Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja teściowa ma już obsesję na punkcie mycia moich okiem:)

Polecane posty

Gość gość

Nigdy sama nie myję okiem w domu, mam dziewczynę, studiuje chętnie sobie dorabia.Dla mojej teściowej to jest problem rangi co najmniej międzygalaktycznej.Od zawsze otrarcie mówię co ciągle o to pyta, nie może przeżyć. Owszem jestem w domu obecnie z dzieckiem, wracam do pracy we wrześniu, ale to nie ma nic do rzeczy. Dodatkowo zamówiłam ciasta na święta u zaprzyjaźnionej pani i mięso takie "swojskie" super smaczne, to też jakas tragedia. Dla niej jak się baba po łokcie nie urobi to nie kobieta, ok niech zawala ile chce, ale po co się do mnie wtrąca?Dałam mezowi miesiac na uronmowanie tej sytuacji, jesli dalej będą podjazy sama z nią porozmawiam, ale to nie będzie iła rozmowa dla niej, moze się w końcu ode mnie odwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic jej nie mow. Mow, ze sama myjesz okna i sama robisz jedzenie. Nie rozumiem po co tlumaczyc sie tesciowej ze swojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było już tyle podobnych tematów, że rzygać się chce na kolejny... mam nadzieję , że szybko padnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.56 tu nie chodzi o teściową, jakaś matka polka ma fantazję jakby chciała żeby było, to napisała to tutaj, pofantazjowała co by inne jej zazdrościły, że tylko siedzi i pachnie. A w realu pewnie typowa baba przy garach z mopem w łapie. Besos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak napisałam dla fantazji rozgryzłyście mnie, bo to taki kosmos o czym napisałam,że aż się w głowie nie mieści no w sumie jak mojej teściowej:).Nie będę kłamała, przyszła kiedyś teściowa jak dziewczyna okna myła, to miałam udawać,że sama myję, wyrywać myjkę ?Przecież to śmieszne, albo mówić,że sama upiekłam, a jak ktoś z rodziny zapyta to się plątac z odpowiedzą?Chore podejście dla mnie.Niczego nie ukrywam, bo nie ma czego, nie widzę w tym żadnej sensacji, ani czegoś niestosownego,abym się miala tego wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie umycie okien, upieczenie ciast raz na ruski rok i kilka wędlin to na kafeterii szczyt marzeń buagagagga Besos, co za wyobrażenie o luksusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to skoro jesteś autorko taka asertywna to dlaczego na kafe pytasz się dlaczego Twoja teściowa wtrąca się w prywatne sprawy, taki widocznie ma charakter i już ;) Ja też bym nie kłamała i nie kłamię, mam podobne przeboje ze swoją, czasem od razu odpuści czasem wierci dziurę przez tygodnie ale mam to gdzieś:) Mąż stoi za mną, nigdy nie podważamy tego co mówimy w niczyjej obecności, zwłaszcza mamusi:D trzeba, albo przywyknąć albo się odciąć zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze zrobiłaś! Nie rozumiem czego miałabyś kłamać wobec teściowej to Twój dom Twoje zasady. Ja np. Nie gotuje i mówię o tym otwarcie tylko mój mąż. Obydwoje pracujemy i nie rozumiem czego miałabym się czuć gorsza. Moja teściowa nie komentuje i nie wtrąca się do naszego stylu życia ale to jest zasługa moja i męża, ponieważ od początku postawiliśmy granice. Jeśli jakieś zachowanie nie odpowiadało by mi to powiem to głośno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja synowa nie zatrudnia nikogo do mycia okien a sama myje je raz w roku,powiedzmy że sa umyte:) lepiej nie oglądać,zresztą i tak niewiele przez nie widać.Mi to zwisa,moze mieć nawet nas...na środku mieszkania,ja tam prawie nie bywam a jak bywam to nawet nie pije herbaty"minutki z biedry" bo się brzydze kubków które mają osad 1cm. Jesli ona się z tym dobrze czuje to tylko pogratulować odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×