Odpowiedz na ten temat

Leniwy mąż a noworodek w domu

• gość 2018.02.11 [18:55]
    fajna gierka do odstresowania, darmowa - wystarczy autoryzować nr telef. limitowana wersja i bezpieczna http://affml.pl/p/xyiS/MTZ7/N8WG
  • gość 2018.02.12 [15:14]
    Miałam tak samo do czasu kiedy nie powiedziałam jasno i wyraźnie ,,Albo zaczniesz mi pomagać w domu i przy Małej albo będziesz płacił gigantyczne alimenty i widywał córkę co drugi weekend jak Ci sąd pozwoli!''. I od tego czasu chodzi jak w zegareczku hehe
  • gość 2018.02.13 [21:26]
    Wyprzedaż art. gospodarstwa domowego. Przeceny nawet -80% i -90%. Kto pierwszy ten lepszy!!! Sklep 4home http://affml.pl/p/xyiS/x1bA/TDh4
  • justaa559 2018.02.13 [22:32]
    nie powinno tak byc niech ruszy w koncu swoje cztery litery !!
  • marynna 2018.02.16 [09:01]
    Dokładnie, nie jest to nic dobrego, jeśli mąż nie interesuje się obowiązkami w domu i zaniedbuje przy okazji dziecko. W takiej sytuacji po prostu szczerze bym z nim porozmawiała i postawiła sprawę jasno, ponieważ nie ma innego wyjścia, na pewno nie wolno tego bagatelizować
  • gość 2018.02.18 [15:27]
    a polskie kwoki wydlubia sobie oczy broniac nierobow....maz ma pomagac? ale dowcip. On ma robic a nie pomagac, bo to jego zakichany obowiazek.
    i co? facet biedaczysko nie moze sie odnalezc w roli ojca? Ale matka nie ma wyboru i musi!!! Same sobie robicie pod gorke glupie babska poblazajac samcom, a na siebie biorac coraz to wiecej obowiazkow. No glupszych bab to nie znam. Nawet arabki tyle nie robia, bo nie pracuja.
    Polskie niewolnice idiotki!
  • gość 2018.02.18 [16:46]
  • ŻycieToPasja 2018.02.18 [23:56]
    Może nie na temat, ale nie myślałaś o tym by ubezpieczyć się ? Albo dzieciaczka, wybrać ubezpieczenie z możliwością odkladania na jego przyszłość ? Teraz życie jest ciężkie, a myślę że fajnie by było zapewnić dziecku przyszłość i przy okazji ubezpieczyć się od wypadku co w konsekwencji uniemożliwi wykonywanie pracy
    matiz12652@wp.pl
  • kingpc 2018.02.19 [15:30]
    Super są te porady usmiech.gif Dzęki wielkie, z całą pewnością mi się przydadzą usmiech.gif
    wreszcie tworzę, a nie niszczę
  • gość 2018.02.19 [18:54]
    Niestety polscy faceci nie nadaja sie ani na mezow ani na ojcow. Rozwiedz sie z nim poki jeszcze w cos wierzysz bo on sie nie zmieni. Z biegiem czasu jeszcze bedziesz musiala go utrzymywac. Polacy nie sa materialami na ojca/meza.
  • gość 2018.02.19 [19:06]
    To prawda. Polackie baby sa niewyobrazalnie glupie. Rzadko ktora jest Polska Kobieta. Polska Kobieta - brzmi dumnie, nie pozwoli konia sprzedac i przypiac sobie pługa. Polacka baba - niestety tak. Niestety polackie baby to wiekszosc. Zahukane, przekonane ze posiadanie chlopa jest ich jedynym celem...nie tylko wyrecza leniwego gnoja we wszystkim ale jeszcze dziecko przydusza zeby gnojowi spac nie przeszkadzalo. Polacka baba nie tylko haruje w domu ale jeszcze pojdzie na gnoja zarabiac. Polacka baba nie tylko bedzie przepraszac gnoja ze zaszla z nim w ciaze ale jeszcze w zebach mu kapcie przyniesie. Polacka baba to kompletna bezwolna idiotka, w pozycji o niebo gorszej od muzulmanek. O wartosci dla polskich facetow o niebo nizszej niz arabka z haremu dla szejla. Ale oczywiscie polacka baba czuje sie lepsza, ma sie za lepsza... Zalosny wizerunek sredniowiecznej niewolnicy. Zalosny - bo ona dobrowolnie sie na to niewolnictwo zgadza. Niesamowite. Wstyd dla Polskich Kobiet. A wez ty dziewczyno skup sie na malcu, kopnij w jaja to polackie g****o (pseudo-meza) i odzyskaj honor Kobiety. Jestes MATKA, musisz byc Dumna Kobieta dla dziecka a nie polackim babsztylem dla kolejnego polackiego nieudacznika.
  • Besos93 wczoraj [08:24]
    Jezu.. czuje sie jak bym wyładowała wsród feministek.. jasne najlepiej jest zrezygnować z małżeństwa, pójść na łatwiznę bo to uwłaczające ze kobieta jest bohaterka rodziny.. to ze kobieta poświęca sie, dbając o dom, dziecko, męża to nie uwłacza jej godności! W małżeństwie sie rozmawia! Mężczyzna to tez człowiek, tylko nie każdy posiada aż tak otwarty umysł jak komentująca powyżej! Mnie mój partner tez czasami denerwuje, ze nie posprząta np. Tylko ze w jego przypadku jest tak ze on tak naprawdę pracuje za dwoje.. ma swoją prace + dorabia na naprawie samochodów.. jeżeli jeszcze ja suszylabym mu głowę, to gościu psychicznie by mi sie wykończył.. i jasne chciałabym by więcej udzielał sie w domu.. ale dzięki temu ze jest zaradny i pracowity, mamy życie jakie mamy czyli spokojne. Jeżeli partner siedzi z tyłkiem w domu przy telewizji a ty z nim nie rozmawiasz to na co liczysz ? Ludzie przyzwyczajają sie do luksusów i ze ktoś zrobi.. kobiety tez bywają leniwe i zapatrzone w sobie.. wszystko to kwestia rozmowy i wspólnej pracy.. w końcu złożyliście sobie obietnice małżeńska.. to sie wiąże nie tylko z przytulaniem wieczornym ale tez z dzieleniem zycia i problemow.. nigdy nie byłam za tym by sie rozchodzić bo przy pierwszym blachym problemie jakim jest dbanie o wspólny dom nie umieć rozwiązać problemu.. jasne każda z nas ma inne priorytety, ale bez przesady jak wspomniałam kobiety rownież bywają okropne
  • gość wczoraj [11:52]
    U nas też wyglądało, że jestem leniwy. A wcale tak nie było. Spisałem swoje doświadczenia tutaj: https://skomplikowane.pl/felietony/narodziny- dziecka/
    Warto spojrzeć od męskiej strony jak to wygląda
  • gość wczoraj [14:41]
    Link
    Link

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...