Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Które piwo bezalkoholowe jest najlepsze w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Lech free czy Warka Radłer 0,00%? Od 4 miesięcy nie piję piwa, a tu sezon grillowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te radlery 0% jak dla mnie sa okropne. z piwem nie maja nic wspolnego. taka slodka lemoniada, mocno gazowana. jest heineken 0%, w lidlu kiedys znalazlam bavarie 0%, a i wydaje mi sie ze te 0.5% maja na tyle malo alkoholu, ze o ile nie wypijesz butelki na jeden raz to alkohol szybko wyparuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bavaria 0% pszeniczna smakuje jak normalne piwo pszeniczne. Ta zwykła nie jest już taka dobra, ma jakiś posmak sztuczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupujecie tę Bavarie? Kolejny raz słyszę o tym piwie, ABW żadnym sklepie nie widziałam. W której sieci supermarketów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piłam radlera 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Bavaria pszeniczna. Idealne zero procent i smak normalnego piwa. Najprędzej do znalezienia w Żabkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info o Żabce - jak będę obok to sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyskie jest spoko. Jest 0%. Moim zdsniem lepsze niz Lech. Bawarii nie probowalam. Radlera nie lubie. Juz wole sobie lemoniade kupic ( np orangine ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, Bavaria pszeniczna :) U mnie zawsze była w Auchan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heineken 0 %, Staropramen 0% smakują jak normalne piwo i Bavaria pszeniczna. Reszta to paskudna chemia albo jak lech wygazowane popłuczyny po piwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te piwa co wymieniacie to 0,05%, czy 0,5%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bavaria ma bardzo dobry skład. Widuje się ją też w Stokrotkach, ale niestety tylko normalną, pszenicznej nigdy nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Karmi i Żywiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Karmi ma chyba do 0,5%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A które mają 0,05%? Bo dla mnie 0,5% to za duże obciążenie psychiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę nie dacie rady bez piwska w ciąży. Nawet zero procent. Gazowane świństwa a dziecko w brzuszku. Byle się napic przy grilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:16 - pani już dziękujemy, tam są drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie dadzą rady bez piwska bo patologia tak ma:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A trolle nie potrafią żyć bez dopatrywania się wszędzie patologii i zaśmiecania tematów swoimi tombakowymi myślami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jest to, ze nie możesz wytrzymać bez smaku piwa. Bo sezon grillowy, to jak sienie napić choćby zamiennika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może lubi, a tobie co do tego? Jesteś DDA, że się we wszystkim doszukujesz patologii i alkoholizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To które piwa mają 0,05% z tych co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zobaczyłam ten temat to tylko czekałam na świętojebliwą matkę polkę, która przeżywa że ktoś wypije butelkę napoju gazowanego, a przecież "dzidzia w brzuszku" na pewno umrze od tego albo będzie mieć wady rozwojowe :-D baby to same zakładają sobie pętle na szyję - nic nie wolno, bo w ciąży... Paranoja. Ja ostatnio byłam na kebabie w 8 mies i podeszła do mnie kobieta koło 40stki oburzona, że truje dziecko smieciowym jedzeniem. Poleciłam jej maść na ból dupy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znacie kobiet które lubią piwo?? Nie wiedziałam, że to może być dla kogoś egzotyka... A co wy pijecie latem na grillu? Wodę z miętą i cytryną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie osłabiają te, które wmawiają problem alkoholowy ludziom, którzy nie piją alkoholu. :D No bo piwo 0% nie ma przecież alkoholu wcale, więc o czym my tu mówimy? To napój o smaku piwa. Problem mają moim zdaniem te, które we wszystkim doszukują się alkoholizmu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, mowa o napoju bezalkoholowym, ale dla niektórych to nie do pojęcia. Faktycznie to chyba dorosłe dzieci z rodzin alkoholików, stąd przeczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.00 bo matka polka nie ma prawa pić alkoholu przy dziecku do ukończenia przez nie 18 roku życia :-D najlepiej żeby zapomniała w ogóle, że istnieją trunki alkoholowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he. Moja siostra to taka matka-polka, w domu pije piwo tylko wtedy kiedy dzieci śpią, żeby jej z butelką nie widziały (ma 39 lat i jest prokuratorem...). Paranoja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie nie dadzą rady bez piwska bo patologia tak mausmiech.gif x Piwo 0,0%, to tak jak schabowy sojowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem matką,nie uważam, ze kieliszek wina w ciąży robi nie wiem jakie spustoszenie, ale zawsze dziwiło mnie wulgarne jak dla kobiety upodobanie do browaru. I zaskoczyło mnie takie myślenie, ze jak grill to bez piwa ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×