Odpowiedz na ten temat

Kto stara się o dziecko?

• Kama241 2018.11.09 [19:13]
    Lasunia masz racje! Niektórzy faceci są uparci i my na nich wpłynąć nie mozemy. Ja się już do tego przyzwyczailam. To zdrówko usmiech.gif
    Zrobiłam test owu i jest pozytywny a dzień owulacji wypada mi na poniedziałek. Jeszcze nie miałam bólu owulacyjnego więc już blisko. Jeszcze dzisiaj z mężem również pozwolimy sobie na lampkę winka usmiech.gif
  • gośćruda1984 2018.11.09 [19:18]
    Lasunia, to widze ze my podobnie przy winie wieczor spedzimy, moj narzeczony stwierdzil ze zrobimy dzisiaj cos czego normalnie nie robimy i zaproponowal wieczor z winem, normalnie alkoholu nie pijemy moze sie zdazyc 2- 3 razy w roku na jakies specjane okazje, on nie bo cwiczy o to jest jego pasja a ja zwyczajnie nie lubie alkoholu, ale jakies slodkie winko ewentualnie moge przelknac.
  • WeronikaNika 2018.11.09 [20:05]
    Gościu
    Tak jak napsialam seks przerywany to temat rzeka usmiech.gif
    Jednym się sprawdza,a drudzy po jednym takim seksie w ciążę zachodzą. Jedni lubią drudzy nie tyle w temacie oczko.gif ja osobiście gdybym nie chciała dziecka to bym takiego seksu nie uprawiala. Piszesz że zajdziesz to zajdziesz to również mogłabyś kochać się normalnie bez przerywania skoro ci to obojętnieusmiech.gif
  • gośćruda1984 2018.11.09 [20:24]
    Sex przerywany nie jest antykoncepcja, to fakt ale w jakims procencie zmniejsza ryzyko ciazy, oczywiscie ze tak w ciaze tez mozna zajsc bez zadnego problemu, ja stosowalam cos takiego przez rok i nie zaszlam, pozniej zdecydowalismy sie na prezerwatywy ii...bummm, no i przy pierwszej wpadce zaszlam w ciaze usmiech.gif to byla moja 3ciaza.
    Znam pary ktore stosowaly taka metode i 20 lat i ciazy nie bylo.
    Ale to na prawde temat rzeka usmiech.gif
  • WeronikaNika 2018.11.09 [20:36]
    Ja nadal nie rozumiem co może się stać że gumka pęknie? smiech.gif przecież to niby takie wytrzymałe,a mojemu M kiedyś przy zakładaniu sama pękła,ale był wkurzony... od razu spać poszedł smiech.gif
  • Lasunia 2018.11.09 [21:54]
    Nie wiem czemu nie mogę opublikować posta już od godziny...
  • Lasunia 2018.11.09 [21:55]
    Szkoda, bo miałam super przemowę napisaną... smiech.gif
  • gośćruda1984 2018.11.09 [21:55]
    A no jak widac zdarzaja sie takie wpadki usmiech.gif
    Na osiedlu gdzie kiedys mieszkalam chodzily plotki ze facet ktory pracuje w kiosku dziurawi prezerwatywy ....z nudow .
    No ale ja na szczescie jeszcze wtedy ich nie potrzebowalam usmiech.gif
  • Lasunia 2018.11.09 [22:02]
    Hehehe, to chyba była taka miejska legenda, bo u mnie też grasowała taka pani usmiech.gif Niemniej jednak, niechwssyscy robią, co chcą, dopóki nie krzywdzili innych. Rodzenie dzieci, których nie ma się jak utrzymać i wychować też się liczy.
  • Kama241 2018.11.10 [09:55]
    I jak dzisiaj dziewczyny się czujecie? U mnie już owu, wczoraj wieczorem i dzisiaj ból owulacyjny, piękne dwie kreski na teście usmiech.gif miałam mieć owu 24-25 dc a tu 21-22 dc . Sądzę że szybsza owu to zasługa castangusa . Bo tylko jego wprowadzilam w tym cyklu.
  • gośćruda1984 2018.11.10 [19:07]
    Hej. U mnie 6dc i koniec @ . Testy owu doszly wiec w poniedzialek zaczne. Ostatnio pozytywne mialam 9 i 10 dc zobaczymy jak to teraz bedzie.
    Nic dzisiaj mi sie nie chcialo, pogoda paskudna i nastroj tez.
  • Kama241 2018.11.10 [19:44]
    Szybko masz owu a wierzysz temperaturę?
  • gośćruda1984 2018.11.11 [00:38]
    Tak mierze ale nie do konca potrafie jeszcze ja interpretowac to dopiero moj 3 cykl z temperatura i jesli brac pod uwage to co pisza ze owu moze byc 3 dni przed lub 3 dni po skoku to u mnie raczej byla przed skokiem , wychodzi na 11 dc bo to byl tez ostatni dzien sluzu plodnego i mialam bol jajnika ,no i faza lutealna trwala 12 dni. Zobacze jak to w tym cyklu bedzie.
  • gość 2018.11.11 [01:26]
    Dziewczyny a próbowała któraś z Was zainstalować aplikacje tam wylicza niby dni płodne i podaje sie jakieś dane.
    Nie wiem dokładnie bo tylko gdzieś to mi przeleciało w między czasie usmiech.gif
    Wiem, że może to głupota, ale wiecie tonący brzytwy się chwyta
  • Kama241 2018.11.11 [09:56]
    Ruda owu może być też w dzień skoku temperatury. U mnie owu jest raczej po bólu owulacyjnym. Wtedy test wychodzi mi ciemniejszy. A Ty testy owu robisz?
    U mnie już po owu dziś rano kreska już lekko jaśniejsza. Kluje mnie prawy jajnik ( ból owulacyjny był z lewego) i tak jakby w macicy. Oby to był dobry znak usmiech.gif
  • gośćruda1984 2018.11.11 [10:36]
    Kama tak robie, w ostatnim cyklu 9 i 10 dnia mialam pozytywne a 11 juz negatywny, po pozytywnych od 12 do chyba 36 h moze wystapic owu. A ja wlasnie 11dc mialam bol jajnika. Wiec tak jakos pewnie owu byla lub chciala byc a nie bylo usmiech.gif
  • gośćruda1984 2018.11.11 [10:39]
    Gosciu aplikacja automatycznie wylicza ci owu na polowe cyklu, a kiedy ta owulacja wystepuje to juz inna sprawa, chyba lepsze sa mierzenie temp i testy owu.
    Albo monitoring cyklu.
  • gośćruda1984 2018.11.12 [10:35]
    Czesc dziewczyny. Co u was?
    Jak zlecial weekend?
    U mnie calkiem miloi leniwie, jak juz dawno nie bylo calkowicie rodzinnie usmiech.gif
    Dzis zaczynam testy owu, to moj 8dc.
  • Lasunia 2018.11.12 [10:53]
    Hej! U mnie rodzinnie, prawie codziennie był u mnie brat, ostatnio bardzo mu trzeba bliskości osób, które go bezwarunkowo kochają, dopiero odzyskał równowagę psychiczną po zerwaniu. Chociaż on inaczej ubrał to w słowa smiech.gif
    Okres się kończy, ale ponieważ to jest pierwszy prawdziwy po odstawieniu, to zastanawiam się czy on już jest "normalny". Kiedyś straszliwie mnie bolało, nie chcę być zbyt obrazowa, ale generalnie co chwilę chodziłam do toalety się "przebrać". A teraz nie było tak źle. Może organizm jeszcze się nie oczyścił z antykoncepcji... Oczywiście zastanawiam się też, jak to wpłynie na owulację :/
  • WeronikaNika 2018.11.12 [11:01]
    No cześć dziewczyny oczko.gif W sobotę byłam na weselu ,a wczoraj cały dzień leniwy -odpoczywalam smiech.gif
  • gość 2018.11.12 [12:10]
    W listopadzie wesele? nie znam nikogo kto brałby ślub w listopadzie.
  • WeronikaNika 2018.11.12 [12:50]
    Też się zdziwiłam no ,ale to nie moja sprawa każdy robi kiedy chce oczko.gif nie ingeruje w takie coś każdy ma swoje życie smiech.gif
  • WeronikaNika 2018.11.12 [12:52]
    To już mój 6 dzień z Costagnusem I olejkiem z wiesiolka smiech.gif powoli zblizam się do końca okresu jestem ciekawa czy będę efekty usmiech.gif
  • Lasunia 2018.11.12 [15:15]
    W listopadzie też może być piękne wesele usmiech.gif Może para młoda lubi jesień, a nie lubi gorąca? Kto wie. Zresztą też uważam, że ślub to sprawa dwojga ludzi i nikt nie powinien się mieszać do tego, jak to organizują. Na naszą skromną uroczystość dla dziesięciu osób też na pewno niektórzy będą krzywo patrzeć, ale mamy to gdzieś.
    Ja z rozpędu faszeruję też wiesiołkiem mojego J usmiech.gif Gdzieś czytałam, że to dobrze robi także na potencję. Problemu z tym nie mamy, ale na pewno mu krzywdy nie zrobię oczko.gif
  • Lasunia 2018.11.12 [16:58]
    W listopadzie też może być piękne wesele usmiech.gif Może para młoda lubi jesień, a nie lubi gorąca? Kto wie. Zresztą też uważam, że ślub to sprawa dwojga ludzi i nikt nie powinien się mieszać do tego, jak to organizują. Na naszą skromną uroczystość dla dziesięciu osób też na pewno niektórzy będą krzywo patrzeć, ale mamy to gdzieś.
    Ja z rozpędu faszeruję też wiesiołkiem mojego J usmiech.gif Gdzieś czytałam, że to dobrze robi także na potencję. Problemu z tym nie mamy, ale na pewno mu krzywdy nie zrobię oczko.gif
  • Aggaa85 2018.11.12 [17:23]
    Hej dziewczyny. Ja byłam w sobotę u ginekologa i powiedział mi, że jest dominujący pęcherzyk, który pęknie najprawdopodobniej właśnie w sobotę albo niedzielę, więc też i się postaraliśmy oczko.gif swoją drogą to trochę dziwne, myślałam, że jestem już po owu bo wystąpił u mnie ból już kilka dni wcześniej, ale widocznie to był tylko taki ból przepowiadający owu. Teraz już na pewno jest po, bo ból piersi i takie tam różne moje zwykłe objawy, ze jestem już po owulacji, tak więc wstrzeliliśmy się tym razem w samiuśką...ale czy coś z tego będzie to tylko czas pokaże.
  • gośćruda1984 2018.11.12 [19:33]
    A co dziwnego jest w slubie w listopadzie?? Miesiac jak kazdy inny.
    Aga trzymam kciuki jak zawsze.
    Zrobilam test owu, blada kreska ale sluz plodny juz sie pojawil i szyjka macicy podniosla sie i jest lekko otwarta, wiec malymi krokami teoretyczznie zbliza sie owu.
  • gość 2018.11.12 [22:31]
    Jestem tu nowa....
    Jedna Pani zadała pytanie z aplikacja....
    Ja taka posiadam. Zdecydowaliśmy się na drugą dzidzie. Cykle mam zwykle co 28 dni. Kochalismy się w 8.9.11.13 i 14 dc.
    CZEKAMY NA EFEKTYusmiech.gif
    Dzień spędzony leniwie.
    Pozdrawiam
  • Lasunia 2018.11.13 [08:01]
    Hej Nowa usmiech.gif W takim razie trzymamy kciuki i za Ciebie i za Agę oczko.gif
    Czy Wam też się nie chciało wstać tak jak mi? Listopad to kiepski miesiąc, szaro, buro, zimno... A do pracy iść trzeba smutas.gif Miłego dnia dziewczyny!
  • gośćruda1984 2018.11.13 [08:21]
    Mi od 2 dni ciezko sie podniesc z rana. Jak by mi ktos glowe do poduszki przywiazal usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...