Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mamy nie szczepiace dzieci jak radzicie sobie z

Polecane posty

Gość gość

sanepidem etc . Odlozyłam szczepienie mojego dziecka bo był zaziebiony potem chora była corka i w sumie to zapomnialm i zrobilo sie pól roku a tu wezwanie z przychodni i grozenie sanepidem .... w sumie to nie chcialam podawac mu juz kolejnych szczepien bo dostawał do roku ... czy mozna zaprzestac w takim wieku ?co o tym myslicie ? i jak radzicie sobie z wezwaniami i sanepidem >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie tez przyszlo listownie przypomnienie a po jakims czasie baba z przychodni przyjechala do mnie do domu i straszyla ze zgłosi to, ze musze, ze mam sie zadeklarowac kiedy przyjade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest obowiązek, a jak wam nie pasuje to Afryka stoi otworem, tam możecie żyć w zgodzie z natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez nieszczepienie wracają do Europy różne choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz prywatnie Do neurologa po zasw że problemy neurologiczne uniemozliwiaja podanie szczepionki. To rada mojej rodzinnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I potem przez takie nieszczepione dziecko, ktore chorobe przejdzie lepiej czy gorzej, moze umrzec to, ktoremu naprawde brac szczepionki nie wolno,( a takie sa, chore na ciezkie przewlekle choroby i wtedy jest prawdziwe pzreciwskazanie) dla nich stycznośc z krztuscem np bywa smiertelna - poczytajcie sobie. Gdy jest epidemia, w pierwszej kolejnosci umieraja ci najslabsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemyśl sobie to, co napisałaś, bo piszesz od rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie babska, dobrze ktoś napisał, wypierdalać do Afryki z takim nastawieniem, tylko tych waszych dzieci szkoda, no ale cóż, rodziców się nie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszczepcie na obowiazkowe, a na dodatkowe nie trzeba przeciez. A tych obowiazkowych to jest kilka doslownie. Ja bralam 5w1 nie szczepilam na dodatkowe i kilka razy tylko bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem przeciwniczką szczepionek. Sama szczepię moje dziecko. Ale zwyczajnie boję się tak samo jak chorób na które szczepię. Zapytajcie się te, które mają odwagę, dlaczego w polsce nie ma funduszu z którego pokrywałoby się np. utratę zdrowia ze względu na szczepionki? W innych krajach coś takiego funkcjonuję i koncerny produkujące szczepionki muszą wpłacać określone kwoty na fundusz, z którego później wypłacane są odszkodowania. Nie oszukujmy się przecież nikt nie sprawdza czy ktoś jest uczulony nawet na składniki szczepionki. Takie efekty uboczne niestety ale zdarzają się, tak samo jak przy zwykłych lekach przeciwbólowych. Co do wpisu, że obowiązkowych szczepionek jest kilka??? Słucham jest ich ponad 30. I to jest kilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo obowiązuje wszystkich, a nie tylko niektórych. Zaszczepić trzeba nie dlatego, że ktoś sobie tak ubzdurał, a dlatego, że jest to konieczne dla zdrowia całego społeczeństwa :/ Nie rozumiem jak można być bezmyślnym rodzicem, który ryzykuje, że jego dziecko spotka poważna i cieżka choroba z których wiele wraca przez brak szczepien. Jeśli wolicie radzić się mam na forach to powodzenia, ja tam ufam źródłom fachowym jak www.zaszczepsiewiedza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szczepie ale boje sie zaszczepic na mmr, to jest szczepionka zywa, powodujaca alergie, podobno starsze dzieci lepiej ja przechodza, czy mozna takie szczepienie odroczyc do 3 roku zycia? czy sa mamy ktore pozniej podaly to szczepienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa powyżej - masz racje, że się boisz tej szczepionki. Moje dziecko po 2 dawce, wtedy 10 letnie o mało nie umarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sobie radzicie w przypadku epidemii? Wkładacie dziecko do pieca, czy podajecie do picia mocz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci słabsze, które nie mogą się szczepić są bardziej narażone, ale moje dziecko jest silne i zdrowe i jestem pewna, że jego organizm wybroni się w razie kontaktu z wirusem. Po co więc mam narażać swoje dziecko na jakieś nopy, alergie, stres czy inne powikłania? W niczym mu to nie pomoże, a zaszkodzić może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przepraszam kiedy była jakas epidemia czegokolwiek??? to nie sredniowiecze zeby były jakies epidemie, a powikłania sa calkiem prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie epidemie? od kilkudziesięciu lat takich nie bylo bo poprawił się poziom higieny. Ludzie mają bieżącą wodę, mydło, toaletę i kanalizację. Coś ci się pomieszało. Jeśli ktoś ma problemy z sanepidem to pomocą służy prawnik ze stop nop (bezpłatnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epidemii nie ma, zachorowania są. Fakt, że w tej kwestii powinien być wolny wybór. Natomiast za pozwolenie bzdetow przez niektórych członków stop nop powinno się palce w gips wsadzac. Najlepsze jest to, że tak krzyczcie że big Pharma się dorabia na szczepieniach a same ladujecie kasę w kieszeń zieby i innych pchają w dzieci kupę suplementów i sztucznych witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej mieć zaświadczenie od lekarza o odroczeniu szczepień. Coraz więcej lekarzy podziela zdanie że na szczepionki trzeba uważać. Ja bez problemu znalazłam pediatre który wystawił mi zaświadczenie o odroczeniu szczepień na 3 lata. Potem zobaczę jak się dziećmi będzie rozwiązać synek.. Powoli pewnie go zaszczepie Ale nie pozwolę wladowac w kilku tygodniowe dzieco tyle syfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. na krztusiec chorują osoby szczepione i nieszczepione. Szczepionka BCG przeciwko grużlicy ma tylko 17% skuteczności, byłam zaskoczona gdy ostatnio publicznie powiedział to pediatra z Centrum Zdrowia Dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczepionka przeciwko grypie w Polsce zachwalana a w innych krajach zakazana bo wywoływała za duzo powikłan i musieli wypłacać odszkodowania. W Polsce odpowiedzialności brak za powikłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:14 a ktora konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nieszczepie w porę się opamietalam po szczepieniach widziałam znaczna zmianę w zachowaniu mojego dziecka bardzo na minus.teraz naszczescie wszystko wróciło do normy a na te mmr to nawet nasz pediatra mówi żeby odroczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.28 - mądrego i odważnego masz pediatrę skoro mówi żeby odroczyć mmr. Gdyby powiedział żeby nie szczepić w ogóle to straciłby prawo do wykonywania zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie szczepie! modle sie do bozi i ona szczerze moje dziecko! posłuchajcie sobie magistra doktora profesora ziemby, on obala wszyskie kłamstwa przemysłu farmacełtycznego on jest geniuszem i nie kłamie a lekarze kłamią bo im płacą żydzi i lobby żydoskie chcą nas zabić zatróć szczepionkami, tylko modlitwa i Jezus moze nas uratować jako ludzi przed złem ludzie obućcie sie jest źle, ziemba na yutubie mądrze mówi ale go zagłuszają wyśmiewają bo sie go boją nas boją bo jest coraz wiencej takich ludzi jak my nieszczepiacy otwóżcie oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×