Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mińkaa

materna wycofana

Polecane posty

Gość mińkaa

Dziś dowiedziałam się że materna została wycofana. Polecono mi vibovit mama czy ktoś to bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W CIĄZY
ja właśnie dzis kupiłam w aptece ostatnia paczke Materny 100 tab ale do konca mi wystarczy ciekawe czemu została wycofana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
hej a nie wiesz czemu materne wycofali? bo ja calą ciąże ją biorę! troche sie przeraziłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W CIĄZY
właśnie wie ktos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o maternie
ale np. niektóre tabletki anty zostały wycofane bo producenci nie uzyskali/nie przedłuzyli pewnych pozwoleń. Podobno ja to załatwią, tabletki, np. stediril, wrócą. Może dotyczy to też materny? Dla bojących się:) Ja brałam maternę całą ciążę i dziecko jest perfect! 9juz ma 9 lat !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qws1
tak, potwierdzili mi to w 3 aptekach, nie przedłużono pozwoleń.. ale są przecież inne świetne zamienniki jak feminatal lub prenatal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
no ja mam też 100 tabletek i tez mistarczy do końca ciąży a nawet troche zostanie! pozdrawiam.troche sie uspokoiłam- myslałam ze jakieś feralne były czy co?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam całą ciążą maternę i mój syn sie urodził zdrowiutki, więc nie macie sie co bać. Po porodzie chciałam dalej ja brać, ale okazało się, że nie ma w żadnych aptekach an hurtowniach, więc chyba faktycznie coś jest z tymi zezwoleniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama20
Ja materne bralam od poczatku ciazy i moj synek urodzil sie zdrowiutki, ale cos musi w tym byc jesli nie dali zezwolenia na ich spzedarz tylko ciekawe co jest przyczyna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------------------------
może to bujda,ale gdzieś obiło mi się o uszy ,że po maternie rodzą się duże dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie brałam
Materny i moje dziecko urodziło się prawie 4,5kg i 58cm. Całą ciąże brałam Falvit. Teraz jestem po raz drugi w ciąży i biorę Prenatal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x czy y
a ja łykam falvit-jakos mało dziewczyn go bierze z tego co czytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też brałam Falvit. Urodziłam zdrowego chłopca, 3750g i 57 cm :) ... Falvit jest polski, a przez to tańszy. Nie znaczy to, że jest gorszy... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam Prenatal, ale przy pierwszym dziecku nic, tylko wsuwałam orzechy laskowe i surową kapustę (dużo kwasu foliowego ma) widocznie tego było potrzeba, bo duża i zdrowa. A mój gin powiedział, że nie ma żadnej różnicy pomiędzy witaminami i żebym głupia nie była tylko kupiła najtańsze, w środku i tak jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie martwcie się dziewczyny z materną jest wszystko w porządku tylko firma produkujaca maternę nie wystąpiła o przedłuzenie koncesji na produkcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie martwcie się dziewczyny z materną jest wszystko w porządku tylko firma produkujaca maternę nie wystąpiła o przedłuzenie koncesji na produkcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia 1
jak ktos chce to moge sprzedac materne taniej niz w sklepie bo zostala mi po ciazy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Ja też słyszałam, ze po maternie rodzą się duże dzieci. I rzeczywiscie mój synek wazył 4630g, 61cm!Poród to był koszmar. A przy drugiej ciąży brałam vitrum prenatal, elevit i córka wazyła 3080g, 56cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej ciazy cala bralam materne. dziecko nie bylo duze, 3600. teraz jednak kupila prenatal. troszke ze wzgledow finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×