Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rombik

laktator do szpitala?

Polecane posty

Gość rombik

Zastanawiam się czy brać laktator do szpitala. Jeśli tak to czy należy go jakoś wcześniej przygotować, wyparzyć? Podpowiedźcie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnas miec
nalezy,wez go ze soba,bo byc moze bedziesz miala nawal mleczy i pokarm trzeba sciagac,bo jak nie to bol okropny,cycki jak kamienie.Ja nie mialam i b.zalowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rombik
Dzięki za radę, spakuję w takim razie od razu do torby. Tylko jeszcze pytanie co z tym wyparzaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krew plus z krwią minus
W szpitalu jest kuchenka dostępna dla -pacjetek w której możesz korzystać z czajnika.Więc możesz też spokojnie w niej wyparzyć laktator....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no różnie to bywa.... u nas nie było jak wyparzyć...nawal mleczny miało pare mam- żadna nie miała laktatora- na ura musiałysmy wypożyczyć- tylko mleko do wyrzucenia było- właśnie dlatego , że nie było jak wyparzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rombik
Dzięki dziewczyny, wyparzę go w takim razie. Gorzej, że będzie leżał w tej torbie jakiś czas, bo przecież nie znam dnia ani godziny ;) jakos postaram się go zabezpieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba żartujesz jak to zabronili??to niby jak kobieta z nawalem mlecznym ma sobie poradzic? :|mi juz w szkole rodzenia powiedziano ze powinnam kupic laktator i nie wyobrazam sobie pobytu w szpitalu bez niego bo mleko lalo mi sie ciurkiem piersi zrobily sie twrade jak kamienie i temperatury dostalam odciagnie mleka mnie uratowalao bo synus przez pare pierwszych dni to ciagle prawie spal i malutko jadl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×