Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Gość oliwka 23

jest ktoś na listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
Hej nie wiem jeszcze dokładnie czy to będzie listopad, bo dziś raniutko krew wykazała mi II tydzień, ale miejmy nadzieję , że tak.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia 23
wita ja też jeszcze dokładnie nie wiem ale bardzo bym chciała wszystko będzie jasne za pare dni . robiłaś test , po jakim czasie od stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia 23
ja też mam nadzieje że tak , to jest pierwszy miesiąc jak się staramy z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -- a kiedy miały.scoe
a kiedy miałyscie ostatni okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka23
miałam 2 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co zakładasz topik
jesli ostatnią @ miałaś 20 dni temu? bez sensu... przecież jeszcze nic nie wiadomo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
ja ostatni okres miałam 17 stycznia a test robiłam 19 lutego i 20 lutego robiłam Beta HCG wyszło I-II TYDZIEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co zakładasz topik
no to wielkie gratulacje - Gromiczka:) czyli topik można uznać za oficjalnie otwarty, bo już jedna pewna mama jest:) ale ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no to gratulację, dużo zdrówka życzę. Myślę, że jeszcze poczekasz na koileżanki, bo jeszcze dziewczyny na październik się pojawiają, ale cierpliwości. Odświeżaj topik, a wkrótce ktoś się pojawi. :) Zaczernij sobie nicka. Hehehe sama niedawno zakładałam topik sierpień 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Oliwka!Ja niestety myslalam ze dolacze tez do listopada ale chyba nic z tego.To byl moj 3 cykl staran i jak zawsze znowu 1 kreska.Mysle ze raczej test sie nie mylil bo zrobilam go w 28 dc przy cyklach 31 dniowych.Wyszla wyrazna jedna kreska i ani sladu po drugiej:(Powoli sie zalamuje.Ostatnio mam tez duzo problemow rodzinnych.Wszystko wali sie w jednym czasie.Sorki ze zajmuje forum w ktorym pojawia sie juz szczesliwe przyszle mamusie ale nie mam z kim o tym porozmawiac:(Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja to się nie staraj, tylko korzystaj z przyjemności, a napewno dzidziuś znajdzie sobie dobry czas żeby przyjść :). Im więcej luzu i myślenia, tym większe prawdopodobieństwo, że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja to wiem ale nie potrafie sie do tego zastosowac.Najlepiej jakby ktos te mysli wymazal mi z glowy:)Okok..ktory to juz tydzień?Tobie sie udalo za 1 razem? Oliwka kiedy testowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo78
witajcie też mam nadzieje dołączyć, to już 3 cykl starań, pozostały tylko 4 dni do terminu miesiączki wiec odezwę sie w połowie tygodnia.niestety...objawów nie mam a przy pierwszej ciąży od razu było wiadomo że się coś dzieje...zycze powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM maja85 jeszcze potrzekam 1 tydzien i zrobie test , mam nadzieje że zobaczę dwie kreski , to jest 1 miesiąć jak się staramy zobaczymy fajnie by było ale jak nic z tego nie będzie to się nie poddam , jak ktoś to powiedział fajna przyjemnosć . JA ciężkie dni w swoim małóżenstwie też niedawno przechodziłam ale nie ma jak szczera rozmowa to nam pomogło i teraz kochamy się jak nigdy , wiem że mam w meżu oparcie zawsze miałam . wspiera mnie i kocha to bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
No witam, ja mam też mały kryzys musiałam wczoraj psa oddać , bo mi gryzł wszystko łącznie wczoraj z kanapą, a do tego mój stan. Ale panowałam nad sobą i dziś rano zrobiłam teścik wyszły już prawie 2 mocne kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Wreszcie sie doczekalam tego topiku! Wielkie gratulacje dla tych juz pewnych i zacisniete kciuki za te robiace testy. Wita Was mama listopadowa 2007! Mam nadzieje, ze pozwolicie mi tu czasem zagladac :) W zamian za to sluze rada :) Ciaza to piekny okres, az mi sie lezka w oku kreci jak wspominam swoja... Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
migotka 86 zapraszamy serdecznie. Oliwka 23 trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej W środę ide potwierdzic moje dwa pozytywne testy i termin wychodzi mi na 31.10 lub 1.11 poydrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja w sobote testuje i mam nadzieje ze wtedy pelnoprawnie sie do was zaciagne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też w sobotę testuję i mam nadziejeże też będęmogła do was dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
Witam moje drogie, a ja wczoraj byłam u Pani doktor i nic mi nie wypatrzyła jeszcze, troszkę dziwne według niej to 6 tydzień bylby, a nic na USG nie widać, podobno tak się zdarza, ale już się troszkę wystraszyłam. Mam powtórzyć krew w poniedziałek i USG po tygodniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromiczka tylko sie nie stresuj, bo to nie pomoze a zaszkodzic moze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jestem w 3 tc:)wyliczylam sobie termin na 6 listopada..:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromiczka, lekarka liczy od terminu ostatniej miesiaczki, wiec jest 6 tc ale w rzeczywistosci zaplodnienie bylo później wiec bedzie jakis 4 tc, poczekaj jeszcze, tak wczesnie moze nic nie byc widac na usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo78
gratulacje dziewczyny!!!!!! ale macie sie super!!dwie krechy ja tez chcę!!!!! okres mialam dostac wcozraj i nie dostałam ale jakos w ciazy sie nie czuje.mam wrazenie ze mi sie cykl przesunal po prostu.odezwe sie bo chce zaczekac do soboty :) dbajcie o siebie:) i delektujcie sie kazda chwilka ciazy bo czas szybko mija, wiec co mowie bo moje jedno dzieciatko ma juz prawie 3 latka:)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rownież mam juz maluszka- moj synek ma 1,5 roku wiec mniej wiecej wiem co mnie czeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo78
oliwka, kamila a kiedy mialyscie ostatnia miesiaczke? ja 29 stycznia daffodile, gdybym byla w ciazy to termin mialabym na 6 lub 7 listopada....z jakiegos kalkulatora korzystalas? ustalilas juz termin wizyty u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam ostatni @ 3 lutego, cykle mam przewaznie 26-dniowe. Ale dzisiaj mimo wszywstkich objawow, boli mnie podbrzusze od poludnia tak delikatnie, wiec chyba jednak to nie ten cykl... Jutro rano lece do apteki po test zeby sie upewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×