Odpowiedz na ten temat

Leniwy mąż a noworodek w domu

• czerwonamiśka 2017.09.25 [14:15]
    Faceci.. Zawsze taki był? Może ta sytuacja to dla niego nowość i niestety nie może się w niej jeszcze odnaleźć, może czas pomoże mu się wziąć w garść. A może to wielki test dla waszej relacji i okaże się jaki on jest naprawdę.
  • raczekun 2017.09.27 [22:01]
    Ja zawsze szukam porad na takie tematy w Internecie. Wydaje mi się, że jest to zdecydowanie najlepsze możliwe rozwiązanie.
    Jestem ubrany w smutek, śpię w smutku, trawię smutek, a on trawi mnie, poruszam się w przestrzeni w niewidocznej elektronowej kapsule smutku, ciągnąc za sobą smugę smutku.
  • gość 2017.09.28 [01:54]
    To pretensje do jego mamusi miej ze go tak wychowala.Tesciowa wszystko za syneczka robila i teraz Ty kobieto masz przesrane.Dzieciaka umial zrobic.A polulac i uspokoic nawet nie potrafi...Dno nie facet
  • gość 2017.09.29 [18:15]
    Pretensje sama do siebie bo nie angażujesz w życie związku. Mój jest przy każdym badaniu c*pki i porodach. Nie ignoruje go dlatego mi dużo pomaga w domu i przy dzieciach.
  • gość 2017.10.05 [23:58]
    cccccc
  • gość 2017.10.06 [12:29]
    Jak nie pomaga w domu to niech dorobi poza nim .
    Ciekawa oferta
    https://www.pracuj.pl/praca/kierowca-kat-b-wa rszawa ,oferta,5570653
  • kopnij w d**e, zrobił dzieciaka to niech sie zajmuje
  • gość 2017.10.07 [15:25]
    i co jeszcze facet ma zarobić na dom niańkę sprzątaczkę zajmować się dziećmi.
    a kobieta jest od wydawania pieniędzy HA HA HA od selfie,
    zrobić zakupy ( nowa torebka buty sukienka) bo od normalnych zakupów jest facet
    porozmawiać z koleżankami, oglądnąć serial
    i przede wszystkim od alimentów HA HA HA
  • tilliecolle 2017.10.09 [14:27]
    Wy macie obsesje na punkcie sprzątania!
  • gość 2017.10.09 [14:56]
    naprawdę nie wiem gdzie wy takich leni znalazłyście !!!
    mam 47 lat, jestem z 4-tym facetem, i każdy z nich potrafi i chciał zrobic codzienne zakupy i ugotować obiad !!
    2-ch z znich także zajmowało się dziećmi całkiem sprawnie!!
    z mojego doswiadczenia wynika, że jak chłop jest drętwy w łózku i nie wie do czego słuzą mu język i palce,
    to taki sam leń i kołek będzie w domu i w kuchni !!
    same jesteście sobie winne !!
  • Andrzej1980 2017.10.09 [17:50]
    Wy kobiety swoich facetów traktujecie jak konie pociągowe, które są od zapierd..nia, najlepiej 24 godziny na dobę. A niech tylko spróbuje wracając z pracy do domu się położyć na wersalce, to zaraz na niego krzyczycie i mu wynajdujecie na siłę robotę.
  • gość 2017.10.10 [03:00]
    Jestem dyrektorem w firmie, mam sporo obowiązków, ale czasem wypadałem z roboty żeby zawieźć żonę na zakupy bo choć ma prawo jazdy i świetnie prowadzi, nie lubi parkować dlatego ją podrzucałem. W domu ja prasuje zazwyczaj, ja zmywam i ja gotuję najczęściej. Odkurzanie i śmieci też. Kanapki dla dziecka do szkoły i kanapki dla żony, oraz zawsze ja robię kawę dla mojej żony. Zakupy spożywcze też ja wykonuję.
    Jestem ciotą pantoflarzem godnym pogardy, czy przykładnym mężem?
  • gość 2017.10.11 [18:35]
    Witam serdecznie
    Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie
    Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać!
    Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link:
    http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=762 15207
    i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 5 min.).
    Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł).
    Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.
  • gość 2017.10.11 [23:24]
    Czytam i czytam i z tego co zauważyłam, zdecydowana większość opowiada się albo za kobietą, albo za mężczyzną. Według mnie obie strony mają rację, ale także obie w pewnym stopniu się mylą. Rozumiem rozżalenie Pań, sama jestem kobietą, mamą dwóch urwisów, w tym młodszy synek ma zaledwie pięć miesięcy, a starszy dwa latka i wiem, co to jest poród, połóg i opieka nad maluchem, bądź dwójką, gdy nieraz brakuje Ci czasu, żeby zwyczajnie,po ludzku skorzystać z toalety. Rozumiem także mężczyzn, mój mąż pracuje nieraz do wieczora i chłopcami oraz domem automatycznie zajmuję się ja, nie mam serca już kazać mu trzepać dywanów czy szorować na kolanach podłóg, kiedy wraca nieraz późnym wieczorem zmęczony z pracy. Co nie zmienia faktu, że niedorajdą nie jest, chłopcami opiekuje się rewelacyjnie, a wokół siebie ogarnie i jeszcze zapyta, czy czegoś nie zrobić. Przed tym, jak zostaliśmy rodzicami byłam pedantką, księżeczki równiutkie, podłoga na błysk i odkurzanie pięć razy w tygodniu, ale kiedy w domu pojawiło się dziecko, potem drugie , te pedantyczne podejście naprawdę przeminęło. Nie doprowadzamy do sytuacji, gdzie kubek z soboty w następną sobotę nadal leży i pleśnieje w zlewie, nawet przy noworodku ciężko o aż takie niechlujstwo oczko.gif Nie wymagajmy od siebie zbyt wiele, nie da się przy płaczącym noworodku ugotować posiłku, wysprzatać mieszkanie na błysk, zrobić zakupów na tydzień i jeszcze wyglądać przy tym niczym po wyjściu spod prysznica, tak samo Panowie nie będą zarabiali pięniedzy zajmując się maluchem i sprzątaniem jednocześnie. Jak już jesteśmy rodziną, czyli rodzicami ale także partnerami, nie oglądajmy się na to, kto robi więcej a kto mniej. Facet owszem, ma pomgać w domu i przy dziecku, a kobieta ma obowiązek zachowywac się jak żona, a nie matka i zrzędząca kwoka usmiech.gif Sztuka kompromisu i nie utwierdzania się w tym, kto ma gorzej i licytowanie się, kto robi więcej usmiech.gif Na tym rodzina nie polega
  • gość 2017.10.12 [20:17]
    Też mam chłopa leniwca
  • gość 2017.10.12 [20:19]
    Ja mam chłopa leniwca dyrygenta
  • gość 2017.10.12 [21:37]
    Po porodzie mąż od razu wrocil do pracy. Dzień po wyjściu ze szpitala musialam sama z małym jezdzic 22 km przez tydzień do szpitala na pobieranie krwi (mial zoltaczke ) dziś ma rok i przez ten rok mąż ani razu nie wstal do niego w nocy, ani razu nie zaproponował żebym odpoczela np godzinę położyła się a on się zajmie dzieckiem choc wspomniałam mu kiedyś ze chcialabym usłyszeć taka propozycję. Rodzice daleko, ze wszystkim od początku muszę radzić sobie sama i to w obcym kraju. Do d**y sytuacja i nie oszukujmy się do d**y facet ! Jestesmy razem 12 lat i wlasnie zadaje sobie pytanie co ja z nim jeszcze robię ? Czuje się jak sprzątaczka, kucharka i kelnerka tego człowieka nic więcej... zrezygnowałam z pracy zeby malucha nie wysyłać do przedszkola bo jeszcze nie chodzi...
  • gość 2017.10.15 [21:50]
    Poprzedniczko- jakbym siebie słyszała. Dla mnie faceci,którzy zaczynają mieć małe dzieci to świnie. Mój też był fajny jak nie bylo dzieci a po urodzeniu już pierwszego dziecka to normalnie go nie poznawałam. Do dziś jest nie nazdany i nie taktowny, nie umie nic zrobić do końca, zawadza mi w życiu i denerwuje, nie szanuje mnie jako osoby i nie szanuje tego co mamy. Z niczego nie potrafi się cieszyć. Z dzieci się cieszy ale mną pomiata i gardzi. Myślę,że jest mu dobrze i na to tylko czeka aż wyjdę z dziećmi z domu ( dla dzieci na spacer, do parku, na zakupy itd) Faceci to egoistyczne świnie!!! Choć są wyjatki bo na placu zabaw tacy bywają którzy przyszli na plac z trójką dzieci jedno jeszcze w głębokim wózku i np 3 letnie i dwuletnie , hm i co nie da się??? Da się ale 90 % facetów nic nie umie i nic nie wie,gnoje jedne....
  • karolina344 2017.10.26 [00:24]
    Mysle ze to jak sie facet zachowuje i jaki jest (czy potrafi ogarniac wokol siebie itp) w duzej mierze zalezy od jego matki i od tego jak sie potem toczy jego dorosle juz zycie. Moj narzeczony to zloty chlopak, nie idealny oczywiscie usmiech.gif wiem ze jak trzeba to ugotuje obiad, daj mu przepis i ogarnie to. Nie lubi tego robic, tylko wtedy kiedy naprawde musi. Nie mam z tym problemu bo ja lubie gotowac ale wiem ze moge na nim w razie czego polegac. Lubie tez miec lad i czysto wokol siebie, tego niestety go "ucze", mianowicie na szczescie bierze przyklad z tego co ja robie. Kiedy wstajemy z lozka to na poczatku bylo tak ze tylko ja scielilam posciel ale po krotkim czasie zauwazylam ze on tez zaczal sie za to zabierac kiedy ja sie w tym czaaie ogarnialam. I raczej teraz jest tak ze ktores z nas zabiera sie za to kto ma dodatkowa chwile. Tak samo jest ze sprzataniem, ja np. scieram kurze i ogarniam rzeczy to on odkurza(robi to tak samo dobrze jak jausmiech.gif i myje podloge. To nie jest cos co lubi robic ale robi to zeby mi pomoc i zeby bylo szybciej. Jestem pod koniec ciazy i teraz mi mowi ze bedzie wstawal do dziecka w nocy itp. Mam nadzieje ze slowa dotrzyma usmiech.gif czas pokaze. Zreszta ja jestem taka osoba ze jesli za malo bd mi pomagal przy dziecku to z nim o tym porozmawiam. On jest taki ze nie staje okoniem przy tego typu rpzmowach tylko faktycznie o tym dyskutujemy.
  • Renfri2015 2017.10.26 [11:08]
    Mój mąż też jest leniwy, ale staram się mu na to nie pozwalać - wiercę mu dziurę w brzuchu, jak to się mówi, i jak mu powiem, żeby coś zrobił, to w końcu to robi... Nie możesz sobie pozwolić na to, żeby Ci w ogóle nie pomagała. Może łatwo mówić, ale zacznij od postanowienia, że się na to nie zgadzasz i i porozmawiaj z nim! A potem egzekwuj, wyznaczaj mu obowiązki
  • gość 2017.11.01 [15:50]
    brak motywacji, aby osiągnąć sylwetkę twoich marzeń ?
    1. zamów pakiet dzik lub pakiet dla kobiet nawww.igortreneronline.pl
    2. wyślij swoje zdjęcia "przed" i "po" przemianie
    3. weź udział w konkursie przemiana miesiaca nawww.igortreneronline.pl
    4. wygraj 10.000 zł
  • Erykami 2017.11.02 [10:28]
    Nikogo nie oceniam ale uważam iż powiększenie rodziny powinno być świadomą decyzją jeśli więc mąż i żona starają się o dziecko to liczą się z tym że dziecko będzie potrzebowało opieki 24h na dobę ze strony taty i mamy. Nie rozumiem więc jak człowiek który decyduje się na taki krok ma później wszystko w du...
  • gość 2017.11.02 [15:07]
    brak ci motywacji aby osiągnąć sylwetkę twoich marzeń?
    1. zamów pakiet dzik lub pakiet dla kobiet nawww.igortreneronline.pl
    2. wyślij swoje zdjęcia „przed” i „po” przemianie.
    3. weź udział w konkursie przemiana miesiąca nawww.igortreneronline.pl
    4. wygraj 10.000 zł !!!
  • gość 6 2017.11.02 [22:16]
    jeśli to przeczytałeś, to w ciągu 12h twoi rodzice umrą ! Aby tego uniknąć prześlij to jeszcze do 20 komen. Masz na to 10 minut . Nie wierzysz ? 12 stycznia 2009 r zginęli z niewiadomych powodów Adam i Agnie
  • oddpiotr 2017.11.03 [10:53]
    Jak tak czytam, to sobie myślę że wspaniały ze mnie mąż usmiech.gif
  • macherurek 2017.11.03 [20:33]
    Popytałbym o to znajomych. To się dość często sprawdza usmiech.gif
    Moje wspomnienia są tak wyraźne, że wręcz czasem się niepokoję czy starczy mi miejsca na zapamiętanie dalszego życia, skoro tak dobrze pamiętam przeszłość. To prawdziwy problem.
  • Fitness Security 2017.11.04 [15:35]
    choć czas nas goni nieubłaganie,
a ty bracie jesteś w kiepskim stanie,
i trenerów bez liku prosiłeś o pomoc,
lecz ciągle słyszałeś to samo zdanie-
„spadaj na drzewo za późno tumanie!”
to igor twój trener wyciąga dziś ręce,
podejmie wyzwanie i zmienić cię zechce!
usiądź wygodnie, odkorkuj szampana
od dzisiaj zaczyna się twoja przemiana!

masz dość niedziałających diet i planów treningowych?
zmień swoją sylwetkę raz a dobrze - nawet w ciągu jednego tygodnia!
    wejdź teraz na :www.igortreneronline.pl
  • pomidor13 2017.11.04 [19:35]
  • pomidor13 2017.11.05 [22:57]
  • Sunflower115 2017.11.07 [13:08]
    O ja pier..... Fajnie że mąż w ogóle wziął 3 tyg wolnego... Znam pary gdzie mąż nic nie robi a tylko kanapę wgniata. Z jednej strony, trzeba być wdzięczną że nie jest tak źle, ale z drugiej strony - przecież są mężowie bardziej pomocne i więcej robią to więc czemu autor nie ma prawa chcieć więcej?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...