Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamacorki

Mam 13 letnia córke jest ona egoostyczn agresywna

Polecane posty

Gość Mamacorki

Ma ona13-14 lat jest w 7 klasie zawsze miała się dobrze lubi bardzo odrabiać w klasach 1-3 była bardzo wyzywana przez uczniów przez to że była troszkę grubszą oczywiście że coś z tym robiłam chodziłam po nauczycielach ale to nic nie dawało w końcu ok rok temu jak była w 5-6 klasie stała się niesforne egoistyczna nie obchodzi ją nic rozumie bunt buntem ale ona już doprowadza mnie do płaczu ja zabieram jej telefon za karę ona mi to wyrywa i szarpie się ze mną i niego ja jej mówię że nie chce już rozmawiać to ona idzie za mną i drąży temat i tak prze 2-3 godziny ja już siły na nią nie mam dopiero jak doprowadzi mnie do szału i kompletnego płaczu uspokaja się na jakiś czas i za chwilę znowu drąży temat nie rozumie słowa nie ze np mamo mogę wyjść powiem nie to ona zaczyna akcję do szkoły chodzić nie chce bo nie nauczyciela nie będzie się podporządkowywac mi też dopiero jak jest jej ojciec to jest spokojna bo przed nim respekt mnie w ogóle nie szanuje przeklona do mniei szantarzuje mnie co ja mam robić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupic słownik, jestes analfabetką i do tego nigdy nie słyszałas o przecinkach? Dzieci sie wychowuje dawaniem przykładu, a nie wyszarpywaniem telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka ma kompleksy i próbuje reagować złością. Rozmawiaj z nią - ona tego potrzebuje i być może to jest jej sposób okazania tego, takie wołanie o pomoc. Nie krzycz na nią, nie zabieraj telefonu. Spróbuj z nią usiąść i porozmawiać. Zapytaj dlaczego się tak zachowuje, postaraj się potraktować ją na równi, tak aby mogła ci zaufać i otworzyć się przed tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×