Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam troje dzieci! To dla mnie ważniejsze niż jędrne i piękne ciało!

Polecane posty

Gość gość

A mój mąż kocha moje ciało, celebruje każdy centymetr. Szanuję mnie i okazuje wdzięczność za to że urodziłam mu dzieci! Dziewczyny, które jesteście dumne że macie dzieci - Wyrazy szacunku! Jesteście najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko fantastyczne podejście! Też jesteś najlepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuci cie jeszcze :D nikomu studnia nie jest potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już od razu studnia. Weźcie skończcie te pierdy o rozwalonych cipkach po porodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam jedno i drugie ; ) dzieci i jędrne ciało. Piona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam i dzieci i piękne i jędrne cialo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha w jakiej wy wyimaginowanej utopii zyjecie :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie rozciągnięty u brzuchów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie macie rozciągnięty u brzuchów? x jasne, że mają tylko im wstyd ze są zapuszczone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalinka
Nikt tu nie mówi, że trzeba się od razu zapuścić na cełego bo ma się dzieci. Ja ma póki co 2 staramy się o trzecie, nie mam parcia na wygląd modelki i owszem dzieci są najważniejsze, le też nie jest tak że nic o siebie nie dbam, trzeba znaleźć złoty środek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, jakby naprawdę tak było to nie musiałabyś się tym chwalić po necie. Ale po to też jest ten net, żeby w nim pofantazjować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietam jak kiedys pracowalam z taka babka,ktora byla naprawde szczupla.Az nie moglismy uwierzyc jak powiedziala nam,ze ma dwojke dzieci (jedno w wieku przedszkolnym a drugie szkolnym).Nic nie bylo widac po niej.A no sa takie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dojrzały facet
Moja żona ma trzech synów w tym jednego dorosłego, sama ma 41 lat, jest piękna i niezwykle seksowna. Uwielbiam ją za osobowość, wygląd i temperament, i przy każdej okazji obsypuję jej ciało pieszczotami. A jeden z najprzyjemniejszych małżeńskich rytuałów to kiedy ona przychodzi po kąpieli i prosi żebym powcierał jej w całe ciało krem ujędrniający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka, żeby nie było że jestem jakieś monstrum:-) 164cm 62kg, brzuch wisi, rozstępy na pośladkach i udach. Moje dzieci są tego warte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dojrzały facet Dziwne żeby nie wróciła do formy po tylu latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuuuu. ja mam 170cm i 59 kg,a to duzo. bleh :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalinka
brawo autorko, jest ok :) Ja mam 166 wzrostu 64 kg, też mam rozstępy i brzuszek nie tak piękny ja za młodu, ale ma on na koncie fajna historię której za nic bym nie zmieniła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Blee, wstręt na Kłoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.google.pl/search?q=po+ci%C4%85%C5%BCy+zosta%C5%82a+mi+niedowaga+blog&client=ms-android-orange-pl&hl=pl&source=android-browser-type&v=200400000&prmd=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjl1NP3xrXTAhVFL1AKHe0cCv84ChD8BQgFKAE&biw=320&bih=508#imgrc=acLybzXaQmLtFM:&spf=159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamamalinka To podobnie wyglądamy! Przesyłam uściski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dojrzały facet
Po ilu latach? najstarszy syn ma ponad 19 lat, ale najmłodszy - dopiero niecałe 6 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Blee, wstręt na Kłoda! x buahaha ta kłoda od 10lat ćwiczy lekkoatletyke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra zawsze była bardzo szczupła, ja z tez jestem, ale jeszcze nie rodzilam, a ona po trzech porodach ma figurę 20 latki, może ja też będę tak miała, po prostu dobre geny mamy ;) też się każdy dziwi kto jej nie zna, że trzy porody miała, żadnego brzucha ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalna, normalna, normalna, tak czymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalinka
Ja za dwa dni robię test, ciekawe czy się udało :) To było pierwsze podejście więc bez paniki ale fajnie by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po dziecku cialo praktycznie sie nie zmienilo. Wszystko szybko wrocilo do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwie ciaze za soba, rozstepy i rozciagnieta skore na brzuchu, bo w ciazy brzuchy wielkie, duze dzieci, ja malutka z za waska miednica, wiec wygladalam w ciazy na bliznieta. Maz ma podobne podejscie, jak facet autorki, ale mi wyglad spedza sen z powiek, stracilam pewnosc siebie. Mam straszny problem z garderoba, bo jesli spodnie w tylku sa dobre, to nie moge zapiac w pasie przez flak. Sukienki odcinane pod biustem mnie ratuja tyle, ze mam za duze piersi, ktore dopne dopiero w rozmiar 40-42, ale wtedy dol wyglada jak worek, bo z palcem w d wchodze tylkiem w 36-38. W ciazy wygladem sie nie martwilam, wazne byly tylko dzieci. Ja wiem, ze powinnam sie cieszyc ze zdrowia pociech, ale chcialabym tez czuc sie kobieta. Dzieci kiedys dorosna a ja zostane z paskudnym, wiszacym flakiem ze skory a przeciez skoro teraz to wyglada wstretnie a mlodsza przeciez nie bede, to za 10 lat bedzie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalinka
musisz zacząć ćwiczyć jak chcesz się poczuć lepiej, może nie będzie tak jak kiedyś, ale na pewno będzie lepiej niż jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faacettt
do gość dziś Brawo za szczerość. Niektóre Panie próbują poprawić sobie humor, pisząc, że brzuch wisi, ale mąż akceptuje i kocha, że brzuch nie najważniejszy bo najważniejsze, że są dzieci. OK ja się zgadzam z tym, że akceptacja jest bardzo ważna, ważne są dzieci, ale sorry wygląd też jest ważny. Trzeba się dobrze ze sobą czuć. Jeśli ktoś uważa, że rozstępy, wiszący flak i inne pociążowe sprawy są OK to ma coś z głową. Moja Żona jest obecnie w ciąży, była szczupła przed ciążą, nie wiem jak będzie wyglądać po. Bardzo się o to martwi, dba o siebie, pilnuje co je i ile je. Mimo tych zabiegów nie wiadomo jak to się skończy, dlatego jeśli tylko będzie chciała to nie mam nic przeciwko, żeby poszła na plastykę brzucha. Nie ma co się flakiem na brzuchu radować, trzeba się go pozbyć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamamalinka trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×