Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość gość
Witam ;) co prawda termin mam na koniec stycznia ale chetnie popisze i podzielę się doświadczeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi że się odezwałaś. U mnie aktualnie 14t2d ciąży. Ciąża niestety zagrożona ze względu na odklejające się łożysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, dopisuje sie do Was:) obecnie 13 t +1 dzień jak się czujecie w Waszych ciążach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam otoz mam problem wspolzylam z chlopakiem 2 dni przed owulacja byl to stosunek w ktorym partner skonczyl we mnie od dnia wulacji mam spuchniete piersi bole jajnikow . Wczoraj byk planowany dzien miesiaczki której jednak nie dostałam wykonalam test ciazowy wyszedl negatywny zamiast 2 kresek dostałam sluzu dzisiaj rano zaczelo mnie mdlic i kreci sie w glowie w nocy bolal mnie jajnik po prawej stronie . Czy mozliwe ze test wczorajszy mnie oklamal i nie wykryl mi wczesnej ciazy? kiedy powinnam ponownie go wykonac? Niestety bety nie moge zrobic mieszkam w szkocji i w wrzesniu dopiero bede na urlopie , zawsze pilam herbate dzisiaj po niej jest mi nie dobrze . Dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byl negatyw dzisiaj zrobilam test i jak nazlosc zaden wynik nie wyszedl moze jakis wadliwy . Herbate pije tez 5 razy dziennie a dzisiaj zauwazylam ze jest mi po niej zle tak mnie mdli , Bety niestety nie moge zrobic bo tutaj takiej nie robia . no nic mam nadzieje ze jak zrobie test w srode czyli 3 dni po planowanej miesiaczcee wyjdzie pzytywny . Czytalam na forum ze dziewczyny mialy sluz w dniu spodziewaej miesiaczki i byly w ciazy czy to zwiastue rowniez ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz z tym śluzem to jest różnie u każdej inaczej, u mnie sluz niewiele roznil sie od tego w każdym cyklu. Raczej inne rzeczy zwrocily moja uwage np. to ze pare dni po owulacji intensywnie bolal mnie prawy jajnik rwacy, ostry bol trwajacy jeden dzien, i to ze w ten dzien szyjka macicy byla dziwnie nabrzmiała i wydeta czego nigdy nie doświadczyłam. A znów piersi przed kazdym okresem bolace i nabrzmiale a tym razem nic miękkie i nie bolace. Takze poobserwuj swój organizm może cos jest ineczej niz w poprzednich cyklach. A nie wiem czy dobrze zrozumialam - starasz sie o dzidziusia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kotulina fajnie że dołączyłaś:-) gość u mnie też tak hyło że dzień po spodziewanej @ test był ujemny a czyery dni później już pozkazywał dwie kreseczki:-) Kotulina ja czuje się bardzo ospała w ciąży chudne bo mam obrzydzenie do jedzenia. A gdy już coś zjem to zwracam. Już znacznie przechodzi ale na poczatku bylo okropnie :-) a ty jak się czujesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jest temat na luty :-) teraz mniej odwiedzany bo jestesmy na fora.lutowycud.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiotuje od 6 tygodnia cały czas i tez schudłam przy tym, ale czuje, ze juz pomału coraz rzadziej mnie męczą i wymioty i nudności, choć wczoraj to cały dzień wisiałam na toalecie:/ a senności wogole nie miałam, może gdybym miala to przespałabym te najgorsze chwile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej przykro mi ale masz jakieś ciążowe doświadczenie, ja nad każdą rzeczą zastanawiam się czy to czy tamto tak powinno być, bo nie mam porównania to mój pierwszy dzidziuś. Leżysz w łóżku ze względu na to łożysko czy nie musisz? ja od początku musiałam lezec do 10 tygodnia z powodu plamień i boli brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam leżeć i musze się oszczędzać ale jak ma się dziecko to nie jest to jednak możliwe ale jak wlacze jej jakas ciekawa bajke to mam godzine na to aby poleżeć :-) no i w weekendy staram sie jak najwiecej lezeć bo wtedy mąż małą się zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o tym sobie pomyślałam, jak napisałaś, ze masz malucha w domu, ze pewnie ciężko Ci odpocząć w gorszych chwilach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mam od poczatku duphaston, a od 7 tygodnia luteine. Za tydzien mam odstawic duphaston i zobaczymy. Ty pewnie tez cos bierzesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam termin na 21 luty, chętnie sie tu dołącze :) to moja pierwsza ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy gościu :-) fajnie że wątek nam się rozwija :-) u mnie termin na 10 luty z Om a z UsG 08.luty a co najlepsze moja córcia jest z 28 lutego :-) Smieje się że mąż trafił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie było cały czas ok, a potem w 11 tygodniu rzez 3 dni miałam straszne upławy, potem znów cisza przez tydzień i obecnie znowu te upławy, faktycznie masakra:/ u mnie lutka tez w dawce 100, a od 16 tygodnia mam zejść na 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja mam nadzieje ze juz obejdzie sie bez tabsów. No ale zobaczymy :-) Dobrze ze już te duchoty się skończyły bo było nie do wtrzymania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na pewno :-) dlatego założyłam temat :-) Fajnie bedzie z kimś pogadać i wymienić doświadczeniami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez odżyłam przy tym deszczu, współczuję tym z dużymi brzuchami w takie upaly. A jak Wasze brzuszki? widać już coś? u mnie nic nie widać narazie, choć spodnie cisną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się ze tez zostaje:) brakowało mi w moim otoczeniu kogoś kto przeżywa to samo i mnie zrozumie:) a Ty gościu jak znosisz ciążę? jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie widać juz brzuszek ;) muszę nosić luźne sukienki wtedy jest wygodniej. Ciąża póki co bez problemów, duzo spaceruje ale w te upały nogi szybciej sie męczą i dostaje zadyszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie brzuszek juz widać zreszta w pierwszej ciąży tez bardzo szybko bylo widać brzyszek:-) No ale w tedy wazyłam 55 kg a teraz wstyd się przyznać 75. W pierwszej ciąży przytyłam 30 kg. Przed samym porodem ważyłam 85 kg. I udało mi się zgubić 10 z kolejnymi kg bylo trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×