Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dagusia82

łóżko piętrowe czy dwa osobne?

Polecane posty

Gość dagusia82

Niedługo planujemy remont w pokoju córek. Nie wiem czy kupić im 2 łóżka osobne mniejsze czy większe piętrowe. Starsza ma 6 lat, młodsza 2.5 z piętrowym byłoby więcej miejsca w pokoju bo muszę tam zmieścić biurko ( a docelowo 2) szafę jakiś regał a pokój nie jest taki malutki 3,8×3.3) ale nie ustawny bo jedna ściana to okno z balkonem. Boje się trochę tego piętrowego czy młodsza nie będzie tam wchodzić na górę i skakać czy się wyglupiac? A jak wy uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj piętrowego, które z czasem można podzielić na dwa osobne. Jeśli jest drewniane to nie będzie problemu. Ale może znajdziesz gotowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielna mamusia
Polecam zajrzeć na bloga samodzielnej-mamusi na blogspot ciekawe porady i kilka słów otuchy dla każdej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
weisz, co ja mma coreczki w identycznym wieku tyle ze o pol roku mlodsze od twoich ale ta sama roznica wieku. i tez pewnie mnei to czeka:) ja mysle ze to zalezy od samcyh dziewczynek czyli np głownie od starszej jakie ona ma zdanie? bo juz dzieci w tym wieku potrafią okreslic. i tez na pewno sama wiesz czy twoja mlodsza jest taka ostrozniejsza czy taka bardziej szalona ze mogłaby się wspinac i spasc. u mnie jest tak,ze starsza juz sama wola o to łozko pietrowe. i tak mam zamiar po sezonie sie za to zabrac. a co do mlodszej się nie obawiam bo jest bardzo ostrozna. pomimo niecąłych 2 latek sama juz wie gdzie moze wejsc co jest bezpieczne. takze musisz poobserwowac dzieci bo to głownie od ich charakteru,woli i zdolnosci, zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sporą część dzieciństwa miałam piętrowe, potem, w późnej podstawówce zmienili rodzice na 2 osobne składane w fotele. Przy drugiej opcji było wbrew pozorom więcej miejsca niż przy łóżku piętrowym. Młodszy brat zawsze chciał spać na górze, nawet psa próbowaliśmy tam sprowadzić a do najmniejszych nie należał.... poza tym przy łóżku piętrowym pościel zostaje na łóżkach, jak ładnie nie byloby poscielone to zawsze pozostawia pewien posmak nieładu. Ale to tylko takie spostrzeżenia osoby która przez lata żyła w pokoju z rodzeństwem na piętrowym łóżku. moim zdaniem dość słaby patent, dużo lepsze są łóżka składane w formę foteli w ciągu dnia wnętrze jest wtedy dużo praktyczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H helix
Ja bym jednak wybrała 2 osobne rozkładane łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam antresole. Pol roku temu kupilam swoim dzieciom. Na gorze spi jedno dziecko a na dole zamiast standardowego lozka dalam skladana kanape. Po poscieleniu robi sie wiecej miejsca i jest gdzie usiasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Antresola dla jednego dziecka jest fajna. W przypadku dwójki lepsze będą tego typu http://martimeble.pl/22-lozka-pietrowe-dla-dzieci łóżka piętrowe. Są wygodne i nie zajmują dużo miejsca. A pokoje dziecięce najczęściej do dużych nie należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniahanka112
My zdecydowaliśmy się na piętrowe i ofertę https://lozka.net.pl/firm-pol-1142347122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.html Łóżeczko piętrowe to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy mają dwójkę dzieci, lecz pokój, który dzielą ich pociechy, jest niewielki. Wysokie lóżko piętrowe jest złożone z dwóch łóżek umieszczonych bezpośrednio nad sobą. Istnieją modele, w których liczba poziomów jest większa, jednak ze względu na wygodę użytkowników oraz wysokość przeciętnego pomieszczenia w pokojach dziecięcych zazwyczaj wykorzystywane są łóżka dwuosobowe. Ważnym elementem piętrowego łóżka jest drabinka albo schodki, które umożliwiają wchodzenie i schodzenie z górnego poziomu mebla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×