Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izaaaaaaaaaa

Mleko Nestle Nan Pro 1

Polecane posty

Witam,od 3 dni podaje mojemu 8 dniowemu maluszkowi mleko Nestle Nan Pro,dzisiaj zrobił dwie kupki,ale przy jednej miał zaparcia i kupki były koloru zółtozielone,lekko zbita z takimi grudkami.Nie wiem czy to dobra kupka czy mam myslec o zmianie mleka?Moze za malo herbatki podawałam miedzy posiłkami?od dwóch dni podaje mu rumianek,w sumie na caly dzien wypił kolo 30.Za bardzo nie chce pic.Pomóżcie co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa dziewczyna;)
zgadzam się z przedmówczynią. Nadmiar żelaza tak właśnie działa. A to mleko ma bardzo dużo. Kiedyś też je dawałam dziecku ale potem zmieniliśmy na Gerber i było po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamy, mam pytanie, ja odstawilam po 3 tygodniu mleko z piersi (nie karmilam piersią tylko ściagałam) daje małemu nan pro 1 i nie bardzo sie orientuję czy powinnam dawać mu coś jeszcze między posilkami? wode przegotowaną czy jakieś herbatki na brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8940
Co do przepajania to woda przegotowana chodź słyszałam tez ze nic nie daje ( oby chciało pic) rumianki koperki tylko zapychaja żołądek i maluch może nie przybierać na wadze. Karmie małego nanem pro 1 i na początku też miał zaparcia próbowałam przerzucić na bebilon ale w tym czasie dostał wysypki ( dawalam bebilon, diclofor) wszystko odstawiłam. Dziś skarb ma 4 msc i załatwia się prawie codziennie czasami nawet dwa razy. Samo przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały nie mógł ssać piersi, dlatego pije mleko modyfikowane Nan Pro1. Nigdy nie miałam żadnych problemów z kupką ani z kolką. Mleko bardzo mu smakuje. Doi jak smok. Myślę, że to jedno z najlepszych mlek dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zmieniaj mleczka poczekaj chwilę brzuszek musi się przyzwyczaić szczególnie gdy np w szpitalu dostawał inne mleko, pierś. Moja mała miała tak samo wiec powodzenia nic dzidzi nie będzie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiaczek90 co ty za głupoty gadasz. Nie trzeba przepajac dziecka jeśli jest na mm. Tylko w upały podawać wodę nie dosladzana lub herbatkę np koperkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba  Bunia
Ja w szpitalu i zaraz po zdawałam mojemu synkowi Nan. Ale też miał mega zaparcia. Strasznie się męczył i za poradą lekarza zmieniłam na Bebiko. Przeszło więc cały czas mu podaje to mleczko. A co do przepajania, to ja dawałam mu tylko podczas upałów. Tylko nie zbyt dużo. Najwyżej 30ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moją Ninką używałam Nan i było całkiem w porządku i bezproblemowo. Pewnie zależy od organizmu, bo przecież na każdego działać może inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razem z mężem mieliśmy sporo problemów z doborem odpowiedniego mleka dla naszego synka, koleżanki polecały nan ale jakoś nie byłam przekonana, próbowałam i generalnie ok, ale bez rewelacji. Próbowałaś testów na alergię? Może jest coś w nim co uczula twojego małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U moich dzieci Nan Pro 1 było ok. Zresztą, generalnie nie miały żadnych problemów trawiennych. Może to zależy od organizmu i podatności na jakieś problemy. Teraz dzieci często mają alergie pokarmowe, więc może lepiej to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolibercia
Mleko modyfikowane to zawsze ta gorsza opcja. Najlepsze jest naturalne mleko matki wiadomo. Ale z tego co wiem wiele matek chwali Nan. Ale to chyba faktycznie kwestia "osobnicza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jesteśmy już trzeci raz po zmianie mleka. Obecnie stosujemy Nan Pro 1 i uważam ze akurat mojej córci najbardziej odpowiada;) robi kupke bez problemu, co najwazniejsze nie boli ją brzuch jak po poprzednich mlekach. Taka rada oczywiście skonsultowana z lekarzem pediatrą...dając dziecku mleko modyfikowane powinno sie przepajac koperkiem albo przegotowana wodą oczywiście po troszku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka 3 miesiące, miała zaparcia i po mleku Nan przeszło. Lekarz kazał pić dodatkowo 3x po 30ml przegotowanej wody Żywiec zdrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U maluszków wiele zrobić nie można ale pierwsze co zmieniamy mleko, można też dopajac jeśli dziecko chce koperkiem czy nawet wodą, u starszych można podać dicopeg junior, jest teraz wiele możliwości a nie tak jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane mamy zamierzam przejść na te mleczko..ale mam obawy prosze o opinie...obecnie moja 3 miesieczna córeczka jest na Bebilonie. Widzę że się męczy nie chce jeść...wmuszam w nią te mleko.Kupki robi raz na dwa dni koloru musztardy, nie wiem co robić???W szpitalu dostawała Bebilon Ha 1 , też nie było rewelacji, obecnie sama zdecydowalam że przejdę na Bebilon 1 i widze że kupki zostały bez zmian.Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaandtosia
Zapomnialam dodac ze ma obecnie 9 tygodni. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do izaaaaaa. Taka kupka zielono zolta z grudkami jest normalna. To juz stary temat ale tak dla mam gdyby szukaly informacji. Po okolo poltora morsiaca grudki znikaja, kupki powinny byc zielono zolte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do samego kupowania to obserwujcie net. Naprawdę mleko można kupić tanio. Przykład - http://www.empik.com/dziecko/karmienie Kto by się spodziewał, że to mają w Empiku i w dodatku w dobrej cenie? Nie ma takiej sytuacji, że gdzieś na pewno będzie najtaniej. Wszystko zależy od danego przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) Jakby był ktoś zainteresowany kupnem tego mleka to mam na sprzedaż 25zł za puszkę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×