być bardzo wiele - od najbłachszych do niestety bardzo poważnych - bądz poważna i nie trać czasu na czytanie wpisów tylko biegnij do kogoś kto naprawdę może Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwsoswww
Biegiem do lekarza, żeby nie było za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia39876
boje sie moze uda mis ei jeszcze gdzies dostac zaraz ide gdzies dzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciu
idz na izbe przyjec do szpitala ktory na ostry dyzur! kazde krwawienie nalezy sprawdzic! czasmai zdaza soe ze kobiety do 3 miesiaca ciazy miewaja mioesiaczki ale kazdy taki przypadek nalezy sprawdzic! lepiej idz to skonsukltowac bo bez badania to nikt ci nic madrego nie powie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia39876
juz wrocila od lekarza miala usg i chyba ni ebezdie dziecka jeszcze jutro mam powtorzyc test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie nie załamuj się głowa do góry takie rzeczy się zdarzają ja tez tak miałam w styczniu po prostu zarodek sie w moim przypadku nie zagnieździł i miałam stopniowe krwawienia, też robiłam sobie nadzieję ale może wiesz i to lepiej bo jakby dziecko miało urodzić sie chore, myśle, ze jakoś to przeżyjesz. Wiem, ze to trudne, ze będzie Cię boleć serce ale przejdzie minie czas leczy rany. Przytulam Cię wirtualnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia39876
ju zsie przyzwyczailam do tej mysli ze bede mama ale dam sobie rade trudno sie mowi jutro mam jeszcze zrobi ctest ale lekar zpowiedzial ze raczej to ni ejest ciaza chyba ze jakas pozamaciczna >dzieki za slowa otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było podobnie zrobiłam test wyszedł pozytywnie ale już miałam plamienia poszłam do lekarza on nic na usg nie zobaczył ani przez badanie, myslał, że ciąża pozamaciczna ale najwazniejsze, ze jednbak nie tylko po 3 tygodniach dostałam obfitego krwawienia i było to samoistne poronienie. Dlatego myśl pozytywnie choć wiem co teraz czujesz. Przezyałm to samo strach nadzieja strach żal gniew złość ale teraz znów mam wielką nadzieję, wierzę, ze też jej nie starcisz:) 🌻🌻🌻🌻🌻 to dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem twoje obawy
u mnie niestety to byl koniec nadziei. idz jak najszybciej do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia39876
na poczatku jak sie dowiedzial ze jestem w ciazy to miala obawy dziwi mnie tylko to ze lekarz potwierdzil ze jestem w ciazy i wyznaczyl ju zna 26 lutego porod:(a tu dzis tak beznadziejna sytuacja bolal mnie brzuch ale to niby mialo byc narmalne ale moze lepiej ze stalo sie to teraz na poczatku niz pozniej bo bylo jeszcze gorzej to przezyc.juz byly plany a t teraz nic z tego:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będą nowe plany - uwierz:) Myśle, ze będziesz świetna matką tylko daj sobie czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - strasznie mi przykro, że tak się okazało:( Dla Ciebie 🌼🌼🌼 Na pewno uda się następnym razem, będę trzymać kciuki, niestety czasem tak bywa - choć wiem jakie to niesprawiedliwe i bolesne...Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia39876
a Ty juz jestes mamusia?u mnie to by byla pierwsza ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia39876
dobrze ze tak szybko sie dzi sdostala do lekarza od razu zrobili usg szkoda trzeba zyc dalej ostatio same zle rzeczy mnie spotykaja ale to juz bylo bardzo niesprawiedliwe:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
dziewczyny i co juz nei kontynuujecie topiku? olcia, ja dzs jestem w tej samej sytuacji i wlasnei wybieram sie dolekarza, powiedz, jak mozesz, jak to sie w koncu dla ciebie skonczylo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×