Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

mleko humana opinie

Polecane posty

Gość gość

Czy któraś z was karmi tym mlekiem? jak dzieci je tolerują. Syn ma 5 mcy i powoli chce z karmienia piersią przejść na m.m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt się nie wypowie? Nikt nie karmi tym mlekiem? nie mogę za bardzo znaleźć opinii na jego temat i nie wiem z czego to wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmiłam dwójką ale córka nie chciała pić bo jej nie smakuje, spróbowałam i faktycznie, sztuszny posmak prochu. Czytałam opinię na niemieckich stronach Oeko test i nie ma zbyt dobrej oceny, przedewszystkim ma za dużo szkodliwych kwasów tłuszczowych w porównaniu do innych mlek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda. To jedno z lepszych mlek z tej średniej grupy cenowej. Skład ma dużo lepszy niż te wszystkie bebika nany i gerbery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Humana nie jest popularna bo jest nie reklamowana w mediach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko było na tym mleku. Moim zdaniem jedno z najlepszych , "testowaliśmy " nan i bebiko - wymioty i ulewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje tez. Do dwóch lat pił humane. Wg mojego lekarza Humana mało uczulajaca jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Humana jest jednym z najlepszych. Wychowałam na nim zdrowego faceta ;-) polecam z czystym sercem tylko chyba do dzisiaj stosunkowo drogie (dawno nie kupowałam bo syn dorosły i mleka juz nie pije ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama w latach 80 tych dostawała paczki z kościoła i mleko Humanę i potem ją sprzedawała bo ja po niej wymiotowałam i moja kuzynka również ale to było wtedy, dziś nie kupiłabym jej dziecku bo pijemy Hipp ale jak ktoś pyta czy dobre to niestety musi sam wypróbować bo każde dziecko inaczej reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjulita
U nas się super sprawdza. Tylko drogie jest bo puszka 50 zł kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie w humanie masz chlorany kretynko z Austrii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znów wyzwiska jak w 90 % tematów na kafe. Dziewczyna Swoją Opinię Dodała I Nawet to źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Die Humana Anfangsmilch wies von allen getesteten Milchnahrungen die höchste Belastung an 3-MCPD-Estern auf. Der Messwert lag um das 9,6-fache über der tolerierbaren täglichen Aufnahmemenge. Damit erreichte diese Babynahrung gerade noch ein „Befriedigend“ bei den Inhaltsstoffen. Als weiterer Mangel wurde die Auslobung, dass Aromen, Farb- und Konservierungsstoffe „laut Gesetz“ verwendet wurden, angesehen. Dies sollte eine Selbstverständlichkeit sein. Weitere Mängel: „gut“. Ja znam niemiecki. Tu pisze że Humana ze wszystkich testowanych mlek jest najbardziej obciążona złymi kwasami tłuszczowymi . Miara obciążenia leżała w granicy 9,6 więcej niż tolarowana dzienna dawka. Mleko to ze względu na skład dostało ocenę dostateczną. Um drei Noten wertete man das Testergebnis der Inhaltsstoffe ab. Der Toleranzwert für Fettschadstoffe wurde um mehr als das 4-fache überschritten. Zudem war der Chlorat-Gehalt erhöht. Ein weiterer Mangel: Ein Hinweis auf der Produktverpackung, der die Ähnlichkeit zu natürlicher Muttermilch zu stark betont. Tu jeszcze jest coś o chloranach że ilość była podwyższona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest napisane... a nie "tu pisze" pani co zna niemiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to badziew to mleko w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są kwasy TCFA i z tego co wyszło w testach robionych na mlekach początkowych tylko w mleku Hipp 1 ich nie ma ale nie ma nic o mlekach następnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tu jest napisane... a nie "tu pisze" pani co zna niemiecki. xxx a Ty znasz choc polski idiotko? Chyba znasz, i na tym sie konczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym tu pisze i tu jest napisane używa sie zamiennie , doucz sie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy używa się zamiennie tu pisze i tu jest napisane? Pierwsze słyszę. Co do mleka bo o tym jest temat to uważam że jest super stosowalismy juz w szpitalu . Teraz mala ma rok i nadal je pije. Zero problemów trawiennych i wysypek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro w Oeko Teście (Eko) z roku bieżącego Humana dostała negatywną opinię, ocenę dostateczną za skład to ja dziękuję bo to mleko na pewno nie jest super. Niemcy wyprodukowali to mleko tak jak i mleko rossmannowe i Niemcy potrafią przetestować i ocenić . Jak dla mnie to mleko odpada więc już nie kupię (córka pije od miesiąca ) i szkoda że u nas tak mało sie wie na ten temat a nie każdy zna niemiecki ! Apropos, kupowałam Humanę bo moja mama i teściowa zachwalały (to było jedyne wtedy dostępne mleko po bebiko) ale córka zawsze ma problemy z wypróżnianiem , robi to z wysiłkiem więc zapewne są lepsze mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam zaufanie ale po tym incydencie juz nie wróce do tej firmy opinia napisana 4 lata temu moje pierwsze dziecko wychowało się na produktach humany po urodzeniu drugiego nie mogło być inaczej .... tylko że tym razem w trzech opakowaniach znalazłam małe brązowe robaczki !!!!! to jest niedopuszczalne żeby w mleku dla niemowląt były robaki . Mało tego zauważyłam to dopiero po podaniu mleka małej na samą myśl o tym robi mi się słabo !!! . Dzwoniłam do serwisu konsumenckiego humany ale akurat nie była Pana który się tym zamjume ... Rezygnuje z wyrobów tej firmy . Zalety http://www.bangla.pl/opinie/p2195-2/humana-mleko-humana-1-humana-2#opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tu pisze i tu jest napisane używa się zamiennie" :-D co jeszcze wymyślisz "douczona" kretynko? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie straszcie mnie jakie robaczki? Ja też zaczęłam karmić humana i teraz mam mieszane odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie z kwasami i chloranami jest w bebiko i nan. Poczytać wystarczy. Żadne mm nie jest idealne. Jak zresztą cała żywność. Prawda jest taka ze jedno dziecko będzie tolerować a inne nie. I tak jest z każdym mlekiem. Moja córka np. nie tolerowala enfamilu a wiele mam go chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do testów to tez trzeba brać poprawkę bo one są w większości sterowane i opłacane przez wielkie koncerny które m.in biorą w nich udział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEhumana
Up co sądzicie. Nam polecił pediatra po wielu próbach testowania mleka. Jeśli się nie sprawdzi czeka nas mleko na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjulitaaaaaaafff
To chyba jakaś nowość to mleko. Nie znam wiec nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mamuśki"... Swoje dzieci też tak wyzywacie? Klasa i kultura w każdym calu. W kwestii mleka. Moja córeńka z racji sporej wagi urodzeniowej- 4200g, zanim rozhulałam laktację była dokarmiana Humaną, potem miałyśmy 7 miesięcy przerwy na kp, teraz próbuję przestawić ją na mm i po próbach z Bebilonem- ewidentnie córci nie smakuje- zamierzam znów spróbować z Humaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widze zamaist rizmawiac o mleku to znalazly sie dwie panie o zawodzie prawnika tzw. Papugi bo jestescie obie mocno nakrecone. I po co te hejty? Mialo byc na temat mleka a jak widze to dyskusja weszla na inne tory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×