Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy warto

KUPIĆ przyczepkę do roweru dla dziecka ? czy raczej nie warto ??

Polecane posty

Gość nie wiem czy warto

witajcie córka ma 7 msc i chciałam bym już kupić przyczepkę do roweru :) taką : http://allegro.pl/super-przyczepka-rowerowa-dla-dzieci-jogger-i2163694885.html tylo że ta jest bez amortyzatorów więc chyba lepiej dołożyć 100 zł i kupić z amortyzatorami taką : http://allegro.pl/h40-przyczepka-rowerowa-2-os-jogger-amortyzowana-i2186494063.html tylko że ta druga jest 2 osobowa no a mam tylko jedno dziecko już decyzja zapadła że kupujemy tą za 280 ale patrzą c na all zobaczyłam tą drugą no i nie wiem czy kupić tą za 280 czy tą drugą droższą ? i czy wy macie takie przyczepki ? jak się sprawdają ? My mieszkamy na wsi więc jest dużo polnych drug... więc raczej ta 2 droższa lepiej sie spisze ? oboje z mężem lubimy jezdzić na rowerach więc myślę że stać na darmo nie będzie :) Aha no i od razu mówię że nie stać mnie na droższą jeśli chciałybyście proponować mi jakąś lepszą i droższą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy warto
a no i oczywiście dziecka nie będę juz teraz wozić tylko jak będzie lato tam pisze że jest od 18 msc ale raczej i wcześniej będę ją mogła wozić jak myślicie ? ale i tak czy tak jedną albo drugą kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez tam pisze,ze dla dzieci od 18 miesiaca... poki co to mozesz fotelik na kierownice kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiowata_trufla
mi sie bardzo podoba skoro masz jedno dziecko to lepiej ta pierwsza aha i jesli faktycznie lubicie jezdzic rowerami to mysle ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa widzisz...to zalezy jakie dziecko-jak bedzie sie cieszyc wstrzasami to luz,a jak bedzie plakac,to i tak nie pojezdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie nie warto
mam 2 osobową. Użylismy jej kilka razy bo jest bardzo szeroka i po chodniku cieżko nią jechać, a po ulicy strach, a u nas trzeba dojechac do szlaku rowerowego. Dla 2 latka moze być frajda ale maluch okolo roczku Ci tam nie usiedzi. Siedzonko jest plytkie i niezbyt fajnie wyprofilowane. Mamy z amortyzorami i nie widzę sensacji. Na dziurach skacze, kurzy się, dziecko wdycha ten kurz. Zdecydowanie fajniejszy fotelik z tylu roweru tylko trzeba się nauczyć z nim jeździć. Ach i ta przyczepka plus dziecko jest tak okropnie ciężka ze ja jej pod górę nie uwiozę. Mąż ją wyciąga a ja popycham z tyłu. Ja bym odradzała. Lepiej fajny fotelik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyś ty oszalała?????
7-miesięczniaka chcesz w takiej przyczepce wozić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy warto
zdecydowanie nie warto - a możesz mi przesłać linka ? do jakiegoś fotelika ? będę bardzo wdzięczna :) kurczę ale faktycznie nie pomyślałam o kurzu.... ;/ i masz taką samą przyczepkę czy inną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie nie warto
Na polne drogi zdecydowanie się nie sprawdzi. Po trasie rowerowej z kostki brukowej albo asfaltu ok, ale nie na dziury i kurz. Dziecko ci się astmy nabawi. Też mieszkam w takiej okolicy i wiem jak się jedzie po polnej dróżce jak się w tej przyczepie kurzy niesamowicie, a przecież w cieply dzień nie zaslonisz dziecka celafonem z każdej strony bo się ugotuje. Ja żałuje ze ją kupilam bo dużo za swoją dalam 700 zł i stoi w garażu nieużywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy warto
czyś ty oszalała????? ty chyba oszalałaś bo nie czytasz do końca :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie nie warto
Coś takiego mam tylko czerwoną http://allegro.pl/instep-przyczepka-rowerowa-rowerek-podwojna-aw-i2161110473.html bez opcji joggingu. Moja ma z tyłu jeszcze dodatkowo jakby malą pólkę na bagaż podręczny. Nie pamietam teraz firmy a nie mam jak Ci sprawdzić. Kupowałam w sklepie sportowym z 2 lata temu. A siedzonko to takie Hamaxu http://allegro.pl/hamax-siesta-2012-kask-najtaniej-sklep-wys-g-i2165116376.html Fajne ale też nie wozilabym w nim takiego niemowlaczka. Raczej powyzej roczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyś ty oszalała?????
faktycznie nie doczytałam, ale latem dziecko nadal nie będzie miało 18 miesięcy, tylko O PÓŁ ROKU MNIEJ i nie, nie możesz bezpiecznie wozić go wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy warto ..a może dobrym rozwiązaniem było by odkupienie od kogoś używanej przyczepki,wejdz na Tablice pl i na pewno znajdziesz w dobrym stanie używana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie nie warto
A i zebyś nie myślała ze z fotelikiem czy przyczepką to ejst tak ze wsiadasz i jedziesz. Nietsety nie jest tak latwo. Trudniej zlapac równowagę, ciężej się pedałuje. Trzeba na prawdę świetnie jeździć na rowerze żeby się odważyć jechać z dzieckiem. Musisz trochę poćwiczyć no pakując w fotelik coś co bedzie miało podobną wagę do wagi dziecka i próbować z tym łapać równowagę. Ja uwielbiam jeździć na rowerze. A z dzieckiem się boję. Szczególnie się niepokoję jak jedziemy poboczem drogi i mijają nas samochody ze strace równowagę pod nadjeżdżające auto i będzie wypadek i ucierpi dziecko. Niestety widziałam właśnie taki wypadek, udzielalam temu dziecku około 2 letniemu pierwszej pomocy zanim przyjechala karetka i od tego momentu bardzo się niepokoję. Wolę jak jeździ mąż bo ma wiecej siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie nie warto
A i żebyś nie myślała ze z fotelikiem czy przyczepką to jest tak ze wsiadasz i jedziesz. Niestety nie jest tak latwo. Trudniej złapać równowagę, ciężej się pedałuje. Trzeba na prawdę świetnie jeździć na rowerze żeby się odważyć jechać z dzieckiem. Musisz trochę poćwiczyć no pakując w fotelik coś co będzie miało podobną wagę do wagi dziecka i próbować z tym łapać równowagę. Ja uwielbiam jeździć na rowerze. A z dzieckiem się boję. Szczególnie się niepokoję jak jedziemy poboczem drogi i mijają nas samochody ze stracę równowagę pod nadjeżdżające auto i będzie wypadek i ucierpi dziecko. Niestety widziałam właśnie taki wypadek, udzielałam temu dziecku około 2 letniemu pierwszej pomocy zanim przyjechała karetka i od tego momentu bardzo się niepokoję. Wolę jak jeździ mąż bo ma więcej siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy warto
zdecydowanie nie warto - dzięki :) po twoich wpisach postanowiłam nie kupować tej przyczepki masz w 100 % racje A nad tym fotelikiem sie zastanowię ale to dopiero za rok :) za pieniądze za tą przyczepkę kupię coś fajnego odpowiedniego do wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie nie warto
Ciesze się bo to na prawdę dobra decyzja. Ja bardzo żałuję ze nie pytałam o ten zakup nikogo i wydalam tyle pieniędzy bez potrzeby bo mogłam za to kupić coś na prawdę fajnego albo mogliśmy gdzieś wyjechać na weekend całą rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amko.com.pl
Najważniejsze,że to był udany zakup i tego należy pogratulować. Na przyszłość zapraszam także do naszego sklepu www.Amko.com.pl gdzie mamy szereg artykułów dla dzieci, zabawek oraz ubranek. Naprawdę warto bo ceny są atrakcyjne,a wysyłka ekspresowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiorr
Na polne drogi zdecydowanie się nie sprawdzi. Po trasie rowerowej z kostki brukowej albo asfaltu ok, ale nie na dziury i kurz. Dziecko ci się astmy nabawi. Też mieszkam w takiej okolicy i wiem jak się jedzie po polnej dróżce jak się w tej przyczepie kurzy niesamowicie, a przecież w cieply dzień nie zaslonisz dziecka celafonem z każdej strony bo się ugotuje. Ja żałuje ze ją kupilam bo dużo za swoją dalam 700 zł i stoi w garażu nieużywana. A możesz napisac jakia przyczepke kupilaś moze jak stoi nieuzywana to ja bym odkupil od Ciebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że warto, szkopuł w tym, że dobrej przyczepki nie kupisz za 260 zł, tak jak dobrego roweru nie kupisz za 260 zł. Lepiej odłożyć, wydać więcej i kupić produkt sprawdzony i dobry, taka przyczepka rowerowa croozer może i nie ma amortyzacji, ale jest o niebo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, dla bezpieczeństwa dziecka warto wydać więcej pieniędzy z gwarancją na wszelkie atesty bezpieczeństwa produktu. Nie warto się skłaniać na tanie chińskie produkty, który przy pierwszej lepszej okazji się rozlecąMy zdecydowaliśmy się na przyczepke Chariota i powiem że sprawdza się świetnie na rodzinnych wycieczkach a dla wszystkich co chcą poczytać o bezpieczeństwie małych pasażerów w przyczepkach podaje link http://www.dwaplusdwa.pl/bezpieczenstwo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looren
Polecam również przyczepkę Chariot. Są świetne zarówno zimą, jak i latem, spisują się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie widzę że tu bardziej doświadczone rowerowiczki odemnie ... ja rozważam zakup dla synka ale właśnie fotelika na tył-syn ma 2 latka więc już jest stabilny jeżeli chodzi o ruch(siedzenie,chodzenie) waży 14 kg i znalazłam to siedzonko na tył roweru pisze, że do 5 lat, do ok. 22kg. Tylko właśnie ja mam taki rower damski coś w deseń http://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=rower+damski&source=images&cd=&cad=rja&docid=AXffBxdqVsKe2M&tbnid=JN4zXKHq4KdXzM:&ved=0CAMQjhw&url=http%3A%2F%2Falejka.pl%2Fdamski-rower-crossowy-kellys-penelope-2010-wyprzedaz.html&ei=4J99UciiHYbC0QWmmYDgAg&psig=AFQjCNHrrd4Pxn8crvzbcRvgx_OzGcDgXg&ust=1367273810710513 no i właśnie on nie ma tego metalowego bagażniczka nad tylnim kołem i w tym momencie nie ma możliwości montażu tego fotelika http://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=fotelik+na+rower&source=images&cd=&cad=rja&docid=KiTniNDTws7esM&tbnid=rT-w8BY3ulywpM:&ved=0CAMQjhw&url=http%3A%2F%2Fwww.tosia.pl%2Fromer-jockey-comfort_p918&ei=KKB9UaGdGuea1AWUl4DACw&psig=AFQjCNH8ix8tp5jw4m-GqRGU6cpo3xH60g&ust=1367273883660843 tego właśnie nad tylne koło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo własnie zastanawiam się, czy mam zmienić rower i mąż ma sobie dokupić czy lepiej, żeby wziął mój a ja żebym kupiła taki z tym bagażnikiem metalowym? a właśnie i chciałam jeszcze spytać docelowo o rower dla dziecka-czy bardziej polecacie biegowy, czy ten z rączką, że rodzic może dziecko pchać czy jakiś jeszcze? W tym roku kupno rowera dla dziecka mnie już nie minie, bo skubaniec łazi koło mojego i dopomina się żeby go posadzić, więc widzę że wykazuje zainteresowanie-tyle, że ja nie wiem na co zwracać uwagę przy kupnie rowerka dla 2 latka, czy już czas czy jeszcze się wstrzymać? Wcześniej nie zwracałam na to uwagi, bo był za malutki na rower, a teraz się nagle obudziłam jak ma już 2 latka, wiosna za pasem, coraz fajniejsza pogoda a spacerki w wózku i piłka w parku czy plac zabaw już średnio go interesują. Napomknę,że mieszkam w UK więc może tu ktoś ma styczność ze stronkami oferującymi tego typu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że warto kupić przyczepkę rowerową dla dziecka. Jeśli w dodatku sami mamy na tym skorzystać, to dlaczego się w ogóle zastanawiać. Ja kupiłam Chariot Cougar i przyznam, że jest rewelacyjny i do tego bardzo praktyczny. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu guinness
Jakieś strasznie tanie mi się wydają. Ja kupowałam w sklepie sportowym 2-osobową, żadną firmową, zwykłą marki sklepu i zapłaciłam ponad 700,- (jakoś 750,- chyba..) Nie wiem skąd na Allegro towar za 200-400 zł? Trochę dają do myślenia te niskie ceny (pamiętając, że cena = jakość = bezpieczeństwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam przyczepką Giant Peapod solo. Syn ma 18 miesięcy i jest zachywcony. Ja ciągnę przyczepkę - jeździ się super łatwo i lekko. Pod górkę bez tragedii. Teraz jedziemy nad morze - dokupimy przednie koło i rączkę i będziemy mieć mega pakowny wózek na plażę :) a i na miejscu może rower wypożyczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiiizzz
Mam przetestowany model przyczepki CX1 od Thule i sprawdza się rewelacyjnie, nawet na trudniejszym terenie. Zamawiałem coś takiego internetowo przez portal http://sklep.malypodroznik.eu. To już jest raczej wyższa półka jeśli chodzi o takie wózki. Można używać nawet przy dziecku w wieku od 1 miesiąca dzięki hamaczkowi. Do tego hamulce tarczowe, porządne niemieckie opony, można śmiało używać do roweru jak też joggingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×