Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa żona sierpnoiwa poradzci

makijaż ślubny

Polecane posty

Gość nowa żona sierpnoiwa poradzci

witam dziewczyny. Chcę sama malować się na ślub-poradżcie dobre trwałe nie rozmazujące się kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
hej kobieto- to jest topik ociążach i macieżyństwie- o makijaż gdzie indziej sie pytaj chyba że jesteś w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakaka
ja poszlam bez makijazu i wygladalam pieknie a tak poza tym to jak jest w ciazy to ma prawo tu pisac a jak nie to juz topik zakazany??? Bzdura!!!! Ciezarne to sekta jakas czy co!! Puknij sie w łeb!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
sama sie puknij kakkakkakaka miałam na myśli ,że na innym topiku znalazła by fachowe porady a nie u ciężarnych pyta sie o makijaż ślubny przecież jest oddzielny topik o ślubie atam piszą o kosmetykach i makijażach do ślubu! wcale nie zabraniam jej tu pisać tylko sie zdziwiłam że akurat tutaj pyta o te sprawy!pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakaka
wyraźnie jej zaznaczyłaś "chyba że jestes w ciąży" co oznacza zapewne wg ciebie: nalezysz do elity buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo,nowa żono a ja Ci powiem,że mnie malowała przyjaciółka cieniami z INGLOTA i są super.Nic się nie rozmazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialam ....
fluid loreal true match - naprawde polecam do wykonczenia makijazu i zeby sie nie blyszczec od kilku lat uzywam sypki puder inglota - na slub tez super , cienie polecam loreala - drogie - ale potem na baaardzo dlugo wystarcza. mialam slub w bardzie cieply dzien = i bylam bardzo zadowolona. mialam jeszcze satynowa baze pod makijaz - ale nie wiem czy jest to konieczne jezeli masz dobry podklad. pozdrawiam . ps. to ze jestem w ciazy oznacza ze nie moge jej udzielic rady?? przeciez 3/4 kobitek na tym forum powychodzilo za maz!! oj ludzie ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loom
INGLOT rzeczywiście jest świetny :) Mega wybór i Mega wytrzymałość... Ja się sama malowałam na studniówkę... parę lat temu :P i pięknie mi to wyszło, a koleżanki, które do makijażystek się powybierały nie były tak ładnie umalowane :D W domu jest spokój i można 1000 wersji makijażu wypróbować i coś wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam makijażystkę... ja po makijażu próbnym wyglądałam \"jak idź stąd\" ;) Polecam tusz do rzęs Bourjois (potocznie zwana beczułka) - ślicznie wydłuża rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×