Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Która z was pracuje jako kierownik sklepu

Polecane posty

Gość gość

Ile zarabiacie, jakie macie obowiązki i czy bardzo pilicie pracowników? Pytam tak z czystej ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ciekawa. Dopiszcie też miejscowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracowałam kilka lat do póki nie zaszłam w ciążę a potem już nie chciałam tam wracać ( mobbing). Pracowałam w sieci telekomunikacyjnej dobrze wszystkim znanej. Mówić o zarobkach nie mogę bo wciąż obejmuje mnie tajemnica ale szału nie było nie miałam na rekę nawet 2000 zł ( z premiami wypracowanymi jako sprzedawca) . Oprócz zamawiania towaru, robienia grafików pracy i organizacji całego punktu sprzedazy pracowałam jak każdy konsultant. Załoga była zgrana, każdy znał swoje obowiązki wręcz przyjacielska atmosfera więc nie musiałam nikogo "piłować" . Raz trafiła mi sie taka doopa wołowa to nie wyrabiałam psychicznie, wszystko robił tempem ślimaka i nie tylko na początku kiedy kazdy sie uczy ( to akurat rozumiem) ale nawet po pół roku. Na szczęście przeniesiono go na inny punkt skąd miał blizej do domu bo dojeżdżał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam w sieciowce i zarobki wyższe niż u koleżanki powyżej. Województwo Wielkopolskie. Praca wdzięczna, ludzie w porządku. Obowiązków niestety ogrom! To się dosłownie nie mieści w cv. Zaszłam w ciążę i młodsza muza wskoczyła na moje miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×