Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIOWKI 2019

Polecane posty

Gość gość

Czy jest już jakaś mama na kwiecień? Ja mam termin na 5-ego. Jak się wgl czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała ale waham się czy współżyć.., niedlugo dni płodne i sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja mam termin na 2 kwietnia. Ogólnie czuje się dobrze mam tylko popołudniowe mdłości i mocne ciągnięcia w pachwinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.52 Tu autorka. Ja odczuwam bóle takie jak przed @ ale lekarz mówi że to normalne. 11 mam usg to się dowiem czy jest wszystko ok bo trochę się obawiam to moja druga ciąża przy pierwszej mnie nic nie bolała ale później krwotok no i poronienie stało się 2 miesiące temu więc dlatego te bóle mnie przerażają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika92
Hejka wreszcie po roku starań o 2 dziecko mogę dołączyć do Was :) przewidywany termin na 12.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie może coś więcej o sobie. To ja z terminem na drugiego kwietnia. Będę się podpisywać bo się goście mieszają. Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Ja z miesiączki mam termin na 5-ego a 11 sierpnia mam pierwsze usg i się dowiem jaki tam mi termin wychodzi. Bardzo się boję tego usg że usłyszę coś na nim nie tak bo 2 miesiące temu poronilam swoją pierwszą ciążę i bardzo szybko zaszlam w teraźniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bój się. Ja mam za sobą puste jajo i ciąże biochemiczna- z chwila zrobienia testu praktycznie dostałam okres. Niepokój będzie zawsze. Ja specjalnie się nie spieszę z pierwsza wizyta czekam do 7 tyg i jak wszystko będzie Ok dopiero wtedy uznam ze jestem w ciąży. Dla mojej psychiki lepiej mi tak myśleć bo mam dzieci i nie mogę pozwolić sobie na żadne załamanie jeśli by coś mogło pójść nie tak. A niestety ale na tym etapie to mamy szansy 50/50 taka prawda Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka76
Witam dziewczynki. Ja mam termin na 5ty kwiecien. To moja pierwsza ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś już był u lekarza? Jedli tak to napiszcie co i jak Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam wczoraj. W telefonie mam zdjecia 2 testow:) I to pokazalam lekarzowi. Podobno za kilka dni bedzie badanie krwi I moczu. Usg mam juz we wtorek. Ale to nie dlatego ze ciaza. Mialam problemy z polipem. No ale udalo mi sie zajsc wiec wizyty nie odwolalam. Moze juz cos bedzie widac. Oby bo nie moge uwierzyc. O dzidzie staralam sie ponad 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazujesz lekarzowi zdj testów?? Boszzz nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amilia Ja byłam w tamtym tygodniu dostałam skierowanie na badanie moczu krwi miałam zrobiona cytologie, skierowanie na usg i założona kartę ciąży, ale zastanawiam się nad zmianą lekarza ponieważ po pierwszej ciąży na badaniach histo miałam napisane ostre zapalenie intymne jak powiedziałam o tym mrjej gin to powiedziała że narazie nie będziemy nic z tym robić wydaje mi się że w takiej sytuacji powinnam dostać jakieś tabletki bo infekcja nie zbyt działa dobrze na tak wczesna ciążę a to dopiero 5 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anulka76 A badałas bete bo podobno pecherzyk ciążowy widać na usg dopiero jak będę przekroczy ponad 1000 mlu/ml a zarodek potrzebuje jeszcze więcej. Chodzi mi o to żeby nie było za wcześnie żeby coś zobaczyć i żebyś się nie denerwowala na zapas że coś jest nie tak ja osobiście wolę iść na usg w 7 tyg bo wtedy już widać zarodek i bijące serduszko. Mi pierwsze usg wypada w sobotę za tydzień i będzie to początek 7 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anulka to ile ty masz lat? Ze az 20 się staralas? X Z tego co wiem to wszelkie infekcje trzeba leczyć szybko bo mogą doprowadzić do poronienia a w szczególności są niebezpieczne w początkach ciąży Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 42 lata.i kiedy calkowicie odpuscilam,pogodzilam sie z tym ze nigdy nie bede mamusia,stal sie cud. wiem ze tousg moze byc za wczesnie.ale tak jak pisalam to nie jest ciazowe.na normalne pewne dostane skierowanie do 2 tyg no i mam nadzieje ze w tym tyg zrobia badania, czuje sie dobrze.tylko brzuch pobolewa.ale nie jakos strasznie.da sie wytrzymac. a jesli chodzi o te zdjecia .no to faktycznie brzmi dziwnie.ale lekarz nic nie sprawdzal.tylko cisnienie.a ja bylam taka podekscytowana ze mu pokazalam je bo mam je w telefone oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurczę Anulka to mnie zaskoczyłaś. Nie masz obaw z tak późnym macierzyństwem? Jeśli wszystko dobrze pójdzie to urodzę mając 29 lat. I to będzie już moje ostatnie dziecko na pewno. Jakos nie wyobrażam sobie rodzic dzieci po 30. Ale to pewnie tez inaczej się odbiera jął człowiek długo się stara to pewnie nawet nie zauważa kiedy lata poleciały a z siłami to tez pewnie inaczej bo kiedy ja traciłam swoje to ty je zbierałas hihi. Żeby tylko wszystko dobrze u nas było. Mówisz ze we wtorek masz usg tak? To który to będzie dokładnie tydzień? Jest szansa ze zobaczysz coś więcej niż tylko pęcherzyk? Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amilko tez jestem zaskoczona.wierz mi.ze mna to dluga historia.moze potem napisze cos wiecej.bo mze to pomoze wielu kobietkom ktore stracily nadzieje.dzisiaj jest 38 dz. liczac od ostatniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anulka76 U mnie też jest 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anulka76 Jak narazie to dobrze nie mam wymiotów ani nic jedynie to tylko czasem bóle brzucha i krzyża tak jak na @ to jest moja druga ciąża pierwsza poronilam 2 miesiące temu ale mam nadzieję że tym razem będzie ok 11 mam usg i myślę że usłyszę już bicie serduszka :) a u ciebie jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11:30 mogłabyś się jaka podpisywać? Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amilia. Tak mogłabym :) Wiktoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dziękuj***ardzo od razu się lepiej czyta jak gość z gościem się nie miesza :) Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amilia a Ty jak się czujesz? Wiktoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im dalej w las tym gorzej. Tzn typowo ciążowo. Mam coraz większe mdłości na początku się zdarzały tylko po 17 a teraz są prawie cały czas tylko do 2 godz od wstania jest Ok. Widzę ze tez muszę trochę zwolnić. Bo jednak mam zawroty głowy. Ja to bardzo aktywna jestem dlatego tak mi ciężko zwolnić a moje dzieciaki tez potrzebują sporo zaangażowania zwłaszcza najmłodsze. A ty jak się czujesz? Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się czuję dobrze jedyne co to mam bóle tak jak na @ czyli ból brzucha i krzyża ale to są naprawdę delikatne bóle. No ale jeszcze wszystko przede mną :) Wiktoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witaj Amilia i Wiktoria :) pogubilam sie,wiec sprostujmy ;) Anulka 38 dz ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie łatwiej... Amilia 6 ciąża dzieci troje syn 8 lat córka 6 lat oboje wrześniowi, syn 1,5 roku kwietniowy wiec jak teraz dobrze pójdzie to kolejny małych tez kwietniowy Poronienia dwa: poste jajo i ciąża biochemiczna przy wkładce do magicznej Lat 28, prowadzę firmę i wychowuje dzieciaki To teraz wasza kolej tak krótko w pigułce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka76. pierwsza ciaza (pozna) mam 42 lata jestem w 38 dniu.czuje sie dobrze.tylko brzuch pobolewa jak na @ ale bol jest do wytrzymania :) piersi troche bola. ogolnie jestem bardzo aktywna.pracuje fizycznie.i wiem ze musze zwolnic.zrobie wszystko dla maluszka...plec obojetna zeby tylko bylo zdrowe. ale i tak nadal nie moge uwierzyc ze jestem w ciazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×