Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lokówka

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny możecie mi polecić jakąś lokówkę. Używam od czasu do czasu. Co myślicie na temat tych automatycznych czy warto? Bo jednak trochę kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepsza lokówka to ta stożkowa. Robi fajne i loki i fale. Możesz sama ustalić grubość pukli. A te automatycznie to s**t. Pracowałam w sklepie ze sprzętem AGD i testowałam różne urządzenia do włosów i moim zdaniem ona niesamowicie plącze włosy i bardzo długo trwa kręcenie nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedź. Właśnie moja fryzjerka zawsze też tej stożkowej używa. Chciałam taka automatyczna za 300 zł, ale tam robi tylko jeden rodzaj loków, a znowu jak ma jakąś nakładkę do zmiany rodzaju loków to od razu ponad 400-500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam tydzien temu lokowke stozkowa, bardziej z ciekawosci niz potrzeby. Na ebayu za grosze- dokladnie 17zl (remington)- ktos dostal, uzyl i mu sie nie spodobala to pchnal dalej ;) bardzo latwa w uzyciu, nawet dla mnie- ukladam wlosy moze z 3-4razy w roku :) moze sprobuj z drugiej reki i zobaczysz czy ci podpasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od Twoich włosów i efektu jaki chcesz osiągnąć. Automatycznej raczej nie kupuj - wbrew pozorom opanowanie zwykłej nie jest jakieś trudne (ja uczyłam się z youtube), a w cenie automatycznej możesz mieć kilka ręcznych o różnych grubościach. Na poczatek też polecam stozkowa. A jak będziesz mieć jakąś inna to polecam używać i tak jak stozkowej czyli nawijac ręką zamiast obracania lokowka i nie używać klipsa do trzymania włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lussiavv
ja mam automatyczną curl secret z sensorem temperatury, robi pierwszorzędne loki, które trzymają się bardzo długo, przetestowąłam to jużna kilku weselach, sensor dba o nie przepalanie włosów :) lokówka jak dla mnie kapitalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×