Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazy daisy

Które mleko modyfikowane nie jest gorzkie?

Polecane posty

Zaczynam dopiero wprowadzać do jadłospisu córeczki mleko modyfikowane. Maja ma 10 miesięcy, wciąż karmię piersią. Wczoraj kupiłam Bebilon 2 HA. Jednak to mleko jest okropne, ma gorzki smak. Córka nie chce jeść kaszki przygotowanej na tym mleku. Zastanawiam się, które będzie słodkie i do tego wartościowe, jeśli chodzi o skład. Nie musi to być koniecznie mleko HA. Bardzo proszę o jakieś sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a jest któres w ogóle gorzkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie HA
będa gorzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net-ar ---> Gorzkie jest właśnie to, o którym napisałam. Czyli ta gorycz to cecha charakterystyczna mleka hipoalergicznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie HA
tak a najgorszy z nich wszytskich jest Nutramigen ale to jest mleko na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modyfikowane..
sa kaszki przeciez na wodzie robione i do tego nie potrzebujesz mleka modyfikowanego.... Humanna smakuje troche na magnez:( jka dla mnie:) polecam Hipp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im więcej czytam, tym większy mam mętlik w głowie. Po lekturze kilku wątków na forum odrzucę chyba jednak typy, które podałam wcześniej. Może jednak zwykły Bebilon. A o tym mleczku Hipp nie słyszałam. Czy jest smaczne i wartościowe? :) Dawałam Majce kaszki na wodzie, ale myślę, że na mleku będą smaczniejsze. Poza tym do mleczka można wrzucić chałkę itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modyfikowane..
jest teraz nowa seria z Hippà w rozowym opakowaniu z probiotycznymi bakteriami to sa te bakterie ktore wzmacniaja system immunologiczny dziecka-takie same tzn zblizone -do takich co sa w mleku matki.ja tego mleka uzywam i mi ono tez smakuje:) jest lekko slodkie i jest wzorowane na mleku matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modyfikowane..
..albo co ostatnio sie spotykam,te mleka z dolnej polku te ktore sa tanie to sa ponoc b.dobre .w smaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modyfikowane..
nie ma za co!!!!! SMACNEGO!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bebilon jest bardzo słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka-p1
Ja daję Bebilon, nie ma wstrętnego smaku tak jak np. Enfamil, którego moja dzidzia nie chciała w ogóle pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×