Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość moze przyszla mamusia

Jest już ktoś na kwiecień??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze wy znowu o zapładnianiu? ohydne baby naprawdę na nic innego w życiu nie czekacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu moze przyszła mamusia założyła temat dla innych. Albo to Trol Albo nie chce przyjąć do wiadomości, Że dzieci mieć nie moze, a jesli bardzo chce to powinna sie leczyć, bo ponoć od paru lat co miesiąc zakłada tu tematy. A na pytania czy sie badała nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laweendowa
Już kwiecień???? Ja dopiero dziś poczyniłam starania (owulacja) :) i jeśli się uda termin byłby na 18 kwiecień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laweendowa
Będę więc na pewno zaglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 18 kwietnia a nie 18 kwiecien:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:24 nie ze/s/raj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laweendowa
Tak, bo podając datę, używamy wyrazu kwiecień w dopełniaczu, a nie w mianowniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiki
Jestem w podobnej sytuacji co Lawendowa, jeśli się uda to termin na 17 kwietnia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiki
Lawendowa długo się starasz? To będzie pierwsza czy kolejna ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz mieć termin na 18 dzien kwietnia;; a nie 18 kwiecień w roku:/ wole sie zesrac, niz robić takie błędy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laweendowa
Staram się trzeci cykl :) z tym, że te dwa poprzednie nie były wycelowane w owulacje, bo nie zawsze mamy taką możliwość ze względu na pracę męża :( Zakończyliśmy je na około 3dni przed owulacją. To moja druga ciąża. Z pierwszej mam bliźniaki (dwóch chłopców) po 8lat :) Ps. Jako, że mąż na urlopie dziś jeszcze poprawimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 31lat, a Ty gośćwiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laweendowa
Mam 31lat, a Ty gośćwiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakaś masakra jeszcze nawet plemnik nie dopłynie a one już w ciazy idźcie się leczyć ale na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na kwiecień !!! Co prawda plemniki jeszcze skaczą u mojego męża z jajka na jajko ale pewnie jestem już w ciazy!! I wiecie co dziewczyny od dziś remontujemy pokój dla naszego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też, ja też jestem w ciazy choć nawet nie miałam stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nkopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiki
Lawendowa. Ja staram się 2 cykl o drugie dziecko, jeśli się uda to będzie moja 3 ciąża. Mam 32 lata. A Tu gość sama się lecz, jak Ci się nie podoba to są jeszcze inne tematy więc swoje frustracje możesz tam wyładować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laweendowa
Gośćwiki daj znać :) Ja też dam, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiki
Laweendowa. Oczywiście dam znać :-) Ja również trzymam kciuki za Ciebie oby się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, 5 tydzien i 4 dni , Termin wyliczylo mi na 31 marca ( wiec moge w sumie o kwiecien zahaczyc rowniez dlatego i tutaj dolaczam, ) choc byloby cudownie w dniu moich urodzin czyli 27 marca … ;) Odkrylam ciaze przypadkiem wynikiem beta jaki mi zrobili w szpitalu zanim mialam isc na zdjecie kolana. wtedy bylo 266 beta. W zeszly piatek juz ponad 5 tys. Na usg widac bylo na razie tylko pecherzyk. mam przyjsc za 10 dni na usg. Praktycznie zadnych objawow, troche czasem ciagnie w macicyi cycki urosly i sa bardzo wrazliwe. To tyle . Pozdrawiam i do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanieinna
Hej :) Ja również chętnie do Was dołączę, ponieważ dziś byłam u lekarza i potwierdził ciążę. A, że to 5 tydzień to póki co mam termin koniec marca/początek kwietnia. Ze względu na nieregularny okres dopiero na następnej wizycie bliżej lekarz określi termin. Ale pewnie itak nie będzie wiadomo czy dziecko będzie marcowe, czy kwietniowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiki
Ja jestem dwa dni przed @, na teście tzw cień cienia. Wiec jeszcze trochę muszę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
Ja staram się pierwszy cykl o drugie dziecko. Jestem juz po owulacji wiec teraz czekam czy przyjdzie @ czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati90
Hej dziewczyny ja też na kwiecień. Narazie termin wyliczylam sobie sama na 6.4.2018. Mieskam w angli więc tutaj do midwife Idzie się dopiero w 8 tygodniu a do lekarza po 12. To jest moja druga ciąża, staraliśmy się 10 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastijka95 wczoraj a kiedy masz miec @? Ja tez po owolucji, pierwszy cykl staran o drugie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMagdaAA
Ja też będę rodzić w kwietniu:) Termin wyliczyłam sobie na 9 kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
11:33 10-11 sierpnia. Mam nieregularne cykle więc jeśli się spóźni to i tak to nie będzie świadczyć o ciąży... no ale trzeba być dobrej myśli. Mam zamiar zrobić test 15 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×