Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mialam PCOS i nagle zniknelo ?

Polecane posty

Gość gość

Przed pierwsza ciaza gdy leczylam nieplodnosc pierwotna zdiagnozowno u mnie przez 3 lekarzy PCOS i niedoczynnoac tarczycy. Bralam euthyrox (biore do dzis). Bralam metformax 750 ale zle sie po nim czulam i dostalam siofor 500 i bylo ok. Potem dodatkowo przeszlam kuracje antyandrogenna. Mialam tabletki antykoncepcyjne i androcur. Po tym gdy juz bylo wszystko ok dostalam castagnus i clostilbegyt. Zaszlam w ciaze. Gdy urodzilam zdecydowalismy sie szybko na drugie dziecko. Zaszlam bez zadnych klopotow. Nie dawno zakladalam spirale i bylam u lekarza w innym miescie. Stwierdzil, ze na USG nie ma zmian policystycznych i skoro mam 2 dzieci to niemozliwe, ze mam PCOS. Mam 10 kg po ciazach ale to tez wina mojego zlego odzywiania sie z powodu braku czasu. Teraz startuje z dieta. Jesli znow bede miala problemy z waga to zapewne PCOS wcale nie odeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam PCOS i waże 52 kg przy 173 cm, ale jestem na diecie i ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróci, nie martw sie. Ja tez mam tak „rzutami” bardzo rzadko na usg jest obraz torbieli jesli juz pojedyncza. Raz mi sie zdarzyło czy dwa wlasciwie. Cykle zwykle są regularne ale mam okresy gdzie np czekam 2 miesiace na Miesiączkę. Potem przez nast pol roku mam co 29 dni co do dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze ten lekarz tak troche zadrwil ze mnie. Co pani ma ? Wiec mu mowie, ze pcos, a on do mnie pcos i 2 dzieci ? Niemozliwe. Spr usg i ze tam nie ma zadnego sladu po pcos. Wlasnie nie wiem o co z tym chodzi. Juz sobie pomyslalam, ze ciaze mnie z tego kujostwa wyleczyly. Ale watpie. Zalozylam spirale ale ona nie dziala tak zeby zatrzymac owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi zniknelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×