Odpowiedz na ten temat

Kto stara się o dziecko?

• gośćania 2018.10.01 [10:00]
    Poprzednie wątki upadły więc zakładam nowy. Jestem Ania i staramy się z mężem o trzecie dziecko już 3 cykl. @ ma przyjść 10 tego. Jak jest u Was? Może któraś testuje na dniach?
  • gośćruda1984 2018.10.01 [11:46]
    Czesc ja sie staram , to moj 35 dzien cyklu normalnie mam 29 dniowe cykle.
    Test wczoraj ujemny ale robiony nie z pierwszego moczu.
    Czekam jeszcze pare dni, moze w piatek jeszcze raz zatestuje.
  • gość 2018.10.01 [12:28]
    po co sie tak rozmazacie durne baby? potem lament, bo same z tymi dzieciakami sie tulalacie, jak mezom znudzi sie rodzina i poleca do kochanek.
  • gość 2018.10.01 [13:46]
    watki nie upadły tylko sraczki staraczki zawaliły temat swoimi fobiami i histeriami oraz testami minutę po stosunku !
    Ale istnieją.
  • gość 2018.10.01 [13:49]
    sądząc po odgłosach dzisiejszej nocy to sąsiadka ze swoim konkubentem, pół klatki słyszało jak policja do nich przyjechała wezwana pod pozorem gwałtu oczko.gif
  • gość 2018.10.01 [14:24]
    Wątki urywaja sie przez troli. Przez te cholerne obrazanie i upokazanie kobiet ktore pragna miec dziecko, i co z tego ze robia 100 testow miesiecznie? To ich sprawa. I na prawde wiekszosc z nich zdaje sobie sprawe ze warjuja ale ta chec i pragnienie posiadania dziecka jest silnoejsza od wszystkiego i pragna zobaczyc te dwie piekne kreski na tescie.
    Jesli komus to nie pasuje to po co wchodzi, czyta i komentuje. Zostawcie je / nas w spokoju.
    Czasem mam wrazenie ze to pracownicy kafeterii trluja zeby podkrecic temperature na kafe.
  • gość 2018.10.01 [14:32]
    takie psychozy się leczy, jeszce tego brakuje żeby testy rządziły postępowaniem dorosłej kobiety.
  • gość 2018.10.01 [15:09]
    A kto daje wam prawo decydowac co bedzie rzadzic naszym zyciem ? To nasze zycie nie wasze , wiec wara i swoje tempe komentarze zostawcie dla siebie cholerne pozbawione empatii zadzdrosne wredne babiszony
    Wkur**a mnie ta kafeteria i pustaki udzielajace rad z d**y i do d**y komu potrzebne.
    Potraficie wszystko zniszczyc nawet nadzieje, ostatnie co czlowiekowi zostalo
    Zalozcie sobie watek "baby zgorzkniale i wredne su*ki , anty testowe i bez uczuciowe , bezdzietne dewoty" i tam sobie dyskutujcie na temat swoich problemow z kobietami ktore chca zostac matkami i na temat jaki to dramat i okropiensto dziszejszego spoleczenstwa ze robia tyle testow itp.
    A moze napiszcie petycje do prezydenta o ustawie zakazujacej sprzedazy testow w pl bo to strasznie bulwersujace i ogromnie was to razi. Idiotki
  • gość 225 2018.10.01 [15:20]
    Ja też staram się o dziecko już ponad dwa lata. Okres powinnam dostać dziś i wiem ze nadejdzie w najbliższych dniach bo boli mnie brzuch jak zawsze przed @. Mam syna w kwietniu skończył 5 lat. Jak zaczęliśmy starać sie z mężem o drugie dziecko to kilka małżeństw z naszej rodziny mówiło ze by chcieli mieć że sie starają. Ja tą decyzje zostawiłam dla siebie nikomu nie mówiliśmy że sie staramy bo co to kogo obchodzi a teraz po tych ponad dwóch latach oni wszyscy już mają te swoje upragnione maleństwa a my nadal nie. Nawet nie wiecie jak mi żal jak widze takie maleństwo albo kolejną kobietę w ciąży
  • gośćruda1984 2018.10.01 [15:43]
    Gosc225
    Rozumiem jak sie czujesz, tez tak mam a zeby bylo ciekawiej moj partner tez z tesknym wzrokiem patrzy na malenstwa
    Mamy 2,5letniego syna i marzy nam sie dla niego rodzenstwo.
    Staramy sie 1,5 roku
  • gość 225 2018.10.01 [15:50]
    Ja jak widzę jak mój synek głaszcze po główka te dzieciaczki z rodziny co się niedawno urodziły to serce mi sie kroi. I po kolejnym nie udanym cyklu już sobie mowie a w d***e mam już jedno dziecko to musze sie cieszyć ale potem przychodzi nowy miesiąc i kolejna nadzieja
  • gośćruda1984 2018.10.01 [19:40]
    Dziewczyny bedzie co ma byc usmiech.gif kiedys nadejdzie nasz dzien. Nic nam nie pozostaje tylo czekac i miec nadzieje.
  • gość 2018.10.01 [20:17]
    Za 2 miesiace mialam rodzic...ale nie bede. Poronilam juz dwie ciąże. Teraz czekam na pozytywny test i czekam i nie wychodzi. Zaczynamy nowy cykl. Może tym razem. Choć radości z 2 kresek nie będzie. Będzie za to lęk, stres i obawa przed kolejną stratą...
  • gość 2018.10.01 [20:50]
    Ja też za 3 tyg miałam bym termin porodu ale poronilam.... Mam już dzieci ale tak mi brakuje tego dzieciaczka....ciagle myślenie o stracie i o tym że chciałabym być w ciąży. Od marca się nie zabezpieczamy z mężem ale ze wyjeżdża na delegacje też jest ciężko trafić w dni płodne. Chociaż we wrześniu miałam nadzieję że się udało bo wspolzylismy dzień po wskazaniu przez testy owu owulacji ale się jednak nie udało. Sama już nie wiem czego chce...
  • gość 2018.10.01 [21:24]
    14'24 nastepnym razem oprócz gadania o testatch weż słownik ortograficzny nim cos napiszesz.
  • gość 2018.10.02 [09:33]
    Jak ktoś się tak stara i na siłę chce, to się nie udaje zbyt szybko. Nie wiem czy to psychika tak działa i co ona do tego ma, ale często jest tak, że jak ktoś nie planuje, ale nie ma ciśnienia, to szybko zachodzi. Mnie to by znudziło takie staranie, liczenie dni i koniecznie musi być seks w danym dniu, nie ważne co się dzieje.. To zniechęca. Weźcie może trochę na luz, a na pewno się uda, jeśli jesteście zdrowe i nie macie problemów z plodnoscią poważnych.
  • Snickers2 2018.10.02 [10:04]
    Zaczynam starania od następnego cyklu, czekam na okres. Ma przyjść 6 października. Mam 2letniego syna. Z pierwsza ciąża udał o się w 3 cyklu.
  • gośćruda1984 2018.10.02 [11:05]
    Ja nie wyliczam dni w ktorych mam sie kochac z partnerem. Robimy to kiedy mamy ochote.
    Tu chodzi o czekanie na @ a raczej na jej nie nadejscie usmiech.gif i swiadomosc ze moze sie udalo wplywa na chec wykonania testu
  • gość 225 2018.10.03 [12:41]
    Pisałam wam że 1 października powinnam dostać @ ze staramy się 2,5 roku ostatnio mam nie regularny okres ale postanowiłam wczoraj rano w pracy z robić test i pokazały sie dwie kreski. Byłam pewna ze będzie jedna bo czuję się tak samo jak co miesiąc przed okresem czyli bolący brzuch piersi i jestem strasznie nerwowa. To bardzo wczesna ciąża bo dopiero początek 4 tygodnia. Niby sie ciesze ale jakoś to do mnie nie dociera i boje się strasznie bo o pierwszej ciąży dowiedziałam sie w 6 tygodniu a nie juz w 4. Mężowi jeszcze nie mówiłam może dziś mu powiem albo poczekam do jakiejś romantycznej chwili. Zwlekam z tym bo boje sie że to pomyłka że jednak nie jestemmchociaż wiem ze hormon hcg wydziela sie tylko podczas ciąży. Sama nie wiem jestem skołowana
  • gośćruda1984 2018.10.04 [07:38]
    Gosc225
    Gratulacje usmiech.gif czego sie boisz?
    Zycze ci zeby wszystko bylo dobrze, dbaj o siebie i za 2 tyg lec do lekarza.
    Ja tez bym chciala zobaczyc 2 kreseczki, dzis moj 38 dc, @ brak i test tez ujemny, mialam czekac do piatku ale nie wytrzymalam :/
  • gośćania 2018.10.04 [09:12]
    Dziewczyny bardzo cieszę się na Wasz odzew! Jestem całym sercem z Wami, zwłaszcza z dziewczynami starającymi się długo i tymi co straciły swoją ciążę. Bardzo skiskam kciuki za wszystkie staraczki.
    Gosc 225 bedziesz mamą! zazdroszczę!
  • gość 2018.10.04 [09:37]
    Ja mialam miec termin porodu dokladnie za miesiac ale sie nie udalo. Od 3 miesiecy staramy sie na nowo poki co bez rezultatu. Kazdy mowi nie mysl o tym ale jak nie myslec jak to juz ponad 2.5 roku jak sie staramy smutas.gif
  • gośćania 2018.10.05 [07:40]
    Nie chce Was dołować, ale ja dostałam dziś okres. Trudno. Jestem pewna, że w dzień owulacji się kochałam. Co jest nie tak? Pierwsze dzieco to złoty strzał. Jeden stosunek, a potem męża delegacja. Drugie dziecko to jeden cykl! Mam nadzieję,że Wam się uda. No nic znowu będę czekać i mieć nadzieję. A teraz sobie pobluzgam bo mnie roznosi.
  • gośćruda1984 2018.10.05 [09:27]
    Goscania, to chyba troche wczesniej @ przyszla niz powinna ? Na pewno to @?
    U mnie bez zmian @ dalej brak 39dc smutas.gif
    Moglo by pojsc w ktoras strone, hmm moze mialam cykl bezowulacyjny.
  • Aggaa85 2018.10.05 [10:21]
    dołączam do Was dziewczyny. Mam 33 lata, drugi cykl staram się o dziecko, niestety dopiero pierwsze. Tak się zycie ułożyło
  • gośćruda1984 2018.10.05 [10:57]
    Czesc Aga
    Powodzenia.
    Ktory masz dzien cyklu ?
  • gość 2018.10.05 [16:06]
    To mój pierwszy cykl starań po poronieniu. Dziś mam 26 dc. Robiłam test kupiony na allegro. Wychodzą mi na nich takie cuda, że już sama niewiem czy się udało. Niby są dwie kreski, ale albo bardzo blade, bardzo cieniutkie. Najmocniejsze kreski wyszły mi wieczorem. Zgłupiałam.
  • gośćruda1984 2018.10.05 [17:12]
    To kup sobie jeden normalny w aptece i sprawdz jutro rano .
    Poranny micz jest najbardzieh skoncentrowany.
    Zrob ten z allegro i ten z apteki z tego samego moczu.
    A jakie masz testy? Bo ja ostatnio tez zamowilam i czekam na dostawe. Isanix baby czy jakos tak.
  • gość 2018.10.05 [18:00]
    To testy o czułości 10. Na opakowaniu jest tylko napisane one test, i instrukcja po angielsku. Kupiłam w aptece normalny test. Zobacze rano co mi wyszło. Boję się, że to ciąża biochemiczna, hcg nie przyrasta dlatego testy tak dziwnie wychodzą.
  • gość 2018.10.05 [18:24]
    Powinnam od razu była kupić test w aptece. Zrobiłam teraz test o czułości 10mlU jest bez wątpienia pozytywny, a kreska jest dużo ciemniejsze niż na testach z allegro robionych z porannego moczu. https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/KZxxWjrw3 dJonjGBWqe18_evjf3uA9
    Jutro rano zrobię jeszcze raz dla pewności.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...