Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urwiskowa mama

małe Baranki

Polecane posty

Gość urwiskowa mama

Mam w domu synka spod znaku Barana i nie wiem na "kogo" wyrośnie. Na razie nie mam chwili spokoju a podobno może być gorzej. Proszę mamy z doświadczeniem o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konewka
Tak małe baranki są baaardzo żywe, mój nauczył się chodzić jak miał 9 miesięcy i nie mogę nawet na chwilę spuścić go z oka. teraz chodzi do przedszkola ma już dziewczynę /ale teraz to chyba normalne dzieci szybko zaczynają/ i panie mówią że najbardziej rozrabia z całej grupy. Ale jednocześnie szybko wszystkiego się uczy, piosenki , wierszyki rzaden problem dla niego. Być mamą baranka to nie byle co, trzeba mieć durzo cierpliwości i być na wszystko przygotowaną. Mają swoje zdanie i na pewno krzykiem nic się nie poradzi. Pozdrawiam wszystkie mamy małych baranków rzyczę dużo radości z pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mamą małej Baraniczki. Każdy dzień moja córka wykorzystuje w pełni. wulkan energii i skarbnica najberzdiej dziwacznych pomysłów, a ma dopiero 2,5 roku. Czytałam, że dzieci spod tego znaku są bardzo energiczne i potrafią osiągnąć upragniony cel i jeśli popatrzę na swoich znajomych spod tego znaku, to rzeczywiście tak jak. Wg. mnie jeden z najlepszych zanaków. Żeby było śmiesznie moja mała urodziła się 1 kwietnia. Pozdrawiam i zbieraj siły (ostro się nabiegasz) i trenuj oczy (żeby się sprawnie wkoło głowy kręciły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziamamaKarolka
mój mały Baranek jest taki spokojny! ma dopiero pół roczku nie straszcie ze to sie zmieni :) Jest rozkosznie spokojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×