Odpowiedz na ten temat

łóżko piętrowe czy dwa osobne?

• dagusia82 2015.02.24 [17:19]
    Niedługo planujemy remont w pokoju córek. Nie wiem czy kupić im 2 łóżka osobne mniejsze czy większe piętrowe. Starsza ma 6 lat, młodsza 2.5 z piętrowym byłoby więcej miejsca w pokoju bo muszę tam zmieścić biurko ( a docelowo 2) szafę jakiś regał a pokój nie jest taki malutki 3,8×3.3) ale nie ustawny bo jedna ściana to okno z balkonem. Boje się trochę tego piętrowego czy młodsza nie będzie tam wchodzić na górę i skakać czy się wyglupiac? A jak wy uwazacie?
    Martynka ur. 05.02.2009 Dominika ur. 18.09.2012
  • gość 2015.02.24 [17:22]
    poszukaj piętrowego, które z czasem można podzielić na dwa osobne. Jeśli jest drewniane to nie będzie problemu. Ale może znajdziesz gotowca.
  • samodzielna mamusia 2015.02.24 [19:01]
    Polecam zajrzeć na bloga samodzielnej-mamusi na blogspot ciekawe porady i kilka słów otuchy dla każdej mamy usmiech.gif
  • dagusia82 2015.02.24 [21:22]
    Może jeszcze któraś mama się wypowie?
    Martynka ur. 05.02.2009 Dominika ur. 18.09.2012
  • wifigdańsk 2015.02.24 [22:04]
    weisz, co ja mma coreczki w identycznym wieku tyle ze o pol roku mlodsze od twoich ale ta sama roznica wieku. i tez pewnie mnei to czekausmiech.gif
    ja mysle ze to zalezy od samcyh dziewczynek czyli np głownie od starszej jakie ona ma zdanie? bo juz dzieci w tym wieku potrafią okreslic. i tez na pewno sama wiesz czy twoja mlodsza jest taka ostrozniejsza czy taka bardziej szalona ze mogłaby się wspinac i spasc.
    u mnie jest tak,ze starsza juz sama wola o to łozko pietrowe. i tak mam zamiar po sezonie sie za to zabrac. a co do mlodszej się nie obawiam bo jest bardzo ostrozna. pomimo niecąłych 2 latek sama juz wie gdzie moze wejsc co jest bezpieczne. takze musisz poobserwowac dzieci bo to głownie od ich charakteru,woli i zdolnosci, zależy.
  • gość 2015.02.25 [00:28]
    Ja sporą część dzieciństwa miałam piętrowe, potem, w późnej podstawówce zmienili rodzice na 2 osobne składane w fotele. Przy drugiej opcji było wbrew pozorom więcej miejsca niż przy łóżku piętrowym. Młodszy brat zawsze chciał spać na górze, nawet psa próbowaliśmy tam sprowadzić a do najmniejszych nie należał.... poza tym przy łóżku piętrowym pościel zostaje na łóżkach, jak ładnie nie byloby poscielone to zawsze pozostawia pewien posmak nieładu. Ale to tylko takie spostrzeżenia osoby która przez lata żyła w pokoju z rodzeństwem na piętrowym łóżku. moim zdaniem dość słaby patent, dużo lepsze są łóżka składane w formę foteli w ciągu dnia wnętrze jest wtedy dużo praktyczniejsze
  • spirito8 2015.10.28 [14:12]
    Teraz na rynku jest dużo łóżek w różnych rozmiarach, zarówno piętrowych jak również zwykłych. Mi osobiście bardziej się podobają piętrowe i kupiłam sobie takie http://www.babymeble.pl/lozka-pietrowe-k89/ ładne i wygodne.
  • H helix 2015.10.28 [15:21]
    Ja bym jednak wybrała 2 osobne rozkładane łóżka.
  • zaradniejszy 2017.08.02 [23:43]
    Raczej dwa osobne, łóżka piętrowe budzą pewne obawy rodziców, można za miast tego wybrać łóżko podwójne z wysuwanym materacem http://krytykuje.blogerki.pl/2017/06/22/lozko -dla-dwojki-dzieci_faigc.html
  • gość 2017.08.03 [08:23]
    A ja polecam antresole. Pol roku temu kupilam swoim dzieciom. Na gorze spi jedno dziecko a na dole zamiast standardowego lozka dalam skladana kanape. Po poscieleniu robi sie wiecej miejsca i jest gdzie usiasc

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...