Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Szymona i Kingi

Macie już choinkę? 10.12? Czy za wcześnie? Jeśli nie to... Kiedy ubieracie?

Polecane posty

Gość Mama Szymona i Kingi

Pytam mam z małymi dziećmi, którym b. zależy i które nalegają :) Jako, że mieszkanie mam już gotowe i wysprzątne zastanawiam się czy dziś (sobota - 9.12) nie ubrać już choinki. Dzieci szczerze na to liczą, a jednak zastanawiam się czy 2tyg przed świętami to nie za wcześnie??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien przed Wigilią albo w Wigilię. To ma być coś specjalnego na święta a nie banalna dekoracja, która do świąt się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Wigilię Ludzie co się z Wami dzieje?! Naprawdę aż tak daliście się już ogłupić i wyprać sobie mózgi? Wszystko już i na teraz? A dzieciom własnie najlepiej zrobi oczekiwanie. Człowiek się musi uczyć od małego, że w życiu nie dostaje się tego czego się chce od razu. To jest właśnie droga do rozbuchanego konsumpcjonizmu, życia na kredyt itp. Bo trzeba już,w tej chwili. Bo tak chcę, bo, cytując reklamę "jesteś tego warta", bo "zasługujesz na to"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam juz ubraną! A co! Na pniu! stoi sobie taka ze szklanymi bombkami, drewnianymi zawieszkami i porcelanowymi, suszoną pomarańczą i piernikami. Jest piękna i mam zamiar sie nią nacieszysz chwilę dluzej niz dzien przed wigilią a po dwóch tygodniach ściągnąć bo akurat robie urodziny i potrzebuje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupię i ubiorę dokładnie w przyszłą sobotę tj.16.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jade kupic dzisiaj i juzbede wieczorem ubierac , nie bede miala czasu pozniej ubrac choinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy już ubraną. Co roku z córką ubieramy na Mikołaja. Nie widzę w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dzien przed wigilia. Bez przesady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn w pokoju ma swoją małą choinkę już ubraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choinka ma być czyms specjalnym na święta, dlatego ubiera się na wigilię albo dzień przed! Do świąt już się znudzi. A poza tym co wy macie z tymi dziećmi i ich zniecierpliwieniem? To wy jesteście rodzicami i macie uczyć a nie ulegać we wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedzial ze ma byc czyms specjalnym ? Chcesz ubieraj w wigilie inni niech sobie ubieraja kidy chca i maja czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Szymona i Kingi
Hmmm, ale my nie spędzamy świąt w domu. Jedziemy już dzień przed świętami do moich rodziców w góry więc ubranie choinki w ten dzień mija się z celem. Kiedyś tak zrobiłam, że ubrałam dzień przed i nawet nie zdołalismy się tą choinką nacieszyć :( Mimo Waszych odpowiedzi ubierzemy choinkę dziś :) Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ubieramy dzień przed Wigilia. Ale może dlatego, że w domu u rodziców tak było. Ale jak dzieci bardzo tego chcą to co to za problem. Nie słuchaj innych tylko zrób jak uważasz. Jak patrzę po blokach to niektórzy już mają wystrojone balony. Skoro w sklepach i w tv tak celebrują już święta to dlaczego nie możesz sobie ubrać choinki. Magda Gessler już ma ubrana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zawsze ubieramy pierwszego grudnia i rozbieramy pierwszego lutego. Tak było u mnie w domu od zawsze. Męża pytałam jak było u niego to zrobił zamyśloną minę i powiedział, że nie wie, że nie przywiązuje wagi do tego, więc zapytała co by było gdybym nie ubrała choinki na święta to wzruszył ramionami i powiedział, że pewnie by nie zauważył:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ubieramy za tydzien i sama nie moge sie doczekac tych lampek migajacych kiedy leze pod kocem w zimowy pochmurny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam bo w domu dzieci nie mam.Będę ubierał z cudzymi dziećmi w ich domu.Prosta sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też ubieramy dziś :D właśnie zaraz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sobotę przed wigilią bo jest bardzo duza i trochę mi zejdzie z ubraniem jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przyszłą sobotę ubieram choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaraumyslow
Od 20 lat choinke ubieram ZAWSZE 6 grudnia (żywa w doniczce ) Tak samo uczę moje dzieci . Choinka cieszy mnie tylko przed świętami .Po świętach mnie wk... i nie ma żadnego uroku . Rozbieram 6 styczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choinkę ubiera się w Wigilię i koniec kropka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hehe bo co ? u mnie ubiera sie na poczatku grudnia i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie od chyba 15 lat nie ma choinki normalnej bo każdym ma to w d***e. I co wy na to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam ,mam renomt i jeszcze długo będę sprzątać ,młodszy syn ma w pokoju choinkę postawił ja przed 6gr.Duża choinka najwcześniej stanie gdzieś 22-23 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wigilię, po co wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wy tępe strzały rozumiecie, że autorka wyjeżdża przed świętami??????!!!! Jak ma k*****a ubrać w wigilię jak już przed wigilia jej nie będzie!! Kiedy ma się nacieszyć choinką??? Zwłaszcza dzieci :) Ja już bym ubrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś My też wyjeżdżamy i dlatego choinki u nas nie ma i nie będzie. Będzie u moich rodziców, gdzie spędzimy święta, wspólnie będziemy ubierać dzień przed Wigilią :) To jest właśnie magia świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam od 6 grudnia. Piękna, magia świąt w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Choinka ma być czyms specjalnym na święta, dlatego ubiera się na wigilię albo dzień przed! Do świąt już się znudzi. A poza tym co wy macie z tymi dziećmi i ich zniecierpliwieniem? To wy jesteście rodzicami i macie uczyć a nie ulegać we wszystkim. X Też coś. Mi nigdy się nie znudzi. W mojej rodzinie zawsze ubieralismy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×