Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość Kasiur88

Dziewczyny skoro stare forum sie wiesza to zapraszam na nowe :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meldujemy się! :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Witam witam :) Dziewczyny ide dzisiaj na wesele mam nadzieje ze malemu nie bedzie przeszkadzala glosna muzyka :( ? Planuje usiasc gdzies daleko od orkoestry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Moj bardzo lubi dzwiek organow w kosciele, wiec mysle, ze bedzie dobrze- udanej zabawy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej zabawy:-) masz wygodne buty? Maluszek w brzuchu też zatańczy:-) baw się dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Wyżej to ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Jestem i ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie pij:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dziewczyny, czy mierzycie sobie obwod brzucha? Ja dzis pierwszy raz zmierzyłam i szok. W biodrach przybrałam prawie 10 cm, na wysokosci pępka ponad 20, ale i tak szersza jestem w pupie, niz w brzuchu. W udach po 5 cm na plusie, a biust tylko 6. Nie zdawałam sobie sprawy ze tak od pasa w dol sie roztyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Ja zgubiłam taśmę krawiecką:-) przybyło mną w sporo już i w biodrach i w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
cześć dziewczyny. wyobraźcie sobie ze ja pierwszy raz zmierzyłam obwód brzuszka w połowie maja i mialam 93cm. i co miesiąc jak mierzyłam miałam caly czas tyle samo. pod koniec lipca było 94cm j nadal tyle samo mam jak mierze. widzę że brzuszek robi się większy a cm stoją w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 28t6d
To u mnie brzuch ponizej 90 a w pupie prawie metr :) Jaka macie pogode? W mazowieckim leje od rana, wszechobecna sennosc panuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
U nas też pada i pada, oj żeby tak się nie utrzymała zbyd długo ta szaruga bo chyba w depresję popadniemy. Moja Gabrysia teraz ma anginę:-( całą noc wymiotowała, chyba zaraz zasnę na stojąco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Nie wiem o co chodzi, ale mam dzis uczucie takiego silnego ucisku w brzuchu w plecach, w plucach, jakbym nie miala juz tam milimetra wolnej przestrzeni. Mały sie rusza, ale kazdy ten *******ie niemal boli. Od dwoch dni mam dosc silne problemy zoładkowe, a dzis czuje sie jakbym dosłownie spuchła od srodka. Wziełam nospe, ale nie pomogła za bardzo. No własnie, bol nie do konca, ale rozpieranie i brzuch co chwila twardy jak kamien... Leze i odpoczywam, czekam az przejdzie... :( Dawno sie tak fatalnie nie czułam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Ruch niemal mnie boli* nie wiem czemu to ocenzurowano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1003, spokojnie, spróbuj się wyciszyć i nie denerwować. Od kłopotów żołądkowych tak może być. Ja też tak miałam niedawno, nawet nie mogłam z boku na bok się przekręcić :-( MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Miałam juz dobrze ulożone dziecko i znów mam poprzecznie, podjechał mi pod same żebra i jak postawił mi sie brzuch, to podbrzusze puste, a wysoko całe ciałko się uwypukliło, minimalnie na skos schodziło z jednej strony, dziwny widok. Nie wiem czemu tak sie upiera, skoro natura wymyśliła, zeby rodzić sie do góry nogami. Pewnie stad te dolegliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojniutko! Jeszcze ma miejsce w brzuszku. Może tak mu teraz wygodniej, na pewno jeszcze się ułoży do wyjścia:-)MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dzieki MM, panika mi się właczyła, czasem sie zastanawiam jak w ogole dam rade urodzic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz radę, będzie dobrze. :-) ja też mam takie kryzysy i czasem mi ciężko z moimi myślami, ale musimy się trzymać! MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Chwile temu zaczeły mnie bolec piersi, nie bolaly od 1 trymestru i co? Juz mam pierwszy pokarm. Wczoraj sprawdzałam i nic, a dzis jest. Dziwnie mi z tym. Ogolnie dziwnie sie czuje jakos, nie wiem jak to okreslic. Musze sie ogarnac, a ze jestem dzis caly dzien sama w domu- zostajecie mi Wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Hej, ja po weselu wszystko ok siedzialam za stolem jak kolek bo ciagle twardnial mi brzuch i poszlam o 23 do domku... :D gosc jak to sprawdzilas czy masz pokarm nacisnelas na sutka czy jak ?:) ja zaczynam coraz bardziej sie stresowac i martwic ze z niczym nie zdarze :( pogoda u mnie beznadziejna pada calutki dzien ale chyba jednak wole te opady niz te upaly po 30 stopni :D moj synek ulozony byl ostatnio glowka na dol ale tez czuje ze zmienil polozenie... szaleje w tym brzuchu jak nie wiem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
I tak dzielnie wytrzymałas :) Tak, bo złapał mnie nagle bol w piersiach i jak ucisnełam sutki to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusie w którym tc jesteście teraz i kiedy milalyscie ostatni okres? Pozdrawiam i spokojnej ciąży dla Was mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
Cześć :) jestem tu pierwszy raz. Termin mam na 10 listopada. To moja druga ciąża, ale 10 lat różnicy. Także wszystko jest dla mnie jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Witaj DomDel :):) Jak się czujesz ? Będziesz miała chłopczyka czy dziewczynke ?:) Imię macie już wybrane ? Jak idzie z kompletowaniem wyprawki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
Od początku czuję się źle. Wiecznie zmęczona i osłabiona, do tego bardzo nerwowa. Ostatnio doszła do tego anemia. Ogólnie 90% dolegliwości ciążowych jest moje :) ale czego się nie znosi dla tej malutkiej kruszynki. Oczekujemy synka, starszy brat niesamowicie szczęśliwy. Imię wybrali moi panowie jeszcze na początku ciąży, także dla chłopca jest Kacper. Z wyprawki nie mam jeszcze nic, łóżeczko wymaga odmalowania, a resztę trzeba kupić. Niestety ostatnia fala upałów totalnie mnie wyłączyła z życia. W co planujecie ubrać maluszka przy wyjsciu ze szpitala? Zastanawiam się nad cienkim kombinezonem (polarek, albo welur). No chyba, że będzie już bardzo zimno to pewnie jakiś zimowy. Mimo drugiego dzieciaczka czuję się totalnie zagubiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć DomDel, ja też mam termin na 10.11. :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
a ja na 09.11 :D Ja nie mam pojęcia w co ubiorę jak będziemy wychodzić ze szpitala :( w ogole nie wiem co kupować i ile.. jestem otalnie zagubiona.. i czy kupoać posciel i poduszke czy dopiero pozniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
DomDel witaj serdecznie! Fajnie że dołączyłaś! I kolejny chłopiec na listopad:-) wybraliście już imię dla maluszka? Gosc1003 jak się dziś czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×