Odpowiedz na ten temat

Leniwy mąż a noworodek w domu

• Marcelka93 2018.03.18 [20:00]
    Chcesz zmiany o której zawsze marzyłeś?
    Nie wiesz jak zacząć?
    Sięgnij po najprostsze rozwiązanie w Internecie !www.igortreneronline.pl
    I odchudzanie staje się proste jak nigdy dotąd.
  • Janina Kwas 2018.03.22 [06:38]
    Dziewczyno mam 42 lata i 5 dzieci! Wychowałam je sama na strychu bez pomocy nikogo. Karmiłam je mlekiem w proszku i przewijakami gazetami. Jedliśmy fasole i trochę kukurydzy, wyobrażasz sobie jak było nam ciężko? W domu nigdy się nie przelewało, cukier to tylko z restauracji, zbieraliśmy deszczówkę żeby było co pić, ale to akurat na obozie harcerskim. Wychowywałam w tych warunkach 4 wspaniałych prawników, jeden niestety szybciej zakończył swój żywot ze względu na używki. Nie trać nadziejo dziewczyno! Trzymam kciuki usmiech.gif
  • fakol 2018.03.22 [11:55]
    Ja też jestem leniwy przy wychowywaniu dzieci. Zona wszystko ogarnia łącznie z karmieniem, zmianą pieluch itp.
    W moim zakresie obowiązków jest zabawa z dziećmi jak przyjdę z pracy ale ponieważ pracuje a dzieci chodzą wcześnie spać to nie mamy dla siebie dużo wspólnego czasu.
    PS. mamy dzieci w wieku 4 lat i dwójkę w wieku 3 lat.
  • gość 2018.03.22 [18:24]
    Cześć zbieram na odnowienie auta
    Zajrzyj pod ten link jeśli możesz
    https://zrzutka.pl/vw9zsc
    Pozdrawiam
  • gość 2018.03.24 [22:21]
    jeżeli jesteś zainteresowany dodatkowym zarobkiem to zapraszam;
    http://ytmoney.win/9378768125911/ po wejsciu zmien jezyk na polski
  • gość 2018.03.27 [05:00]
    Jeśli zarabiasz tyle samo co ja możesz rzadać bym mył gary czy pastowal podłogi, gotował. Mam ugotować zamówię catering, wynajmę sprzątaczkę, opiekunkę do dziecka. Pracuje ciężko i chce po pracy odpocząć, dwa tyg ja robię wszystko w domu dwa ty. Tzn ty robisz sama bo cię nie stać , a ja mam ludzi od tego. Nasz budżet domowy to 2x twoja pensja, nie dam ani złotówki więcej - tyle samo dam co ty. Ciekawe czy starczy ci na kiecki i wakacje? Masz z czego odłożyć ?
  • gość 2018.03.27 [13:11]
    po pierwsze: dziecko ma 3 tygodnie i ty juz nie dajesz sobie z nim rady? takie dziecko non stop praktycznie spi ;/ leniwa jestes i tyle! d**e na urlopie plaszczysz, zamiast sie cieszyc, ze maz az 3 tyg byl przy tobie! leniwa baba, zrob sobie wiecej bachorow co by znow narzekac
  • marysialixx 2018.03.29 [12:14]
    czesc
  • gość 2018.04.05 [21:45]
    Jeśli chcesz:
    -pracować na swoich zasadach,
    -podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać się,
    -zarabiać konkretne pieniądze,
    -doskonale się bawić,
    -poznawać świetnych ludzi,
    - pracować w domu w dowolnych godzinach
    -dostosować pracę pod swoje życie, a nie życie pod pracę,
    Wystarczy wysłać wiadomość na e-maila
    pracuj.w.domu@interia.pl
  • soulking 2018.04.06 [15:01]
    Ja niestety niezbyt mam wiedzę i doświadczenie w tym obszarze tematycznym... Dlatego też nie będę mógł pomóc...
    Podobno bratem bliźniaczym mądrości bywa u ludzi smutek.
  • gość 2018.04.06 [21:20]
  • gość 2018.04.06 [22:28]
    Dobry prawnik i voila! https://vindicat.pl/faq/jak-negocjowac-z-dluz nikiem/ Potem już tylko negocjowanie alimentów zostanie oczko.gif
  • olakwiat95 2018.04.10 [14:11]
    Mysle, ze dziecko musi sie przyzwyczaic do osoby ojca, a to nie jest takie łatwe i potrzeba na to trochę czasu...
  • ewag92 2018.04.11 [11:38]
    ojoj kiepsko. Zostaw go raz drugi z dzieckiem w domu samego to się nauczy oczko.gif !
  • tomciu86 2018.04.12 [00:18]
    Witaj powiem tak roznie jest z partnerami.Kiedys bylem w zwiazu z moja pierwsza miloscia wie w tedy ona16ja17lat bylismy para 2lata z przerwa miesieczna bo klutnie o pie**oly z jej strony gdzie prawie caly okres minol bez nich do czasu mianowicie ona gdzies tam poznala typa oczywiscie jako wierny swojej w swuadomosci do dnia dzisiejszego zaznacze mam to ze potrafie rozkminic wyczuc kobiete pod wzgledem czy wierna jest czy nie co i jak powiem wk****one byly bo przewidywalny bylem jestem.Ale co najwazniejsze w trakcie zwiazku moze nie do konca wszysto gralo w lozko ale patent tez byl tak sobie powiedziala ze lodzika zrobi jak nie pojde na neczyk najwazniejszy w zyciu dla kumatych chodzi o derby ja jej ze ok ale wyszlo jak wyszlo bylo ilo przyjemnue jej tez a i meczyk udany.Jesli chodzi o kobiety w lozku sa podzialki i tzw wspone rozmowy i potrzeby pragnienia.Ja rozmawiam ze swoja obrcna kobieta co i jak ze np uwielbiam jak podkresla wdzieki cialo seksapil a przytym jest zniewiesciala rowniez w kwesti slownictwa by sie dogadac w lozku i to co z niego i wnim typu suko d***** k***o ******ie rrzniecie c***u rzni mnie ssij obciagaj itd... by pozostalo miedzy wami w lozku tylko a nie przeniesione na dzien powszedni.Co w lozku to w nim zostaje a poza to normalnie.Bylem w roznych zwiazkach od mlodszych do starszych jak umnie to byla 10lat starsza chodz qjak spojrzalo sie to nie uwierzylem w to puki mi nie udowodnila wieku.I powiem ze nie poznalem i mysle ze kobiety obecne m ja skksepowanie jakies by ooddac sie fantazji uniesienia podnieceni.I powiem kocham uwielbiam jak kobieta zaczyna puescic od pocalunkow i do lodzika schodzac z wzajemnoscia by on ona dochodzili w sobie Odpowiem rowniez na to co mnie dreczylo.Kolega powiedzial seks w gumie to nie zdrad.Fat niby nie ale sam fakt ze bylo sie w c***e bzykalo to zdrada i tak sex w gumie dla obu ploci bez zabezpieczenia powinien byc czerpaniem wszelkiej przyjemnosci szacuku milosci pozadania i checi na wiecej .Bo ojcow mowiac mozna miec 10Matke jedna.Wiekszosc tzw lafnych seksownych itd kobiet dziewczyn w roznym wieku szuka lub chce miec ksiecia z bajki ok co z tego ba poczatku wielka milosc pokochala w sumie za wyglad a nie za osobowosc charakter i jak to wiadomo sory ale nic nie bedzie z tego a po miesiacu suchaj bedziesz tata wruc albo tez to alimety facet tez taki jest i tak tez mysli ale sa tak samo tacy chodz wyjatki tez zaliczam sie gdzie przetobulem od 18do 31lat dziewczyny kobiety.Jakby zapytac to albo nie dojrzale emocionalnie uczuciowo itd albo tzw mowiace ze zalezy im normalnie miod malina nie zdradajace ale po miesiacu albo zdrada bo chciala odejsc albo zechyba nie gotowa jeszcze to tzw da faceta pocieszycielki i da nich tez byl a potem pa z meskiej strony to bardziej to ze albo boj sie odpowiedzialnosci albo mysli ze ty ta jedyna 98procent kobiet facetow sie bawi soba bojac sie tej osoby faktycznie ktorej zalezy itd ale jest zlewana bo abo nie w typie albo co innego.Podstawa jest to inteligencha intelekt itd nie odda ci tego w zycju by dac okazac a kobieta kuci sie chce miec racje chodz czasem nie ma tez nie potr fi przyznac sie do bledu i zle jeszcze jej.Jwsli chodzi o seks to lepiej bez gumy jesli sie kocha bo jest kontakt czulosc przyjemnosc chec na wiecejj czesciej mozliwosc widzeia patrzenia na osobe tora kochasz pragniesz nie odpuscisz zaakceptjesz wady zalety czy dziecko co wazna dzieci pokochasz z akceptujwsz to ze rodzina to podstawa kolezanek kolegw sie nie ma w pracy bo wydaje sie k Demu ze to kumpel kumpela itd A potem d**a.A na koniec powiem ze licze na twoja odpowiedz inwecje slow krwatywnosc
  • gość 2018.04.12 [01:37]
    Wydobywaj kryptowaluty podczas przeglądania internetu! Zainstaluj dodatek do przeglądarki z tego linku i ciesz się wydobytymi bitcoinami już teraz! Zarabiaj bez wychodzenia z domu!
    https://getcryptotab.com/687296
  • gość 2018.04.12 [11:10]
    HALO, HALO TARNÓW!!
    Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą?
    Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne!
    Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny!
    Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie 
    Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893
  • gość 2018.04.13 [14:29]
  • gość 2018.04.13 [14:37]
  • gość 2018.04.15 [08:58]
    jak obecnie wygladatwoj zwiazek dalas sobie spokuj zostanieawilas gosci ktory umial dziecko zrobic ale by nie poczuc sie do obowizku domowego ny nawet podstawowe proste czynnosci ogarnac
  • gość 2018.04.15 [09:07]
    jesli nadal masz taka sytulacje lub cos o czym chciala bys porozmawiac z checia popisze doradze ci cos na wszelki temat możemy potozmawiac
  • paulinadrawska1990 2018.04.15 [14:57]
    po pierwszym dziecku chyba zawsze jest kryzys w małżeństwie
  • szular_marzena 2018.04.15 [16:00]
    mój maz radzi sobie super
  • adepel 2018.04.15 [19:40]
    hej
  • adepel 2018.04.15 [19:40]
    hej
  • berlar 2018.04.19 [11:55]
    hej
  • gość 2018.04.19 [12:06]
    HALO, HALO TARNÓW!!
    Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą?
    Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne!
    Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny!
    Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie 
    Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893
  • OTVARTA 2018.04.19 [15:11]
    Hej,
    z pewnością jako młode małżeństwo szukacie oszczędności. OTVARTA, nowy operator na rynku telefonicznym oferuje abonamenty już od 7,99 zł miesięcznie.
    Sprawdźcie naszą stronę!
  • slonko_twoje11 2018.04.22 [12:33]
    bardzo czesto faceci się wycofują jak pojawia się dziecko
  • szular_marzena 2018.04.22 [12:50]
    ZNAM TEN PROBLEM NIESTETY

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...